Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 15-11-2013 09:40

[Obrazek: wyplata10.png]


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 18-11-2013 00:41

Przejrzałem sobie kto w ankiecie odpowiedział że serwis Sejik to nic specjalnego... i co się okazało kilkanaście z tych osób ma konta w sejfiku (może być ich jeszcze więcej bo nick używany na forum nie musi być koniecznie taki jak w Sejfiku Wink )... baaaa są to osoby nieprzeciętnie aktywne... Zaskakujące Idea Skoro Sejfik to nic specjalnego chętnie dowiem się jakie te osoby polecają Polskie serwisy Getpaid ?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Prosiaczeq - 21-11-2013 08:33

Zarejestrowałem się z refflinka.Czy to prawda,że na pocztę WP nie wysyłają czasem reklam?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 21-11-2013 10:08

Na WP trudno, żeby doszedł link aktywacyjny, więc bardzo możliwe, że reklamy nie są dopuszczane. Wiem, bo sprawdzałam.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 23-11-2013 23:42

(21-11-2013 08:33)Prosiaczeq napisał(a):  Zarejestrowałem się z refflinka.Czy to prawda,że na pocztę WP nie wysyłają czasem reklam?

Maile możesz odczytywać bezpośredniość w serwisie "Skrzynka in-box"

btw: Korzystając z okazji zapraszam do zapoznania się z moimi aukcjami : http://sejfik.com/pages/aukcje.php?user=michalx2008x#aukcje


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Nortix - 24-11-2013 02:28

a co mi szkodzi poszedł ref ;d


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 24-11-2013 13:36

(24-11-2013 02:28)Nortix napisał(a):  a co mi szkodzi poszedł ref ;d

Dzięki za zapis z ref

btw: zauważyłem klikasz tylko Płatne kliki a nie klikasz reklam punktowych a to zawsze kilka gr do przodu... polecam otwierać te reklamy w pakietach po 15 (w nowych zakłądach) odczekać aż zaliczy zamknąć i pakiet kolejnych 15 dzięki temu wy klikasz reklamy raz dwa. Biorąc średnią cenę punktów w "Kup/sprzedaj punkty" dziennie z klików konkursowych wpada dodatkowe ~11 gr plus jakaś wygrana za same kliki i zawsze to dodatkowe 12 gr Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Nortix - 24-11-2013 18:12

(24-11-2013 13:36)MrocznyKILL napisał(a):  
(24-11-2013 02:28)Nortix napisał(a):  a co mi szkodzi poszedł ref ;d

Dzięki za zapis z ref

btw: zauważyłem klikasz tylko Płatne kliki a nie klikasz reklam punktowych a to zawsze kilka gr do przodu... polecam otwierać te reklamy w pakietach po 15 (w nowych zakłądach) odczekać aż zaliczy zamknąć i pakiet kolejnych 15 dzięki temu wy klikasz reklamy raz dwa. Biorąc średnią cenę punktów w "Kup/sprzedaj punkty" dziennie z klików konkursowych wpada dodatkowe ~11 gr plus jakaś wygrana za same kliki i zawsze to dodatkowe 12 gr Wink
Dzięki za radę Wink


Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - asiorek - 25-11-2013 03:22

Oplaca sie wykupic poleconych tych za 9 zl ?
Co bardziej sie oplaca ptpextra czy poleceni?

Wyciapane z mojego kalkulatora L9


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Yeahh - 25-11-2013 12:20

Na samej stronce zarobek jakiś jest.
Jedynie co do czatu mam pewne obiekcje.