Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 23-08-2013 14:53

Zanim admin przemieli przy takiej pięknej pogodzie, a na dodatek po urlopie wszystkie zgłoszenia to pewnie trochę potrwa Wink Zapoluj na innego moderatora na czacie najwyżej Tongue Ale takie rzeczy to chyba admin najlepiej wie.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 23-08-2013 19:40

(21-08-2013 09:13)zabajka napisał(a):  
(20-08-2013 17:51)Skadi napisał(a):  Nie znam strony, na której zaliczałoby 100%+ PTP Wink

i na tym widzę możemy zakończyć konwersację bo ja wiem swoje a ty swoje
tobie lepiej wychodzi sprzedawać punkty, a mi lepiej wychodzi zamieniać je na kredytki ptp i zarabiać z ptp



mam jeszcze pytanie bo nigdzie nie znalazłam informacji na ten temat
otóż gram w orzeł czy reszka, wygrywam punkty i do wypłaty nie może być wygranych z gry więcej jak w stosunku 1:2 i wiadomo punkty są sprzedawane, ale jak to jest w przypadku gdy wygrywane punkty zamieniam na reklamę ptp i z ptp mam zarobek a nie sprzedaję punktów tych z płatnych klików oraz wygranych w grze, to czy też obowiązuje do wypłaty ten stosunek 1:2 czy tylko w sytuacji gdy punkty sprzedajemy a w przypadku zamiany wygranych punktów na reklamę tego obowiązku już zachowania stosunku 1:2 przy wypłacie nie ma

Kupując reklamę ptp za punkty wygrane w "orzeł czy reszka" nie musisz się obawiać komplikacji podczas wypłaty Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 23-08-2013 22:42

Dziś wreszcie pękło 2 koła (Wszystkie wpływy: 2,007.8149 zł) impreza


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 24-08-2013 00:03

I dalej rośnie 2

Gratki i jedziesz do 2500 zł impreza


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - zabajka - 24-08-2013 10:00

(23-08-2013 19:40)MrocznyKILL napisał(a):  
(21-08-2013 09:13)zabajka napisał(a):  
(20-08-2013 17:51)Skadi napisał(a):  Nie znam strony, na której zaliczałoby 100%+ PTP Wink

i na tym widzę możemy zakończyć konwersację bo ja wiem swoje a ty swoje
tobie lepiej wychodzi sprzedawać punkty, a mi lepiej wychodzi zamieniać je na kredytki ptp i zarabiać z ptp



mam jeszcze pytanie bo nigdzie nie znalazłam informacji na ten temat
otóż gram w orzeł czy reszka, wygrywam punkty i do wypłaty nie może być wygranych z gry więcej jak w stosunku 1:2 i wiadomo punkty są sprzedawane, ale jak to jest w przypadku gdy wygrywane punkty zamieniam na reklamę ptp i z ptp mam zarobek a nie sprzedaję punktów tych z płatnych klików oraz wygranych w grze, to czy też obowiązuje do wypłaty ten stosunek 1:2 czy tylko w sytuacji gdy punkty sprzedajemy a w przypadku zamiany wygranych punktów na reklamę tego obowiązku już zachowania stosunku 1:2 przy wypłacie nie ma

Kupując reklamę ptp za punkty wygrane w "orzeł czy reszka" nie musisz się obawiać komplikacji podczas wypłaty Smile
dziękuję za odpowiedź Smile i utwierdzenie mnie w tym, że dobrze myślałam z takim obrotem punktów pod kątem wypłaty Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - pawelos377 - 24-08-2013 21:57

Z refa ;-)


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - kezc - 31-08-2013 13:08

Co oznacza w regulaminie Wypłata następuje wyłącznie po zaakceptowaniu umowy o dzieło?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - zabajka - 01-09-2013 12:44

mam pytanie odnośnie wypłat Smile

czy w sejfiku w danym miesiącu mogę zlecić kilka wypłat mając osiągnięte każdorazowo wymagane minimum i zrealizowane zostaną łącznie, czy tez możemy zlecić tylko jedną wypłatę w danym miesiącu ?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 01-09-2013 12:59

(01-09-2013 12:44)zabajka napisał(a):  mam pytanie odnośnie wypłat Smile

czy w sejfiku w danym miesiącu mogę zlecić kilka wypłat mając osiągnięte każdorazowo wymagane minimum i zrealizowane zostaną łącznie, czy tez możemy zlecić tylko jedną wypłatę w danym miesiącu ?

A dlaczego nie zlecisz po prostu jednej wypłaty pod koniec miesiąca?facepalm

Co do akceptowania umowy o dzieło, to o ile się nie mylę, podpisujemy ją dopiero, gdy wypłacamy ponad 200 zł. Pewności nie mam, Mroczny pewnie napisze Tongue


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - zabajka - 01-09-2013 13:12

bo może mam taki kaprys i z 2 tygodni zarobek chcę wypłacić na konto bankowe, a z następnych 2 na paypal
z resztą tłumaczyć ci się nie muszę dlaczego zrobię tak a nie inaczej - zadałam konkretne pytanie i konkretnej odpowiedzi nie otrzymałam
jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to zamilcz