Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Adriano42 - 08-02-2014 11:09

(08-02-2014 11:00)kornelia1901 napisał(a):  Nie kupujcie przypadkiem poleconych za pomocą smsa. Kupiłam dwóch wczoraj i to jedna wielka ściema. Moi "poleceni" zarejestrowali się w 2009 roku i byli aktywni przez kilkanaście dni. Nie róbcie tego błędu. Czy to jest uczciwe zagranie ze strony serwisu? Czy tylko wyciąganie pieniędzy? Pytania retoryczne, bo widać to wszystko czarno na białym.

Przestań oczerniać serwis. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem to masz teraz takie "kwiatki". Kupiłaś poleconych, którzy byli aktywni w odstepie roku od dnia zakupu podejrzewam tak więc się niema co dziwić...


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 08-02-2014 11:29

Poleceni za smsm to hazard w większości wypadków to niestety konta dawno obumarłe (odpowiednio dawno w zależności od wybranej opcji I JEST TO DOKŁADNIE NAPISANE PRZY KAŻDEJ Z NICH) ALE zdarza się że takowi poleceni mają swoje siatki poleconych na których kupujący zarobi. Czytamy regulaminy to podstawa a potem gdy administracja nie wywiązuje się z własnego regulaminu oskarżamy o cokolwiek.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - xardas1020 - 08-02-2014 12:29

ja osobiście w sejfik nie zarabiam bezpośrednio bo te grosze z polskiego serwisu nie są dla mnie zarobkiem i szkoda mi na nie czasu

natomiast wykorzystuję sejfik jako miejsce do zwiększenia swoich zarobków w innych serwisach
reklamuję, licytuję na aukcjach poleconych do innych stron/serwisów

dzięki temu i dzięki sejfik w innych stronach/serwisach zarabiam znacznie więcej Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - kornelia1901 - 09-02-2014 18:09

Wcale nie oczerniam serwisu. Piszę jak jest i już. Jestem tam od kilku dni i trochę mnie to zniechęciło. Nie wątpię, że można tutaj zarobić, tylko jest to bardzo skomplikowane dla początkującego użytkownika, który jedynie może klikaćSmile, a nie wie skąd wziąć poleconych. Fakt klikanie wciąga, ale kwota którą zarobiłam przez 3 dni mnie poraża - około 15 groszy. Może za jakiś czas będzie łatwiej. Chyba cierpliwości muszę się nauczyćSmileSmile Pozdrawiam wszystkich.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 12-02-2014 20:10

(09-02-2014 18:09)kornelia1901 napisał(a):  Wcale nie oczerniam serwisu. Piszę jak jest i już. Jestem tam od kilku dni i trochę mnie to zniechęciło. Nie wątpię, że można tutaj zarobić, tylko jest to bardzo skomplikowane dla początkującego użytkownika, który jedynie może klikaćSmile, a nie wie skąd wziąć poleconych. Fakt klikanie wciąga, ale kwota którą zarobiłam przez 3 dni mnie poraża - około 15 groszy. Może za jakiś czas będzie łatwiej. Chyba cierpliwości muszę się nauczyćSmileSmile Pozdrawiam wszystkich.

Gdy osiągniesz staż 14 dni w serwisie warto abyś zainteresowała się płatnymi zapisami poniżej 29gr ponieważ te nie wymagają od nas aktywności (sama rejestracja + 1 logowanie). Jeśli masz swoją www warto też zainteresować się aukcjami i sprzedażą powierzchni reklamowej.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Lucas86 - 15-02-2014 21:25

Trzeba podawać swoje prawdziwe dane ??? Bezpieczne to?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Nupek369 - 15-02-2014 21:31

(15-02-2014 21:25)Lucas86 napisał(a):  Trzeba podawać swoje prawdziwe dane ??? Bezpieczne to?

Tak, musisz podać prawdziwe dane, ponieważ Sejfik odprowadza za nas podatek do urzędu skarbowego. Ja osobiście uważam, że jeśli firma bierze na siebie odpowiedzialność rozliczania podatków za użytkowników, to jest godna zaufania. Chyba, że prowadzisz własną DG, wtedy rozliczasz się sam Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 18-02-2014 15:42

Liczne nadużycia na sejfikowym czacie doprowadziły do dodania kilku nowych podpunktów i sprecyzowaniu już aktualnych. Wszystkich czatowników Wink zapraszam do zapoznania się z nowym regulaminem czatu.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Mikej - 18-02-2014 15:47

Warto? Czy dochody są w kwotach 3-4zł dziennie Lol?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 18-02-2014 15:51

(18-02-2014 15:47)Mikej napisał(a):  Warto? Czy dochody są w kwotach 3-4zł dziennie Lol?

Większość osób pyta o dzienne zarobki... zboczenie etatowców ? To nie praca w której masz określone remy czasowe. Na sejfika poświęca się ~15 min dziennie a zyski są proporcjonalne do poświęconego czasu więc nie licz za 15 min dziennie na wypłatę jak z etatówki Sex