Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Tokirium - 06-09-2013 22:34

(04-09-2013 21:16)zabajka napisał(a):  
(04-09-2013 21:07)MrocznyKILL napisał(a):  Przypominam że bardzo chętnie kupię każdą ilość sejfikowych punktów. Kontakt PW forum bądź bezpośrednio w sejfiku (Nick: michalx2008x)

ja tam wolę rozmnażać je w orzeł czy reszka i zamieniać na reklamę ptp i lepiej pod kątem zarobkowym na tym wychodzę jak ich sprzedaż Tongue
A jak to robisz, by wychodzić na plus? Bo ja czasem gram dla zabawy pojedynczymi groszami/punktami, ale jak coś wygram, to po chwili tracę, a dalsza próba odbijania strat jeszcze je powiększa Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - zabajka - 07-09-2013 11:18

(06-09-2013 22:34)Tokirium napisał(a):  
(04-09-2013 21:16)zabajka napisał(a):  
(04-09-2013 21:07)MrocznyKILL napisał(a):  Przypominam że bardzo chętnie kupię każdą ilość sejfikowych punktów. Kontakt PW forum bądź bezpośrednio w sejfiku (Nick: michalx2008x)

ja tam wolę rozmnażać je w orzeł czy reszka i zamieniać na reklamę ptp i lepiej pod kątem zarobkowym na tym wychodzę jak ich sprzedaż Tongue
A jak to robisz, by wychodzić na plus? Bo ja czasem gram dla zabawy pojedynczymi groszami/punktami, ale jak coś wygram, to po chwili tracę, a dalsza próba odbijania strat jeszcze je powiększa Smile

praktyka czyni mistrza
pogłówkuj, pomyśl i metodą prób i błędów dojdziesz do perfekcji Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - nakyplaygames - 07-09-2013 11:20

Teraz zaloze sie ze Mroczny topi sie w kokosach Huh
edit:
Jestem refem gdzies od 20sierpnia ,,nakyplaygames"
I nie mam wskazowek Sad


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 07-09-2013 11:26

(07-09-2013 11:20)nakyplaygames napisał(a):  Teraz zaloze sie ze Mroczny topi sie w kokosach Huh
edit:
Jestem refem gdzies od 20sierpnia ,,nakyplaygames"
I nie mam wskazowek Sad

To żadne wytłumaczenie ale jestem w ciągłej "tułaczce" Wink taka praca i często się zdarza że coś odkładam na później a potem zapominam Sad dlatego trzeba mnie gnębić a na pewno pomogę Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - DaaV - 07-09-2013 19:54

zrobiłem konto z reflinka, liczę na Twoje porady Mroczny, chętnie się dowiem jakiś ciekawostek Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 09-09-2013 13:07

Aby nadrobić spore zaległości na PW podam tutaj podstawowe wskazówki dla początkujących (dodatkowe pytania proszę zadawać w temacie):

1: Kliki konkursowe: tych reklam jest codziennie ponad 100... aby szybko je wy klikać warto użyć środkowego przycisku muszki otwieramy po 15 reklam na raz czakany na dodanie premii po czym zamykamy zakładki i otwieramy kolejne 15 reklam... Dzięki temu wy klikamy reklamy w kilka min Smile

2. Płatne zapisy: polecam wykonywać tylko te z premią poniższe 30 gr ponieważ nie wymagają one aktywności Cool Wystarcza tylko sama rejestracja i 1 logowanie Big Grin

3. Punkty: Najlepiej jest je sprzedawać innym userom ponieważ przy samodzielnej wymianie otrzymamy nawet kilkakrotnie mniej niż przy sprzedaży (zajmuje się skupem punktów moja stawka podstawowa to 0,00042 zł za każdy punkt przy większych zleceniach można się potargować Smile Kontakt : PW sejfik - michalx2008x , PW forum)

4. Promowanie PTP*: To opcja dla inwestorów... lecz jeśli ktoś jest gotów zainwestować kilka zł (do 9 zł) zachęcam Smile
a)Wchodzimy na http://sejfik.com/pages/ptpmain.php#menu i kopiujemy link nr.2 PTP EXTRA ( ten jest najbardziej opłacalny)
b)Wchodzimy na http://sejfik.com/pages/adorder.php?pid=61
c)Wypełniaczy formularz
Nazwa reklamy: Sejfik
URL reklamowanej strony: Wklejamy uprzednio skopiowany link PTP EXTRA
(pozostałe pola są nie wymagane)
d)Opłacamy kampanię
e)Po zakończaniu kampanii otrzymujemy ~12 zł na nasze konta w sejfiku

*- MOŻNA WYKUPIĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE JEDNĄ KAMPANIĘ W JEDNYM CZASIE... Zakup kolejnej kampanii przed zakończeniem aktualnej nie przyniesie nam zysku!

5.Zdobywanie poleconych: Chętnie podam swoim poleconym gotowe materiały promocyjne: Gotowy tekst w BBcode na fora oraz HTML www/mailing. Zainteresowanych zapraszam na PW



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - prymul1 - 09-09-2013 13:42

Mroczny, orientujesz się może jak w sejfiku (ptp) zalicza kliki z v24.biz? Bo na v24.biz reklama jest dużo tańsza i byłby większy zysk.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 09-09-2013 13:52

(09-09-2013 13:42)prymul1 napisał(a):  Mroczny, orientujesz się może jak w sejfiku (ptp) zalicza kliki z v24.biz? Bo na v24.biz reklama jest dużo tańsza i byłby większy zysk.

Promowałem tam raz ... zalicza dobrze ALE jest tam bardzo mało aktywnych osób i mijają wieki zanim kampania dobiegnie końca... za ten czas puszczam kilka kampanii w sejfiku i mam większy zysk w krótszym czasie. Może i obrót większy ale i zyski większe... Jak to mówią pieniądz robi pieniądz Cool


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - prymul1 - 09-09-2013 14:10

Czyli będę promował na sejfiku Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - zabajka - 09-09-2013 14:23

zaznaczyć też trzeba, że warto reklamować link ptp o nazwie PTP MULTI
da to nam codziennie kolejne dodatkowe kredytki bo link możemy promować wszędzie Smile