Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy z Just been Paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: Problemy z Just been Paid (/Temat-Problemy-z-Just-been-Paid-51616)

Strony: 1 2


Problemy z Just been Paid - Paweu22 - 01-04-2012 09:49

JBP ma chyba jakieś problemy, Podniosą to i naprawią, ktoś ma jakieś konkretniejsze info na ten temat bo nie ukrywam jestem lekko zaniepokojony?????


RE: Just been Paid - tomazzi - 01-04-2012 10:11

co masz na myśli pisząc problemy ??
mają coraz więcej osób - serwer nie wytrzymuje - zmieniają serwer na nowy więc stąd i czasem opóźnienia w naliczaniu pieniędzy - to nie są żadne problemy jeśli o to chodzi a wręcz zmiany na lepsze - jest coraz większe zainteresowanie i coraz więcej zarabiają to zmieniają serwer na lepszy więc inwestują by nam inwestorom serwis działał bez zarzutów


RE: Just been Paid - Paweu22 - 01-04-2012 10:23

Mam na myśli nie naliczenie pieniędzy za pozycje zakupione przez poleconych a minęło już kilka dni. I z takimi podstawowymi procesami maja spore opóźnienia. Pisałem do nich ale jak do tej pory zero odzewu lub jakiejkolwiek reakcji. Mam nadzieje że zostanie to uregulowane i opanowane. Zainwestowałem kilkaset złotych wiec się trochę denerwuje. Może za bardzo panikuje ale nie mam doświadczenia w temacie zbyt dużego wiec chciałem sie zorientować o co chodzi.


RE: Just been Paid - tomazzi - 01-04-2012 10:29

nie masz się czym denerwować Smile
jak pisałem wyżej - przybywa ludzi - serwer nie wyrabia - zmieniają na nowy lepszy bardziej wydajniejszy - stąd te obsuwy - tam nic nie ginie - wszystko zostanie naliczone i dodane tak jak powinno być Smile


RE: Just been Paid - Paweu22 - 01-04-2012 10:50

Skoro tak to troche mnie uspokoiłeś kolego tomazziSmile Panika nowicjuszaSmile


RE: Just been Paid - tomazzi - 01-04-2012 11:29

(01-04-2012 10:50)Paweu22 napisał(a):  Skoro tak to troche mnie uspokoiłeś kolego tomazziSmile Panika nowicjuszaSmile

na prawdę na spokojnie jak na wojnie Smile
nie ma co panikować - nie jest to pierwsze opóźnienie i pewnie nie ostatnie - coś za coś - im lepszy serwer tym miesięczne koszty są coraz większe - dlatego w zmiany serwera inwestują dopiero wtedy gdy liczba osób jest już taka, że przepustowość jest za mała na zwiększoną liczbę osób

ja w jss inwestuję i zarabiam od 15 miesięcy także nie ma się co denerwować Smile


RE: Just been Paid - Paweu22 - 01-04-2012 12:13

Wiec bede czekać cierpliwie na popraweSmile
Słyszałem, że przenoszą się na taki który pomieściłby facebookaBig Grin


RE: Just been Paid - tomazzi - 01-04-2012 12:21

(01-04-2012 12:13)Paweu22 napisał(a):  Wiec bede czekać cierpliwie na popraweSmile
Słyszałem, że przenoszą się na taki który pomieściłby facebookaBig Grin


zgadza się - takie informacje padły na cotygodniowej konferencji organizowanym przez jss - informacje o porach i dniach odnośnie konferencji znajdziesz w e-mail otrzymywanych od jss


RE: Just been Paid - Paweu22 - 01-04-2012 12:29

A wiadomo kiedy wszystko wróci do normy???


RE: Just been Paid - Hacked - 01-04-2012 13:34

Widzę, że powoli zaczyna wracać do normy.