Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - wielkiTHOR - 09-11-2013 11:24

(09-11-2013 10:36)Skadi napisał(a):  wielkiTHOR Ciebie to matka kultury nie nauczyła.

Skoro te konto jest takie super i wypasione to jakimś screenem zarzuć, a nie na słowo mamy wierzyć Wink
na opryskliwe odpowiedzi i bezczelny ton mrocznykill odpowiadam również w jego tonacji
kupujesz ?? Nie więc osobie z pierwszej łapanki podawał nic nie będę
wierzyć to sobie wierz w Boga we mnie nie wierz ani nie masz prawa wierzyć bo bluźnisz i grzeszysz wtedy łamiąc dekalog i zapis w nim " Nie będziesz miał cudzych bogów prze de mną "

screen dla kupca który już jest na innym forum, czekam na jego informację o posiadanych środkach na koncie bankowym z wypłaty paypal i transakcja przejdzie przez allegro


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 09-11-2013 11:28

(09-11-2013 11:24)wielkiTHOR napisał(a):  wierzyć to sobie wierz w Boga we mnie nie wierz ani nie masz prawa wierzyć bo bluźnisz i grzeszysz wtedy łamiąc dekalog i zapis w nim " Nie będziesz miał cudzych bogów prze de mną "

Dobre rzeczy bierzesz jak tak piszesz beka Naucz się interpunkcji Sad

A co? Kupiec ma Ci pokazać screen, że ma kasę?beka


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - wielkiTHOR - 09-11-2013 11:38

(09-11-2013 11:28)Skadi napisał(a):  
(09-11-2013 11:24)wielkiTHOR napisał(a):  wierzyć to sobie wierz w Boga we mnie nie wierz ani nie masz prawa wierzyć bo bluźnisz i grzeszysz wtedy łamiąc dekalog i zapis w nim " Nie będziesz miał cudzych bogów prze de mną "

Dobre rzeczy bierzesz jak tak piszesz beka Naucz się interpunkcji Sad

A co? Kupiec ma Ci pokazać screen, że ma kasę?beka

chyba się zapomniałaś za bardzo jak widzę
tutaj nie czat sejfik byś swoje damskie chamstwo pokazywała tak jak tam w każdym wpisie i odpowiedzi na pytania ludzi i bądź tak uprzejma nie pisać do mojej osoby bo z prostactwem nie mam chęci mieć nic wspólnego
widzę, że sekta sejfikowców składa się z samych bezczelnych i chamskich osób czy to kobiet czy mężczyzn
co biorę moja sprawa, tobie nic do tego

jeśli cię tak bardzo interesuje kwestia finansowa transakcji to czekam na pw, że ma pieniądze -> ja zakładam aukcję na allegro -> kupiec płaci w opcji kup teraz - pieniądze są na moim koncie, kupujący dostaje passy do konta


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 09-11-2013 11:42

Przykro mi, ale bez zgody admina to sobie możesz...Wink Więc na przyszłość wiedzcie, że żeby sprzedać konto jest wymagana zgoda administratora Smile

Co do Ciebie, wielkiTHOR, to nie napiszę więcej, bo szkoda czasu na kolejnego trolla beka


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 09-11-2013 15:04

wielkiTHOR jak na osobę która nie zajmowała się sejfikiem od 2009 jesteś dobrze poinformowany... Zapewne brat opowiadał ci przy obiadku o niusach z sejfika facepalm Czy ty czytasz to co piszesz przeczytaj jeszcze raz swoje posty tak na spokojnie... popatrz na to z boku... a sam się przekonasz że osoba która napisała te posty ma jakieś zaburzenia... facepalm


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - draksone - 11-11-2013 15:58

Chcę zamówić reklamę w sejfiku,taką aby kliknąć przynajmniej raz w podstronę,ale żeby nie trzeba bylo spędzać na niej np. aż 10 sekund,zależy mi tylko na wejściach w podstrony.Jaki to jest rodzaj reklamy ? Dam rep. za linka


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 11-11-2013 16:09

(11-11-2013 15:58)draksone napisał(a):  Chcę zamówić reklamę w sejfiku,taką aby kliknąć przynajmniej raz w podstronę,ale żeby nie trzeba bylo spędzać na niej np. aż 10 sekund,zależy mi tylko na wejściach w podstrony.Jaki to jest rodzaj reklamy ? Dam rep. za linka

Takiej opcji nie ma bo nigdy takiej potrzeby nie było... lecz skontaktuj się ze mną w serwisie (nick: michalx2008x) jako moderator mogę ustawić dla twojej kampanii timer 1 s


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 13-11-2013 13:17

Resztki z sejfika, bo brak czasu na klikanie.

[Obrazek: mg9cPLm.jpg]


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 14-11-2013 02:03

(13-11-2013 13:17)Skadi napisał(a):  Resztki z sejfika, bo brak czasu na klikanie.

[Obrazek: mg9cPLm.jpg]

Leń jesteś i tyle Tongue na czacie 2 a klikać nie ma komu Tongue


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 14-11-2013 09:25

Czapka ani koc same się nie wydziergają, a każda minuta ważna Huh