Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - AHTUNGpolak - 30-11-2013 15:43

A jak już będę mieć tam konto to gdzie wstawiać reflinki ?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 02-12-2013 18:18

(30-11-2013 15:43)AHTUNGpolak napisał(a):  A jak już będę mieć tam konto to gdzie wstawiać reflinki ?

Warto zacząć od sprawy najprostszej czyli od znajomych (GG,NK,FB itp). Nie zaszkodzi zainteresować się również forami oraz serwisami ogłoszeniowymi... lecz jeśli jesteś gotów na inwestycje najskuteczniejsza metoda na pozyskanie poleconych to kampanie mailingowe.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - nokira - 02-12-2013 19:02

A po ile skupujesz?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 02-12-2013 19:09

(02-12-2013 19:02)nokira napisał(a):  A po ile skupujesz?

Masz na myśli poleconych (cena zależny od statystyk refa... nie ma średniej ceny za refa jak to jeden specjalista chciał mi udowodnić Wink ) czy punkty ( cena zależny od ilości... cena minimalna to 0.22 gr za 500 pkt)


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Iquito - 05-12-2013 12:30

Zapisałem się z ref linka nick: Iquito


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 05-12-2013 17:03

(05-12-2013 12:30)Iquito napisał(a):  Zapisałem się z ref linka nick: Iquito

Dziękuję. W razie pytań zapraszam na PW


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Lucas - 06-12-2013 16:41

Też się zastanawiam nad dołączeniem, tylko jeśli chodzi o zdobywanie poleconych to może być lipa. Da się bez tego coś fajnego tu zarobić?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 06-12-2013 19:40

(06-12-2013 16:41)Lucas napisał(a):  Też się zastanawiam nad dołączeniem, tylko jeśli chodzi o zdobywanie poleconych to może być lipa. Da się bez tego coś fajnego tu zarobić?

Bez ref najwięcej zarobisz na:
-płatnych zapisach (dostępne od stażu 14 dni) lecz jedynie na zapisach DO 30 gr ponieważ takowe NIE wymagają aktywności (Tylko rejestracja)
-promowanie ptp można promować "klasycznie" kupując kampanie za 9 zł lub http://zarabiam.com/Temat-Poradnik-Najskuteczniejsze-zarabianie-na-PTP-z-wykorzystaniem-sms-premium-78998
-aukcje (dostępne od stażu 14 dni) : przeglądając oferty zaobserwujesz że posiadasz również takie towary Wink

Lecz nie zapominaj również o pomniejszych metodach Wink ale chyba powinnyśmy zacząć od tego ile dla Ciebie to "fajne zarobki" ?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Lucas - 07-12-2013 02:05

(06-12-2013 19:40)MrocznyKILL napisał(a):  Bez ref najwięcej zarobisz na:
-płatnych zapisach (dostępne od stażu 14 dni) lecz jedynie na zapisach DO 30 gr ponieważ takowe NIE wymagają aktywności (Tylko rejestracja)
-promowanie ptp można promować "klasycznie" kupując kampanie za 9 zł lub http://zarabiam.com/Temat-Poradnik-Najskuteczniejsze-zarabianie-na-PTP-z-wykorzystaniem-sms-premium-78998
-aukcje (dostępne od stażu 14 dni) : przeglądając oferty zaobserwujesz że posiadasz również takie towary Wink

Lecz nie zapominaj również o pomniejszych metodach Wink ale chyba powinnyśmy zacząć od tego ile dla Ciebie to "fajne zarobki" ?

Fajny zarobek to dla mnie więcej niż 0,10$ na dzień ^ Szanuję pieniądz i dla mnie każda wartość jest ważna, ale schodząc poniżej pewnych norm to można się bardzo zdemotywować Wink
Spróbuję tych metod, zapiszę się rano lub w południe z Twojego reflinku i zobaczymy jak mi tam pójdzie. Dzięki za odpowiedź, trochę mi rozjaśniłeś Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 09-12-2013 14:01

[Obrazek: wyplata11.png]