Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainwestuję pieniądze - w konkretny biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zainwestuję pieniądze - w konkretny biznes (/Temat-Zainwestuje-pieniadze-w-konkretny-biznes-51491)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zainwestuję pieniądze - w konkretny biznes - Shuriken - 26-08-2014 17:15

Tylko Bet!


RE: Zainwestuję pieniądze - w konkretny biznes - 8gruzin8 - 31-08-2014 14:26

Jnteresowałeś się programem MTV? Siedzę tam juz 3 lata i zysk jaki przez ten czas wypracowalem 3000 procent zapraszam na priv. Niestety musialbys zapisać się z refaSmile ale to można przeżyć Smile


Odp: Zainwestuję pieniądze - w konkretny biznes - Lami - 31-08-2014 14:27

Już prędzej PaidVerts.


RE: Zainwestuję pieniądze - w konkretny biznes - 8gruzin8 - 31-08-2014 19:35

(31-08-2014 14:27)Lami napisał(a):  Już prędzej PaidVerts.
Jak masz czas na klikanie w reklamy to ok - bo to trzeba robić codziennie w przeciwnym razie przepada część kasy zainwestowanej.
Ja nie mam na to czasu więc siedzę w MTV i w jego programach.


Odp: Zainwestuję pieniądze - w konkretny biznes - Lami - 31-08-2014 19:59

Rozumiem. Rzeczywiście zapomniałem to uwzględnić, mój błąd.

Mtv - pieniądze praktycznie same na siebie pracują, ale nie wiesz ile musisz czekać na zyski, miesiąc czy może dwa.
Paidverts - zarabiasz oglądając reklamy, które trwają 30 sekund. Dziennie zajmuje to ok. dwa razy po 15-30 minut. Zyski po jakimś miesiącu jeżeli naliczenia będą na tskim poziomie jak teraz. Nic nie jest pewne.
Oba powyższe programy są prowadzone m.in. przez Jo, który już zaskarbił sobie zaufanie forumowiczów, więc sądzę, że warto.


RE: Zainwestuję pieniądze - w konkretny biznes - zila - 31-08-2014 21:20

Ja osobiście polecam PaidVerts, a jeśli mowa o klikanie to wystarczy zakupić bota i po problemie, a jeśli chodzi o MTV to nie polecam, wszystkie pieniądze jakie tam mam przekazuję do PaidVerts gdyż tu szybciej można zarobić.


RE: Zainwestuję pieniądze - w konkretny biznes - 8gruzin8 - 31-08-2014 21:20

Jeśli posiadacz większą kasę to warto wyszukać innowacyjne firmy z całego świata. Obecnie bardzo ciekawie zapowiadają się firmy zajmujące się nanotechnologią lub odnawialnymi źródłami energii. Kilka takich firm jest już na gieldzie, kupując ich akcje dziś za kilka lat można wyciągnąć kilkaset a bardzo możliwe ze nawet kilka tysięcy procent zysku.


RE: Zainwestuję pieniądze - w konkretny biznes - zila - 31-08-2014 21:58

Pewna firma oferuje 300% zysku z energii odnawialnej. Tak więc masz rację, ale do tego to już trzeba mieć porządny kapitał.


RE: Zainwestuję pieniądze - w konkretny biznes - nitram - 01-12-2015 22:16

A może ktoś ma doświadczenie jak to wygląda z pozyskiwaniem energii słonecznej zamieniania jej na prąd i odsprzedaż do elektrowni można na tym zarobić ? W jakim czasie ? zyski jakie koszty itp, dostałem ostatnio ulotkę że można strać się o dotacje z unii nawet do 70% ?


RE: Zainwestuję pieniądze - w konkretny biznes - komorxd - 02-12-2015 07:50

Jak chcesz fajny biznes z małą stopą ryzyka to polecam carraibanbridge albo likexl na forum wszystko opisane.