Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 10-03-2014 15:21

(05-03-2014 13:11)BabciaKleofas napisał(a):  Zarejestrowałem się z refa, nick BKleofas Wink wyślesz PW?

Dzięki za zapis z ref w razie pytań zapraszam na GG 2606410


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - ozzman78 - 10-03-2014 16:46

MrocznyKILL kilka dni temu wysłałem do Ciebie PW, mógłbyś odpowiedzieć?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 12-03-2014 09:44

(10-03-2014 16:46)ozzman78 napisał(a):  MrocznyKILL kilka dni temu wysłałem do Ciebie PW, mógłbyś odpowiedzieć?

Pw wysłane


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - BabciaKleofas - 12-03-2014 11:49

No, chwilowo to nici z zarabiania, konto zawieszone. Big Grin Napisałem do supportu ocb, nie robiłem niczego nielegalnego.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 12-03-2014 22:03

(12-03-2014 11:49)BabciaKleofas napisał(a):  No, chwilowo to nici z zarabiania, konto zawieszone. Big Grin Napisałem do supportu ocb, nie robiłem niczego nielegalnego.

Chciałam wyjaśnić tę sprawę i poprosiłam administratora o informacje o problemach. Okazało się, że autor poprzedniej wypowiedzi sam usunął swoje konto i niczego nie napisał do supportu. Marna prowokacja...


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - BabciaKleofas - 13-03-2014 14:04

@UP chodzi o mnie? Jeśli tak, to mylisz się, koleżanko. Smile Żadnego konta nie usuwałem, do supportu napisałem, mam Ci pokazać skrzynkę nadawczą? Po prostu któregoś dnia serwisowi odwidziało się moje konto.
http://screenshooter.net/2914899/mckojkm - taka jest informacja po usunięciu konta?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - markonix - 13-03-2014 19:18

Informacje dotyczą konta o takim samym nicku jak na forum, które zostało usunięte niedawno, a po trzecie zostało założone z tego tematu (forum zarabiam.com) - zbieg okoliczności? Nie sądzę.

Niemniej proszę o podanie prawdziwego loginu.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - BabciaKleofas - 13-03-2014 19:25

Już wiem, o co chodzi, dostałem wiadomość od supportu. Najwyraźniej wykryto u mnie "oszustwa PTP" - korzystałem z programu Jingling (tak się nazywa?) i chyba poszło o to. Sposób z tym programem znalazłem na forum w dziale poradniki, więc jeśli więcej osób korzysta z tego sposobu to powinna mieć się na baczności.

@Edit: jeszcze coby wyjaśnić kilka nieścisłości. Zarejestrowałem się na sejfiku najpierw pod nickiem z forum, jednak faktycznie usunąłem to konto, by założyć nowe, z refa Mrocznego. Dlatego support podał info że nie pisałem do nich i sam usunąłem konto. Jednak konto z refa ma inny nick i ono właśnie zostało zawieszone. Żaden ze mnie prowokator. Smile Także zignorujcie mój tekst z poprzedniego posta, mam teraz nocki i chodzę niewyspany, dlatego piszę bzdury. Big Grin Mam nadzieję, że wszystko jasne w temacie mojego konta. Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - markonix - 14-03-2014 11:39

Rozumiem, że ten poradnik jest w dziale zamkniętym na tym forum?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - BabciaKleofas - 14-03-2014 13:57

http://zarabiam.com/Temat-Zarabiaj-spore-pieniadze-na-sejfiku-85852 tutaj. Najwyraźniej podchodzi to pod oszustwa PTP.