Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 15-09-2013 02:01

(14-09-2013 13:01)DaaV napisał(a):  MrocznyKill co z ta pomoca dla refow? Wink


Wysłane z mojego iPhone 3Gs


Mail wysłany Smile

(14-09-2013 13:16)zabajka napisał(a):  
(14-09-2013 13:01)DaaV napisał(a):  MrocznyKill co z ta pomoca dla refow? Wink


Wysłane z mojego iPhone 3Gs


wygląda na to, że ma ich tak samo daleko gdzieś tak jak i osoby zainteresowane jego ofertą którą zamieścił na forum bo skoro temat nie jest w koszu tzn że jest dalej aktualny

Zaległości nadrobione...


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - LukiSacz - 15-09-2013 08:46

Mogę też prosić o maila? Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 15-09-2013 08:54

(15-09-2013 08:46)LukiSacz napisał(a):  Mogę też prosić o maila? Smile

Na mail wysyłałem materiały promocyjne w BBcode oraz HTML jeśli jesteś zainteresowany podaj mail na PW oraz swój reflink

A jeśli chodzi o podstawowe porady:
(09-09-2013 13:07)MrocznyKILL napisał(a):  Aby nadrobić spore zaległości na PW podam tutaj podstawowe wskazówki dla początkujących (dodatkowe pytania proszę zadawać w temacie):

1: Kliki konkursowe: tych reklam jest codziennie ponad 100... aby szybko je wy klikać warto użyć środkowego przycisku muszki otwieramy po 15 reklam na raz czakany na dodanie premii po czym zamykamy zakładki i otwieramy kolejne 15 reklam... Dzięki temu wy klikamy reklamy w kilka min Smile

2. Płatne zapisy: polecam wykonywać tylko te z premią poniższe 30 gr ponieważ nie wymagają one aktywności Cool Wystarcza tylko sama rejestracja i 1 logowanie Big Grin

3. Punkty: Najlepiej jest je sprzedawać innym userom ponieważ przy samodzielnej wymianie otrzymamy nawet kilkakrotnie mniej niż przy sprzedaży (zajmuje się skupem punktów moja stawka podstawowa to 0,00042 zł za każdy punkt przy większych zleceniach można się potargować Smile Kontakt : PW sejfik - michalx2008x , PW forum)

4. Promowanie PTP*: To opcja dla inwestorów... lecz jeśli ktoś jest gotów zainwestować kilka zł (do 9 zł) zachęcam Smile
a)Wchodzimy na http://sejfik.com/pages/ptpmain.php#menu i kopiujemy link nr.2 PTP EXTRA ( ten jest najbardziej opłacalny)
b)Wchodzimy na http://sejfik.com/pages/adorder.php?pid=61
c)Wypełniaczy formularz
Nazwa reklamy: Sejfik
URL reklamowanej strony: Wklejamy uprzednio skopiowany link PTP EXTRA
(pozostałe pola są nie wymagane)
d)Opłacamy kampanię
e)Po zakończaniu kampanii otrzymujemy ~12 zł na nasze konta w sejfiku

*- MOŻNA WYKUPIĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE JEDNĄ KAMPANIĘ W JEDNYM CZASIE... Zakup kolejnej kampanii przed zakończeniem aktualnej nie przyniesie nam zysku!

5.Zdobywanie poleconych: Chętnie podam swoim poleconym gotowe materiały promocyjne: Gotowy tekst w BBcode na fora oraz HTML www/mailing. Zainteresowanych zapraszam na PW



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Nupek369 - 15-09-2013 14:58

Zarejestrowany z refa Wink Nick taki sam, jak tu na forum.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 18-09-2013 13:14

(15-09-2013 14:58)Nupek369 napisał(a):  Zarejestrowany z refa Wink Nick taki sam, jak tu na forum.

Dziękuję Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 20-09-2013 12:42

(15-09-2013 08:46)LukiSacz napisał(a):  Mogę też prosić o maila? Smile

Mail wysłany. Przepraszam za zwłokę...


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 21-09-2013 11:35

Przypominam że chętnie kupię KAŻDĄ ILOŚĆ Sejfikowych Punktów

Dziś szalona cena proponuje 45 gr za każde 1000 pkt (taka cena to żadna nowość lecz tym razem nawet najmniejsze pakiety chętnie kupie w takiej cenie Smile )

Zainteresowanych zapraszam na PW


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 22-09-2013 21:08

[Obrazek: hHqCJKg.jpg]


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 22-09-2013 22:32

(22-09-2013 21:08)Skadi napisał(a):  [Obrazek: hHqCJKg.jpg]

Gratuluję Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - DaaV - 22-09-2013 22:48

(22-09-2013 21:08)Skadi napisał(a):  [Obrazek: hHqCJKg.jpg]

ile Ci to zajęło? Wink