Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 14-12-2013 12:37

Dziś mały bonusik Smile dla każdego kto zapisze się do serwisu z mojego reflinku (podany w pierwszym poście) dodatkowo 3 FG

Aby otrzymać bonusik po rejestracji podaj swój nick.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Zieciu - 14-12-2013 22:04

Zarejestrowałem się z refa, nick: zieciu


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 14-12-2013 22:08

(14-12-2013 22:04)Zieciu napisał(a):  Zarejestrowałem się z refa, nick: zieciu

Dzięki za zapis z ref. FG dodane.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 15-12-2013 16:46

(14-12-2013 12:37)MrocznyKILL napisał(a):  Dziś mały bonusik Smile dla każdego kto zapisze się do serwisu z mojego reflinku (podany w pierwszym poście) dodatkowo 3 FG

Aby otrzymać bonusik po rejestracji podaj swój nick.

Promocja trwa do wyczerpania FG Smile Zapraszam kolejne osoby


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 18-12-2013 14:52

Kilka wskazówek


1. Posiadając poleconych naprawdę warto pomóc im z Promowaniem PTP co przynosi szereg korzyści dla obu stron. Warto wyjaśnić im na czym polega promowanie i jeśli będą gotowi na inwestycję warto nakierować ich na zakup za 9 zł 20000 wejść ( http://sejfik.com/pages/adorder.php?pid=61 ) w ich link PTP EXTRA ( http://sejfik.com/pages/ptpmain.php#menu )...
Korzyści:
- Twój polecony inwestując 9zł zarobi ~13.30 zł po zakończeniu jego kampanii PTP EXTRA a Ty otrzymasz 16% czyli 2,12zł . Polecony zarobił Ty również dlatego warto pomóc poleconemu bo dla większości osób PTP na początku to czarna magia Wink
- Kolejną tym razem mini korzyścią jest dodatkowy klik w klikach konkursowych Smile
- Jeśli posiadasz większą ilość poleconych pamiętnej że i oni klikną w ten dodatkowy link i od ich klików również otrzymasz prowizję Smile

2. Łatwym sposobem na "szybki" zarobek są płatne zapisy z premią poniżej 30 gr ponieważ nie wymagają one od nas aktywności Cool (sama rejestracja + 1 logowanie na konto). Posiadając konto VIP (bo tylko w takim wypadku otrzymamy prowizje z poleconych za tego rodzaju akcje) warto również i tu skierować swoich poleconych bo mogą nie wiedzieć o tym że zapisy poniżej 30 gr nie wymagają aktywnościSmile

3. O tym już chyba większość użytkowników wie lecz przypomnę Wink Osoby nie posiadające konta VIP nie powinny samodzielnie wymienić punktów na pieniądze bo wiąże się to ze sporymi stratami. Najkorzystniejszą opcją dla użytkownika standard jest sprzedanie punktów innym użytkownikom serwisu w zakładce Kup/sprzedaj Punkty http://sejfik.com/pages/tradepoints.php . Sam również zajmuje się skupem punktów moja cena to 22 gr za każde 500 pkt (zainteresowanych zapraszam na PW tutaj lub bezpośrednio w serwisie nick michalx2008x)

4. Mini wskazówka poniekąd związana z pkt 3 ... Zbierając pkt czyli klikając w linki w zakładce Kliki Konkursowe warto otwierać reklamy używając środkowego przycisku muszki w pakietach po 15 zakładek poczekać na zaliczenie premii pozamykać zakładki i kolejne 15 reklam i tak do wyczerpania zapasów Wink w taki sposób zaliczenie ponad 100 reklam trwa kilka minut.

5. Wskazówka odnośnie poleconych Idea OCENZUROWANO Tongue Dostępna jedynie na PW dla osób które dołączyły do serwisu z mojego reflinku. Metoda wymaga nieco cierpliwości lecz jest w 100% darmowa, legalna i co ważne nie jest to metoda spamerska. Lecz jeśli liczysz na coś co spadnie Ci z nieba nawet nie zawracaj mi głowy Tongue Na początku metoda wymaga co prawda nieco pracy lecz potem refki płyną niemal dożywotnio Smile

Jeśli choć troszkę pomogłem reputki mile widzianeSmile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - artik15 - 21-12-2013 17:01

Zarejestrowany z reflinka! nick: artik15


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - kolorpurpury - 21-12-2013 18:46

Z reffa - themobile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 22-12-2013 23:29

(21-12-2013 17:01)artik15 napisał(a):  Zarejestrowany z reflinka! nick: artik15

(21-12-2013 18:46)kolorpurpury napisał(a):  Z reffa - themobile

Dziękuję za zapis z ref. FG za zapisy dodane.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Iquito - 23-12-2013 11:55

Osobiscie polecam ten serwis ale głównie do promowania innych stron.
Mi sie udało poprzez klikanie zarobić ale to same groszowe sprawy Tongue


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Takaon - 23-12-2013 11:59

Mi ten serwis bardzo się podoba i wciąż z niego korzystam ( niedawno zacząłem Tongue ). Ale wydaje mi się, że z VIP'em trochę przesadzili 50zł za miesiąc... Opłaca się ? Zwraca się ?