Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Nupek369 - 11-01-2014 00:50

Mam pytanie odnośnie gry orzeł i reszka. Na stronie jest napisane:

Cytat:Gra służy tylko do zabawy. Nie jest i nie powinna być traktowana jako główne źródło dochodów w programie dlatego przy wypłacie suma wygranych nie może przekraczać zarobków normalnych (stosunek nie może przekraczać 1:2).

A co jeśli będę grał na same punkty i później sprzedam je na przykład dla MrocznyKill, w takim przypadku również nie otrzymam zapłaty?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - wojtek1436 - 11-01-2014 12:09

ile dziennie można zarobić ?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - NexGaming27 - 12-01-2014 15:11

@up
Na początek mało, ale z czasem coraz więcej. Po czternastu dniach dostaniesz więcej opcji zarabiania.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 13-01-2014 20:31

(11-01-2014 00:50)Nupek369 napisał(a):  Mam pytanie odnośnie gry orzeł i reszka. Na stronie jest napisane:

Cytat:Gra służy tylko do zabawy. Nie jest i nie powinna być traktowana jako główne źródło dochodów w programie dlatego przy wypłacie suma wygranych nie może przekraczać zarobków normalnych (stosunek nie może przekraczać 1:2).

A co jeśli będę grał na same punkty i później sprzedam je na przykład dla MrocznyKill, w takim przypadku również nie otrzymam zapłaty?

Radze abyś skupił się na metodach z zakładki "zarabiaj" a gry traktował jak traktować się powinno czyli jak rozrywkę Wink nie ma co prowokować Huh


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 14-01-2014 14:35

Cytat:Promocja aktywna dotycząca reklamy PTC o wartości 1pkt - 20000 wejść/4sek (tylko do PTP)
8.01zł zamiast 9zł (data rozpoczęcia promocji 14/01/2014 08:00)

http://sejfik.com/pages/adorder.php?pid=61

Świetna promocja dla promujących ptp nie tylko ptp sejfikaSmile

Kupując tą kampanie za 8.01zł dla linku PTP EXTRA Sejfika (link nr 2). Po zakończeniu Kampanii nabije nam kredytek o wartości ~13.35zł czyli ~5.34zł zyskuIdea


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - ismeriun - 17-01-2014 18:20

czy ktoś korzysta z probanera? Na co można wykorzystać bpunkty?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - prymul1 - 17-01-2014 21:31

MrocznyKILL mam pytanie odnośnie konkursu aktywności globalnej. Jakie akcje są najlepiej punktowane w tym konkursie?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 17-01-2014 22:40

(17-01-2014 21:31)prymul1 napisał(a):  MrocznyKILL mam pytanie odnośnie konkursu aktywności globalnej. Jakie akcje są najlepiej punktowane w tym konkursie?

Niestety nawet jako moderator nie znam punktacji poszczególnych aukcji z wiadomych przyczyn. Lecz z własnego doświadczenia wiem że poleceni muszą być dobrze punktowani bo pewnie dzięki ich zdobywaniu jestem na takiej pozycji.

(17-01-2014 18:20)ismeriun napisał(a):  czy ktoś korzysta z probanera? Na co można wykorzystać bpunkty?


BPpunkty może wymienić jedynie na reklamę swojego banera ewentualnie można je odsprzedać na aukcji.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Nupek369 - 19-01-2014 21:52

Opłaca się w sejfiku kupować poleconych na przykład smsem??


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - bcclicks - 20-01-2014 03:09

(19-01-2014 21:52)Nupek369 napisał(a):  Opłaca się w sejfiku kupować poleconych na przykład smsem??

nie