Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - Pawel Szamotulski - 24-02-2013 16:37

Serwis spoko POLECAM


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - Tokirium - 24-02-2013 17:23

No i proszę - niedawno pisałem, że Admin stale wprowadza różne udogodnienia w Sejfiku, no i właśnie wprowadził! Teraz użytkownicy Sejfika mają do dyspozycji nowoczesny profil, który może służyć nawet jako ich wizytówka, zawierając informacje o użytkowniku, aktualne oferty na aukcjach oraz kilka przydatnych statystyk co do jego aktywności. Oczywiście to użytkownik decyduje o tym, które dane będą widoczne i dla kogo. Do tego można napisać kilka słów o sobie i podać link do swojej strony, dzięki czemu zyska się trochę wejść.
W budowie jest też funkcja znajomych, więc niedługo to już chyba Sejfik pobije Facebooka Wink


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - bialy52 - 24-02-2013 17:23

Na stronę sejfik.com trafiłem przypadkiem prawie dwa lata temu, o ile pamiętam niechcący gdzieś trafiłem na link do strony (szukałem stron na których można zarabiać – zastanawiając się na czym to polega). Rejestracja, pierwsze logowanie bez najmniejszego problemu. I rozpoczęło się klikanie. Płatne maile (początkowo na własną skrzynkę, później znacznie wygodniej na in-box), płatne kliki i kliki konkursowe, później płatne pobieranie. Na początku wątpliwości, poklikasz, poklikasz i czy coś z tego będziesz miał. Jak się okazało oprócz zarobku klikanie na sejfiku to może być także dobra zabawa (to nie tylko gry jak „orzeł czy reszka”, czy też „otwórz sejfik” – przeznaczona raczej dla „hazardzistów”). Po prostu klikanie może wciągnąć a mobilizują do tego konkursy aktywności, sam staram się utrzymać w pierwszej 100-tce w tych konkursach, choć takie miejsce poza satysfakcją nic nie daje. A teraz moja opinia o sejfiku:
- klikanie „wciąga”,
- serwis jest w pełni wypłacalny,
- wypłaty są dokonywane w regulaminowym terminie a to rzadkość nawet w największych tego typu (polskich – na zagranicznych nie próbowałem) serwisach,
- jest wiele możliwości (opcji) zarabianie choć oczywiście przez klikanie nigdy fortuny nie zarobisz.


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - paulinkus1990 - 24-02-2013 17:41

narazie nie narzekam ale to dopiero 1 dzień Wink długo trzeba siedzieć żeby zarabiać Wink


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - MrocznyKILL - 24-02-2013 17:45

(24-02-2013 17:41)paulinkus1990 napisał(a):  narazie nie narzekam ale to dopiero 1 dzień Wink długo trzeba siedzieć żeby zarabiać Wink
Sejfik sposobem na życie nigdy nie będzie ale poświęcając kilkanaście minut dziennie traktując to jak hobby można mieć bardzo miły dodatek na koncie co miesiąc Smile


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - paulinkus1990 - 24-02-2013 17:48

co trzeba by było zrobić żeby więcej zarobić w tym serwisie? Ja naklikałam już wszystkie reklamy konkursowe i co się da, a tu marne grosze na koncie, jeśli to jest uczciwy portal to wolę tak zarabiać niż na chałupnictwie które w dzisiejszych czasach nie istnieje.



To proste! Otrzymujesz wynagrodzenie za wykonywanie prostych czynności. Zaczyna się od prostych zadań takich jak odebranie przesyłki e-mail czy obejrzenie strony, a kończy się na rejestracjach, pobieraniu plików, pisaniu postów. Czym bardziej skomplikowane zadanie tym większa stawka za jego wykonanie.
Serwis posiada aż kilkanaście metod zarobku. Sam wybierasz w jaki sposób będziesz zarabiał! Oczywiście im więcej metod wybierzesz tym wyższe zyski.

Ile wynosi minimalna kwota jaką mogę wypłacić z serwisu i jak długo będę czekał na wypłatę?

Minimum do wypłaty to 10 zł w przypadku przelewu na konto bankowe, 3 zł w przypadku PayPal oraz 5 zł w przypadku doładowania telefonu komórkowego.
Wypłaty wynagrodzeń następują do 7 dni po zakończeniu okresu rozliczeniowego jakim jest jeden miesiąc.

Aby dołączyć do serwisu masz 2 możliwości do wyboru rejestrację z linku zwykłego lub tak zwanego reflinku.

1. Reflink- zapisując się z tego linku zostanę twoim sponsorem. Co na tym zyskasz?
- Indywidualne, szczegółowe porady jak zarobić znacznie więcej niż przeciętny usher
- Jeśli jesteś osobą ambitna i wytrwałą mogę zaoferować ci refback (oddam ci cześć zarobków które zyskałem dzięki tobie)
- Otrzymasz Reputację na forum +1
- Otrzymasz 1 FG na forum

Tak! Sejfik działa w 100% legalnie! Należy do firmy Ebizo NIP: 6431732923 REGON: 241831059
Oraz jako jedyny serwis w Polsce załatwia za nas kwestię podatku. Od każdej wypłaty pobierany jest podatek 18%
(ryczałtowy). Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu Sejfik.


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - MrocznyKILL - 24-02-2013 17:52

(24-02-2013 17:48)paulinkus1990 napisał(a):  co trzeba by było zrobić żeby więcej zarobić w tym serwisie? Ja naklikałam już wszystkie reklamy konkursowe i co się da, a tu marne grosze na koncie, jeśli to jest uczciwy portal to wolę tak zarabiać niż na chałupnictwie które w dzisiejszych czasach nie istnieje.



To proste! Otrzymujesz wynagrodzenie za wykonywanie prostych czynności. Zaczyna się od prostych zadań takich jak odebranie przesyłki e-mail czy obejrzenie strony, a kończy się na rejestracjach, pobieraniu plików, pisaniu postów. Czym bardziej skomplikowane zadanie tym większa stawka za jego wykonanie.
Serwis posiada aż kilkanaście metod zarobku. Sam wybierasz w jaki sposób będziesz zarabiał! Oczywiście im więcej metod wybierzesz tym wyższe zyski.

Ile wynosi minimalna kwota jaką mogę wypłacić z serwisu i jak długo będę czekał na wypłatę?

Minimum do wypłaty to 10 zł w przypadku przelewu na konto bankowe, 3 zł w przypadku PayPal oraz 5 zł w przypadku doładowania telefonu komórkowego.
Wypłaty wynagrodzeń następują do 7 dni po zakończeniu okresu rozliczeniowego jakim jest jeden miesiąc.

Aby dołączyć do serwisu masz 2 możliwości do wyboru rejestrację z linku zwykłego lub tak zwanego reflinku.

1. Reflink- zapisując się z tego linku zostanę twoim sponsorem. Co na tym zyskasz?
- Indywidualne, szczegółowe porady jak zarobić znacznie więcej niż przeciętny usher
- Jeśli jesteś osobą ambitna i wytrwałą mogę zaoferować ci refback (oddam ci cześć zarobków które zyskałem dzięki tobie)
- Otrzymasz Reputację na forum +1
- Otrzymasz 1 FG na forum

Tak! Sejfik działa w 100% legalnie! Należy do firmy Ebizo NIP: 6431732923 REGON: 241831059
Oraz jako jedyny serwis w Polsce załatwia za nas kwestię podatku. Od każdej wypłaty pobierany jest podatek 18%
(ryczałtowy). Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu Sejfik.


Klikając w kliki konkursowe otrzymujesz punkty które sprzedajesz innym użytkownikom lub sama wymieniasz w dowolnym momencie na pieniążki. Choć osobiście radze sprzedawać Pkt innym bo oferują nawet 2x wyższą cenę za punkty niż jak wymienia się samemu ( osobiście oferuję 22 gr za każde 500 pkt)


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - administrator00 - 24-02-2013 18:20

(24-02-2013 17:45)MrocznyKILL napisał(a):  Sejfik sposobem na życie nigdy nie będzie ale poświęcając kilkanaście minut dziennie traktując to jak hobby można mieć bardzo miły dodatek na koncie co miesiąc Smile
Oczywiście, ze sejfik nie będzie sposobem na życie bo chyba nikt nie jest w stanie zarobić tyle pieniędzy na klikaniu, czy oglądaniu reklam. Można to natomiast potraktować jako małe kieszonkowe, które zasila nasz domowy budżet, no i oczywiście jako hobby bo klikanie naprawdę potrafi wciągnąć człowieka, ale porównując inne strony tego typu stwierdzam że w sejfiku można zarobić najszybciej i najwięcej.


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - MrocznyKILL - 24-02-2013 20:52

(24-02-2013 17:23)Tokirium napisał(a):  No i proszę - niedawno pisałem, że Admin stale wprowadza różne udogodnienia w Sejfiku, no i właśnie wprowadził! Teraz użytkownicy Sejfika mają do dyspozycji nowoczesny profil, który może służyć nawet jako ich wizytówka, zawierając informacje o użytkowniku, aktualne oferty na aukcjach oraz kilka przydatnych statystyk co do jego aktywności. Oczywiście to użytkownik decyduje o tym, które dane będą widoczne i dla kogo. Do tego można napisać kilka słów o sobie i podać link do swojej strony, dzięki czemu zyska się trochę wejść.
W budowie jest też funkcja znajomych, więc niedługo to już chyba Sejfik pobije Facebooka Wink

Sejfik zawsze będzie polskim liderem pod względem innowacyjności. Jeden z głównych konkórentów Admin serwisów AdnoX obiecuje zmiany ale przykładowo Centrum Reklamy ( dobry serwis ale stagnacja masakryczna... ) od kilku lat ma ciągnie z dopiskiem Beta Wink 5 lat a nadal wersja testowa Wink przeciaga się to update Tongue


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - administrator00 - 24-02-2013 21:37

(24-02-2013 20:52)MrocznyKILL napisał(a):  Sejfik zawsze będzie polskim liderem pod względem innowacyjności. Jeden z głównych konkórentów Admin serwisów AdnoX obiecuje zmiany ale przykładowo Centrum Reklamy (...) od kilku lat ma ciągnie z dopiskiem Beta Wink 5 lat a nadal wersja testowa Wink (...)

Kiedyś myślałem że nie ma lepszych serwisów od tych oferowanych przez firmę AndoX, jednak muszę stwierdzić i zgodzić się z Tobą, że sejfik jest obecnie liderem wśród polskich serwisów i póki co żaden mu nie dorówna, ale do niektórych zagranicznych serwisów jeszcze długa droga. Polecam adminom sejfika wprowadzenie jakiś gierek jak jest to na przykład w 20dollars2surf. Co mylicie o takim pomyśle?