Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Solid Trust Pay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Solid Trust Pay (/Temat-Solid-Trust-Pay-51727)



Solid Trust Pay - ciamciaj - 03-04-2012 21:49

Witam, jak wykonać przelew z Mbanku na konto w SOLID TRUST PAY? Czy ktos to robił, potrafi? Pozdrawiam. Reputy za kazda pomoc Smile


RE: Solid Trust Pay - kipeer - 06-04-2012 02:28

(03-04-2012 21:49)ciamciaj napisał(a):  Witam, jak wykonać przelew z Mbanku na konto w SOLID TRUST PAY? Czy ktos to robił, potrafi? Pozdrawiam. Reputy za kazda pomoc Smile

Z tego co wiem, musisz napisać korespondencje do działu obsługi klienta. Oni Ci odeślą z jakim tytułem masz wysłać. ( Numer konta powinen być stały )

Bynajmniej na US tak jest.

A ja juz tam nie jestem, i nie bede. Za duże prowizje tam są w ogole czytales ich regulamin?


RE: Solid Trust Pay - ciamciaj - 06-04-2012 07:54

Tylko pobieżnie przeleciałem regulamin. Niestety na tym portalu nie ma innych firm od platnosci. chyba zdecyduje sie na przelew z karty debetowej w takim razie.


RE: Solid Trust Pay - Cezz - 14-03-2013 21:55

Zweryfikuj sobie karte w stp i bezproblemowo kaska dochodzi pozniej Wink


Solid Trust Pay - Artinesse - 02-03-2018 00:07

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.