Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - kolorpurpury - 23-12-2013 13:29

Dobrze, że można otwierać wiele kart na raz to znacznie przyspiesza klikanie.. gdyby była tylko jedna karta zdecydowanie pochłaniałoby to za dużo czasu.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 25-12-2013 15:02

(23-12-2013 11:59)Takaon napisał(a):  Mi ten serwis bardzo się podoba i wciąż z niego korzystam ( niedawno zacząłem Tongue ). Ale wydaje mi się, że z VIP'em trochę przesadzili 50zł za miesiąc... Opłaca się ? Zwraca się ?

VIP opłaca się kupić jeśli:

-mamy sporo poleconych
-potrzebujemy reklam/mamy kupca na reklamy
-handlujemy sporo na aukcjach

Jeśli nie spełniasz co najmniej 2 warunków odradzam zakup VIPa.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - NexGaming27 - 25-12-2013 16:15

Da się szybko zarobić. Ja mam już ponad 2 zł przez 8 dni(zajmuję się głównie klikaniem, ale też zadaniami).
Zarejestrowałem się z refa Wink Dzięki za wszelką pomoc.
Mroczny, napisz mi na pm ten sposób na poleconych Wink

EDIT:
Nie mogę wejść na sejfika. Nawet "furtka" mi nie działa i nadal przekierowywuje mnie do strony z życzeniami ;/


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 25-12-2013 21:40

(25-12-2013 16:15)NexGaming27 napisał(a):  Nie mogę wejść na sejfika. Nawet "furtka" mi nie działa i nadal przekierowywuje mnie do strony z życzeniami ;/

Masz zmienne IP? korzystasz z bramek proxy? Masz włączone ciasteczka przeglądarki?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - NexGaming27 - 26-12-2013 09:48

Nie mam zmiennego IP i nie korzystam z bramek proxy. Ciasteczka mam włączone zawsze.


EDIT:
Strona już działa.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 26-12-2013 21:38

(26-12-2013 09:48)NexGaming27 napisał(a):  Nie mam zmiennego IP i nie korzystam z bramek proxy. Ciasteczka mam włączone zawsze.


EDIT:
Strona już działa.

Świąteczna bramka już wyłączona... ale problem pozostał i trzeba by to sprawdzić aby za rok nie było podobnych problemówSmile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - dandun1 - 26-12-2013 21:51

Mi coś ten sejfik nie pasuje ;/Taki dziwny miałem tam konto ale to mnie przerastało.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - bcclicks - 27-12-2013 01:05

Szkoda że tam reklamy nie ma co kupować bo nic z niej nie ma poza pustymi wejściami. No nic.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 27-12-2013 01:43

(27-12-2013 01:05)bcclicks napisał(a):  Szkoda że tam reklamy nie ma co kupować bo nic z niej nie ma poza pustymi wejściami. No nic.

(27-12-2013 01:42)MrocznyKILL napisał(a):  
(27-12-2013 00:56)bcclicks napisał(a):  Tylko co z tego jak z zakupionej reklamy 2000 wejść 0 rezultatów. Co z tego że szybko zejdzie jak reakcji na to żadnej.

Może i dobry ale nie dla reklamodawcy.

Kliki to bardziej traffic a zwłaszcza kliki punktowe jeśli oczekujesz konkretnych akcji wybierz odpowiednią formę reklamySmile



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - bcclicks - 27-12-2013 01:53

Nie już podziękuje za taki traffic