Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rezygnacja z funkcji Super Moderatora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Rezygnacja z funkcji Super Moderatora (/Temat-Rezygnacja-z-funkcji-Super-Moderatora-51210)



Rezygnacja z funkcji Super Moderatora - Tech - 21-03-2012 13:29

Dzisiaj mijają dokładnie 2 lata od daty kiedy zostałem wybrany na tutora zarabiam.com. Od tego czasu sporo się zmieniło, forum zmieniło nazwę, różne serwisy upadły, powstały w ich miejsce nowe, a ja awansowałem przez moderatora i redaktora do obecnej pozycji na forum. Może niektórzy zauważyli, że od pewnego czasu moja aktywność jest niemal zerowa. Właściwie to powinienem był odejść z ekipy zaraz po upadku Lockerz, ale cały czas miałem cichą nadzieję, że strona powróci do rozdawania nagród. Był to właściwie jedyny serwis, którym się zajmowałem na poważnie, zawsze pomagałem userom i przeglądałem codziennie wszystkie działy dot. Lockerz. Niestety po 'upadku' strony nie znalazłem sobie innego serwisu, na który mógłbym się przerzucić. Dzisiaj można już raczej definitywnie stwierdzić, że dawne Lockerz nigdy nie powróci.

Dzięki wszystkim za miło spędzony czas - kampienie po nocach na TSie i forumowym sb były świetne. Było tak głównie dzięki userom tworzącym to forum, którzy sprawiali, że czas szybko leciał w oczekiwaniu na "redemption is opening" LRC :)

W każdym razie nie odchodzę całkowicie z forum, dalej będę je odwiedzać - pewnie nawet codziennie (stare nawyki Tongue) - ale po prostu nie mam już czasu na zajmowanie się stroną. W zawiązku z tym nie chcę bez sensu trzymać kolorku i nic nie robić. Może Admin wybierze na moje miejsce kogoś innego, a może nie. To już jego decyzja.

Anyway, życzę wszystkim miłego czasu spędzonego na forum i wysokich zarobków. Trzymajcie się!

Na koniec polecam filmik dla przypomnienia starych czasów Tongue

http://www.youtube.com/watch?v=6C5O8YOGkcY


RE: Rezygnacja z funkcji Super Moderatora - RaZoR_xD - 21-03-2012 13:34

Ta. Pamiętam wtedy lockerz było zajebista, to kampienie 22-4 rana.. Teraz lockerz to szit i gówno ;/


RE: Rezygnacja z funkcji Super Moderatora - MareKSG - 21-03-2012 13:38

Sad Zrobisz coś na zakończenie? Nigdy nie widziałem jak kogoś banujesz. Więc masz teraz okazje. Proponuje użytkownika RaZoR_xD. Pozdro i wbijaj na forum, bo zaczynają odchodzić stąd ludzie, którzy mnie wkręcili do zarabiania na Lockerz i dzięki nim "trochę" zarobiłem Smile


RE: Rezygnacja z funkcji Super Moderatora - zarabiamwnecie - 21-03-2012 13:45

Szkoda.. Powodzenia i pozdrawiam...


RE: Rezygnacja z funkcji Super Moderatora - Admin - 21-03-2012 13:53

Bardzo szkoda Tech=/ wiem, że po lockerz faktycznie nie brałeś się ani z serwisy z nagrodami, ani upload, ani żadną inną formę zarabiania na poważne, jednak przez ten czas odwaliłeś kawał wspaniałej roboty, pomysły, sugestie, moderowanie, zawsze można było na Tobie polegać, wiem że aktywność w Twoim przypadku zmalała, jednak te dwa lata spędzone razem bardzo miło wspominam i mimo niewielkich różnic zmian, zawsze potrafiliśmy się dogadać. Pozstaje mi tylko podziękować za całą pracę jaką włożyłeś w to forum, cieszy mnie że w dalszym ciągu będziesz stałym bywalcem, drzwi do ekipy będą zawsze stały dla Ciebie otworem.

Damy szanse wykazać się nowej młodej kadrze rekrutując nowych tutorów, oby mieli tyle zapału co Ty przez te ostatnie 2 lataSmile
Serdecznie Ci dziękuję Tech, w imieniu swoim oraz całej ekipy.


RE: Rezygnacja z funkcji Super Moderatora - Driver - 21-03-2012 15:50

Pozdro Tech Wink

Byłeś bardzo dobrym moderatorem Smile


RE: Rezygnacja z funkcji Super Moderatora - RaZoR_xD - 21-03-2012 16:08

(21-03-2012 13:38)MareKSG napisał(a):  Sad Zrobisz coś na zakończenie? Nigdy nie widziałem jak kogoś banujesz. Więc masz teraz okazje. Proponuje użytkownika RaZoR_xD. Pozdro i wbijaj na forum, bo zaczynają odchodzić stąd ludzie, którzy mnie wkręcili do zarabiania na Lockerz i dzięki nim "trochę" zarobiłem Smile



.......... konfidencie.


RE: Rezygnacja z funkcji Super Moderatora - polik95 - 21-03-2012 16:27

Niewiele osób zdecydowało by się na taki krok to świadczy, że nie bez przyczyny byłes Modem przez 2 lata. Pozdro Smile


RE: Rezygnacja z funkcji Super Moderatora - tomsonFCB - 21-03-2012 16:27

Pamiętam Tech twoje newsy o Lockerz Wink zawsze bardzo miło mi się je czytało Smile


RE: Rezygnacja z funkcji Super Moderatora - Satan - 21-03-2012 16:29

Szkoda, wielka strata dla naszego forum Sad Mam nadzieję że zastąpi cię ktoś odpowiedni ;P