Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy Wawel to dobre miejsce na pochówek L. Kaczyńskiego? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Czy Wawel to dobre miejsce na pochówek L. Kaczyńskiego? (/Temat-Czy-Wawel-to-dobre-miejsce-na-pochowek-L-Kaczynskiego-5154)

Strony: 1 2 3 4


Czy Wawel to dobre miejsce na pochówek L. Kaczyńskiego? - Gumowy - 14-04-2010 09:25

Ostatnio na forach internetowych, na facebook'u, wykopie i wielu innych stronach ludzie na wieść że para prezydencka zostanie pochowana na Wawelu zgłosili sprzeciw.

Co wy o tym sądzicie? Czy Kaczyńscy "zasługują" na Wawel?

Jak dla mnie jest to troche śmieszne. Co on takiego wielkiego zrobił dla Polski?


Dla przykładu dwa linki:
- Facebook
- Wykop


RE: Czy Wawel to dobre miejsce na pochówek L. Kaczyńskiego? - rafti - 14-04-2010 10:12

Dla mnie to nawet nie jest troche smieszne to jest zalosne !!! Wawel dla zasluzonych, cmentarz dla poleglych i zmarlych takie mam zdanie. To ze zginal w katastrofie lotniczej nie upowaznia do stawiania na rowni z wielkimi naprawe wielkimi ludzmi.....


RE: Czy Wawel to dobre miejsce na pochówek L. Kaczyńskiego? - nickluk - 14-04-2010 13:15

Zrobił wiele najpierw poczytaj o jego zasługach a potem zakładaj taki temat....żal...


RE: Czy Wawel to dobre miejsce na pochówek L. Kaczyńskiego? - Kilol - 14-04-2010 13:41

Moim zdaniem nie. Rodzina powinna o tym zdecydować. Rodzina prezydenta musiałaby przyjeżdżać pomodlić się
za niego aż 400 km, o ile się nie mylę. To bez sensu.


RE: Czy Wawel to dobre miejsce na pochówek L. Kaczyńskiego? - matt88 - 14-04-2010 13:45

Nie znam sie na tym ale wydaje mi sie ze nie ..


RE: Czy Wawel to dobre miejsce na pochówek L. Kaczyńskiego? - Alcor - 14-04-2010 13:53

Ojoj ludzie na fejsbuku się pobuntowali .. tak szczerze to mało mnie to obchodzi. L. Kaczyński był dla mnie wielkim prezydentem i zasługuje "na Wawel".

Peace


RE: Czy Wawel to dobre miejsce na pochówek L. Kaczyńskiego? - Gumowy - 14-04-2010 15:12

(14-04-2010 13:15)nickluk napisał(a):  Zrobił wiele najpierw poczytaj o jego zasługach a potem zakładaj taki temat....żal...

To może podasz jakieś przykłady?


RE: Czy Wawel to dobre miejsce na pochówek L. Kaczyńskiego? - sznikers99 - 14-04-2010 15:14

boze widac kto tu lubi Sikoskiego, tuska i komorowskiego na tym forum szczegolnie te pierwsze posty..... jesli zakladasz taki temat i mowisz ze to jest dla ciebie "smieszne" to nie ma sie co dziwic bo nic o nim nie wiesz... lubisz politykow ktorzy mowia ze robia a pan kaczynski robil a nie mowil i zobacz sobie na inne ofiary tej katastrofy wiekszosc ludzi byla mocno zwiazana z PIS-em i panem kaczynskim dalej skad nagle jestesmy przyjaciolmi dla ROSJAn przez tyle czasu pan kaczynski wytykal im bledy za katyn za gruzje az dostal nagrode za to ze byl prawdziwym politykiem i prawdziwym patriota.....


RE: Czy Wawel to dobre miejsce na pochówek L. Kaczyńskiego? - SilverNight - 14-04-2010 15:22

(14-04-2010 13:53)Alcor napisał(a):  L. Kaczyński był dla mnie wielkim prezydentem i zasługuje "na Wawel".

Zgodzę się z Tobą w 100% Wawel jest bardzo dobrym miejscem na pochówek ... Nie rozumiem ludzi,którzy się nie zgadzają ... Zrobił wiele dla Polski Sp.Lech Kaczyński !!! Dlatego te miejsce jak najbardziej jest Odpowiednie !!! Nie rozumiem tych ludzi,którzy teraz strajkują .... Tak zdecydowała Rodzina Śp.L.Kaczyńskiego i Kard.Dziwisz a jeżeli Kardynał się zdecydował na te miejsce i rodzina to Jak najbardziej Zgodzę się z Nimi w 100% !!!
Kardynał wiedział , gdzie odpowiednie miejsce będzie dla Śp.Lecha Kaczyńskiego i Śp jego małżonki ....


RE: Czy Wawel to dobre miejsce na pochówek L. Kaczyńskiego? - sznikers99 - 14-04-2010 15:39

kardynal dziwisz decyduje kto ma byc pochowany na wawelu nikt wiecej, on poprostu sie sytal jego rodziny czy sie na to zgadzaja....