Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 01-09-2013 17:59

(01-09-2013 13:12)zabajka napisał(a):  bo może mam taki kaprys i z 2 tygodni zarobek chcę wypłacić na konto bankowe, a z następnych 2 na paypal
z resztą tłumaczyć ci się nie muszę dlaczego zrobię tak a nie inaczej - zadałam konkretne pytanie i konkretnej odpowiedzi nie otrzymałam
jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to zamilcz

Dziecko, spokój beka Wystarczyłoby trochę ruszyć głową i zauważyć, że jak zlecasz jedną wypłatę to nie możesz zlecić kolejnej, a jedynie anulować, a na dodatek możesz mieć w jednym momencie podane albo PP albo konto bankowe.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 04-09-2013 21:07

Przypominam że bardzo chętnie kupię każdą ilość sejfikowych punktów. Kontakt PW forum bądź bezpośrednio w sejfiku (Nick: michalx2008x)


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - zabajka - 04-09-2013 21:16

(04-09-2013 21:07)MrocznyKILL napisał(a):  Przypominam że bardzo chętnie kupię każdą ilość sejfikowych punktów. Kontakt PW forum bądź bezpośrednio w sejfiku (Nick: michalx2008x)

ja tam wolę rozmnażać je w orzeł czy reszka i zamieniać na reklamę ptp i lepiej pod kątem zarobkowym na tym wychodzę jak ich sprzedaż Tongue


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 05-09-2013 19:00

(04-09-2013 21:16)zabajka napisał(a):  
(04-09-2013 21:07)MrocznyKILL napisał(a):  Przypominam że bardzo chętnie kupię każdą ilość sejfikowych punktów. Kontakt PW forum bądź bezpośrednio w sejfiku (Nick: michalx2008x)

ja tam wolę rozmnażać je w orzeł czy reszka i zamieniać na reklamę ptp i lepiej pod kątem zarobkowym na tym wychodzę jak ich sprzedaż Tongue


"orzeł czy reszka" ... pamiętaj o tym że fortuna kołem się toczy pokerface


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - bunia777 - 06-09-2013 09:46

Z ref Big Grin


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - zabajka - 06-09-2013 12:16

(05-09-2013 19:00)MrocznyKILL napisał(a):  
(04-09-2013 21:16)zabajka napisał(a):  
(04-09-2013 21:07)MrocznyKILL napisał(a):  Przypominam że bardzo chętnie kupię każdą ilość sejfikowych punktów. Kontakt PW forum bądź bezpośrednio w sejfiku (Nick: michalx2008x)

ja tam wolę rozmnażać je w orzeł czy reszka i zamieniać na reklamę ptp i lepiej pod kątem zarobkowym na tym wychodzę jak ich sprzedaż Tongue


"orzeł czy reszka" ... pamiętaj o tym że fortuna kołem się toczy pokerface

oczywiście zgadzam się z tobą, ale wszystko jest po mojej myśli wystarczą odpowiednie ruchy więc korzystam z korzystniejszej opcji bo mogłabym je sprzedawać i mieć mniejszy zarobek a korzystam z opcji bardziej korzystnej i dzięki temu zarabiam trochę więcej jak w pierwszym wariancie Smile
dla ciebie co skupujesz punkty zarabiając na tym mało korzystne byłoby gdyby wszyscy robili tak jak ja Big Grin


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - bunia777 - 06-09-2013 12:59

Klikanie i resztę rozumiem Big Grin ale o co chodzi z tym ptp jak na tym zarobić ? Proszę o pomoc


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - zabajka - 06-09-2013 13:13

(06-09-2013 12:59)bunia777 napisał(a):  Klikanie i resztę rozumiem Big Grin ale o co chodzi z tym ptp jak na tym zarobić ? Proszę o pomoc

masz swojego mentora z którego to reflinku się rejestrowałeś więc to w jego interesie jest by ci wszystko wytłumaczyć, bo więcej zarobisz to większy zysk dla niego Smile
jak jest dobry to załatw sobie refbak u niego z twoich zarobków, ja tak mam od swojego polecającego i co tydzień rozliczenie i wpada coś na paypal/konto bankowe Smile
najwięcej refbaku mam gdy wymieniam ptp na pln, to wtedy mentor ma zarobek a ja większy rebak Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - bunia777 - 06-09-2013 15:30

(06-09-2013 13:13)zabajka napisał(a):  
(06-09-2013 12:59)bunia777 napisał(a):  Klikanie i resztę rozumiem Big Grin ale o co chodzi z tym ptp jak na tym zarobić ? Proszę o pomoc

masz swojego mentora z którego to reflinku się rejestrowałeś więc to w jego interesie jest by ci wszystko wytłumaczyć, bo więcej zarobisz to większy zysk dla niego Smile
jak jest dobry to załatw sobie refbak u niego z twoich zarobków, ja tak mam od swojego polecającego i co tydzień rozliczenie i wpada coś na paypal/konto bankowe Smile
najwięcej refbaku mam gdy wymieniam ptp na pln, to wtedy mentor ma zarobek a ja większy rebak Smile

PW poszło Big Grin Panie mroczny może coś pan pomoże Huh


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 06-09-2013 18:10

(06-09-2013 15:30)bunia777 napisał(a):  
(06-09-2013 13:13)zabajka napisał(a):  
(06-09-2013 12:59)bunia777 napisał(a):  Klikanie i resztę rozumiem Big Grin ale o co chodzi z tym ptp jak na tym zarobić ? Proszę o pomoc

masz swojego mentora z którego to reflinku się rejestrowałeś więc to w jego interesie jest by ci wszystko wytłumaczyć, bo więcej zarobisz to większy zysk dla niego Smile
jak jest dobry to załatw sobie refbak u niego z twoich zarobków, ja tak mam od swojego polecającego i co tydzień rozliczenie i wpada coś na paypal/konto bankowe Smile
najwięcej refbaku mam gdy wymieniam ptp na pln, to wtedy mentor ma zarobek a ja większy rebak Smile

PW poszło Big Grin Panie mroczny może coś pan pomoże Huh

Dzięki za zapis z ref. Wskazówki na PW wysłane