Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - NexGaming27 - 20-01-2014 07:46

Cytat:Opłaca się w sejfiku kupować poleconych na przykład smsem??
Jeśli chcesz stracić dużo kasy to tak, ale po dłuższym czasie pieniądze by się zwróciły, ale to tylko za tych najaktywniejszych poleconych.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Workis - 21-01-2014 12:21

Prosilbym o wyjasnienie/potwierdzenie moich przypuszczen dot. zarabianiu na PTP.
Czy to jest tak, ze kupuje od kogos smsa premium placac mu np. 9 zł za sms o wartosci 23 zł i za tego smsa otrzymuje pewną pule kredytek na sejfiku, zalozmy ze jest to 10.000 wyswietlen PTP. Nastepnie rejestruje sie na centrum reklamy (imperium reklamy?) i tam dodaje swoj link PTP z zaznaczeniem, ze wyswietlenia pochodza z sejfika. W ten sposob sejfik nabija mi wejscia PTP na moj link z centrum reklamy i dostaje za kazde 1000 wejsc 1 zł czyli dostaje 10 zł i w ten sposob zarabiam zlotowke. Oczywiscie liczby wzialem z glowy.
Tak to wyglada? Smile

Z gory dzieki za odpowiedz

pozdrawiam Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 21-01-2014 12:34

Tak to działa, ale nie ma czegoś takiego jak 100% zaliczonych wejść z tych 10 tys. Tym, którym nie zależy na zdobywaniu poleconych to najlepiej wykupować 20 tys. wejść PTP za 1 pkt. na sejfiku reklamować PTP EXTRA sejfika. Zawsze to kilka złotych na +.

Edit: Jeżeli centrumreklamy ma PTP z wejściami UV to to niezbyt wypali Tongue


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - NexGaming27 - 21-01-2014 15:56

Jeśli chcecie zdobywać kredytki PTP na sejfiku to polecam PTP Extra(0.4 kredyta za wejście). Na tym rodzaju PTP dużo wejść jest zaliczanych.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Workis - 21-01-2014 17:03

@Skadi,
reklamować sejfika w sejfiku? o.o Dziala to tak?
Z 1 postu w temacie wyczytalem, ze tam jest dobre PTP. Swoja droga to ten link PTP reklamuje mojego sejfika czy jak? Czyli ewentualni poleceni beda sie zapisywac do mojego sejfika, ale jesli PTP reklamuje np PTCSolution to jest tam reflink sejfika?

@NexGaming27,
to jest PTP,ktore sie kupuje i placi 0,4/wejscie czy sie sprzedaje otrzymujac 0,4/wejscie?

pozdrawiam


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 21-01-2014 17:18

Nom, działa, ale nie zdobędziesz nowych poleconych. Ten link PTP ma w sobie rotator PTP z wykupionymi przez użytkowników reklamami, ale do tego jest tam przycisk do rejestracji pod Tobą. Nie rozumiem o co Tobie chodzi z drugą połową pytania. PTP sejfika ma link do sejfika, PTP innych stron promuje swoje strony Wink

Kupujesz wyświetlenia dla PTP, wstawiasz link PTP Extra i za każde zaliczone wyświetlenie dostajesz 0,4 kredytka.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - NexGaming27 - 22-01-2014 10:03

Cytat:reklamować sejfika w sejfiku? o.o Dziala to tak?
Z 1 postu w temacie wyczytalem, ze tam jest dobre PTP. Swoja droga to ten link PTP reklamuje mojego sejfika czy jak? Czyli ewentualni poleceni beda sie zapisywac do mojego sejfika, ale jesli PTP reklamuje np PTCSolution to jest tam reflink sejfika?
Nawet najlepiej jest promować w sejfiku, gdyż tam zaliczają najwięcej wejść z ich PTP, poza tym na ich stronie jest lista serwisów na których można promować PTP.

Cytat:to jest PTP,ktore sie kupuje i placi 0,4/wejscie czy sie sprzedaje otrzymujac 0,4/wejscie?
Kupujesz w sejfiku np. 10k wejść i udostępniasz ten link do klików konkursowych(punktowych). Jako link w który będą wchodzić ustawiasz PTP Extra, które daje 0.4/wejście. Przy PTP Extra zaliczane jest chyba około 80% wejść.

Skoro już tak pomagam to prosiłbym o rejestrację z mojego refa Tongue Klikać w banner poniżej Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 22-01-2014 11:01

NexGaming27 trzeba było założyć własny temat, a nie teraz w obcym o to "żebrać" Wink

Więcej procent zalicza, kiedyś ktoś to opisywał co i jak, ale już nie pamiętam.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - NexGaming27 - 22-01-2014 11:31

Temat już jest. Usunęliby Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 22-01-2014 15:08

NextGaming27 to mój ref więc jak ktoś zapisze się z jego ref nie będę miał żalu Tongue

Skadi dzięki że się udzielasz i tłumaczysz ostatnio rzadko zaglądam a miło że w temacie można liczyć na rady Smile