Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Brak kultury, tutejszy Morfit. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Nieaktualne]Brak kultury, tutejszy Morfit. (/Temat-Nieaktualne-Brak-kultury-tutejszy-Morfit-51416)



[Nieaktualne]Brak kultury, tutejszy Morfit. - BialySzczecin - 27-03-2012 11:40

Kiedyś go oceniłem za pisanie głupich postów. Ostatnio przejrzałem jego strone z reputami. Przeczytałem chyba 20 ostatnich postów i oceniłem 2 źle, 1 neutralny. Ten dzieciak wszedl na moj profil i bez powodu wystawił taką reputacje. Można prosić o kasacje reputacji w moim profilu i usunięcie go z forum na miesiąc?

Trace klientele, bo wszyscy patrzą na te reputacje ( chociaz ich nie czytają )


edit:

rasiak221 (36) - Ostatnio zaktualizowano 03-18-2012, 01:05 PM

Negatywny (-1): No po prostu Freexu tego nie toleruje.
Morfit (525) - Ostatnio zaktualizowano 03-18-2012, 01:05 PM

Negatywny (-1): Skoro będziesz mi co dzień spamować reputami to ja Tobie też. Dziękuję.
Morfit (525) - Ostatnio zaktualizowano 03-18-2012, 01:05 PM

Negatywny (-1): Skoro będziesz mi co dzień spamować reputami to ja Tobie też. Dziękuję.
Morfit (525) - Ostatnio zaktualizowano 03-18-2012, 01:05 PM

Negatywny (-1): Skoro będziesz mi co dzień spamować reputami to ja Tobie też. Dziękuję.
rasiak221 (36) - Ostatnio zaktualizowano 03-18-2012, 01:04 PM

Negatywny (-1): Minusuje Freexa

rasiak221 i morfit to chyba ta sama osoba Wink


RE: Brak kultury, tutejszy Morfit. - Magnus - 27-03-2012 16:08

Jak można usunąć kogoś na miesiąc ? Smile

Usunąłem dodane przez Ciebie negatywy na profil Morfita i dodane Tobie przez Morfita.

Jeśli sytuacja się powtórzy ,że dodasz negatywa za to ,że nie podoba Ci się jego sygnatura lub charakter pisma to będziesz zbanowany.Jeśli chodziło Ci o coś innego bardziej precyzuj swoje wypowiedzi w dodawanej reputacji.


RE: Brak kultury, tutejszy Morfit. - BialySzczecin - 27-03-2012 17:37

(27-03-2012 16:08)Magnus napisał(a):  Jak można usunąć kogoś na miesiąc ? Smile

Usunąłem dodane przez Ciebie negatywy na profil Morfita i dodane Tobie przez Morfita.

Jeśli sytuacja się powtórzy ,że dodasz negatywa za to ,że nie podoba Ci się jego sygnatura lub charakter pisma to będziesz zbanowany.Jeśli chodziło Ci o coś innego bardziej precyzuj swoje wypowiedzi w dodawanej reputacji.

Można zamknąć. Dziekuje, dobranocHuh


[Nieaktualne]Brak kultury, tutejszy Morfit. - Jeppers - 27-03-2012 17:57

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że treść tematu jest nieaktualna. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.