Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Workis - 22-01-2014 15:23

W sejfiku jestem od prawie roku zarejestrowany, wiec nie ma sensu zebym drugi raz sie rejestrowal. Wink Dzieki za pomoc. Wink
Swoja droga, ile mozna na tym PTP zarobic w ciagu miesiaca?

pozdrawiam


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 24-01-2014 14:13

(22-01-2014 15:23)Workis napisał(a):  W sejfiku jestem od prawie roku zarejestrowany, wiec nie ma sensu zebym drugi raz sie rejestrowal. Wink Dzieki za pomoc. Wink
Swoja droga, ile mozna na tym PTP zarobic w ciagu miesiaca?

pozdrawiam

Zerknij na te 2 tematy powinny Cię zainteresować

http://zarabiam.com/Temat-Poradnik-Najskuteczniejsze-zarabianie-na-PTP-z-wykorzystaniem-sms-premium-78998

http://zarabiam.com/Temat-Zakup-reklamy-w-serwisie-Sejfik-com-z-minimalizacja-poniesionych-kosztow-80619


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 26-01-2014 16:27

Zapraszam serdecznie na moje sejfikowe aukcje http://sejfik.com/pages/aukcje.php?user=michalx2008x#aukcje


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - szufliko - 26-01-2014 19:23

reff...


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 29-01-2014 23:47

(26-01-2014 19:23)szufliko napisał(a):  reff...

Dzięki za zapis z ref Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 03-02-2014 22:41

Użytkownicy forum szuwi.com wyróżnili w corocznym konkursie serwis sejfik w następujących kategoriach:

Najlepszy polski serwis zarobkowy - Szuwary 2013
[Obrazek: srebrny.png]

Najlepsze PTP - Szuwary 2013
[Obrazek: srebrny.png]


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - kornelia1901 - 05-02-2014 21:55

No to się zarejestrujęSmile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Rezzam - 06-02-2014 00:16

Mam dwa pytania co do tego serwisu;

- Co można zrobić z punktami ? (po co je ktoś kupuje, skoro i tak na tym straci ?)
- czy na PTP da się zarobić kredyty zanim się wyklika 20 % ? (wymienić dopiero wtedy gdy ma się 20 %?)


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 06-02-2014 01:01

(05-02-2014 21:55)kornelia1901 napisał(a):  No to się zarejestrujęSmile

Dzięki za zapis z ref

(06-02-2014 00:16)Rezzam napisał(a):  Mam dwa pytania co do tego serwisu;

- Co można zrobić z punktami ? (po co je ktoś kupuje, skoro i tak na tym straci ?)
- czy na PTP da się zarobić kredyty zanim się wyklika 20 % ? (wymienić dopiero wtedy gdy ma się 20 %?)

- userzy VIP mają lepszą stawkę podczas wymiany pkt na pieniądze dlatego są gotowi zaoferować stawkę wyższą nawet niż podczas wymiany przez usera standard na poziomie platynowym
- kredyty nabija nawet gdy mamy 0 % klików aktywność jest wymagana gdy zgromadzone kredytki chcemy wymienić


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Defix24 - 06-02-2014 07:43

Jestem na etapie rejestracji, mam dwa pytania.
Dane użytkownika użyte będą tylko do celów marketingowych (wysyłka płatnych maili), rozliczeniowych (nadawca przelewu) oraz adres do wysyłki ewentualnych nagród rzeczowych.
Czy te wysyłki płatnych maili są płatne że ja musiałbym płacić, o co chodzi ?

Zakładasz zwykłe konto czyli służące do zarabiania jak i nabywania reklam. Jeżeli chcesz tylko kupować reklamy załóż uproszczone konto reklamodawcy
Czym się różni zwykłe konto od nie zwykłego i czy to nie zwykłe konto jest darmowe czy płatne ?