Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 17-08-2013 08:44

(16-08-2013 22:16)zabajka napisał(a):  P.S mrocznykill gratulacje wypłaty, ale bez kupujących na twoich aukcjach to ta twoja wypłata byłaby mizerna Tongue
tak jak to już kiedyś komuś pisałam : miesięcznie dzięki aukcjom możemy i kilkaset złotych tutaj zarobić Smile


Było by więcej Wink ale "pan podatek" zjadł dość dużo :/


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 18-08-2013 16:10

(13-08-2013 19:06)MrocznyKILL napisał(a):  Jeśli nie chcesz zaczynać w Sejfiku od zera to szansa dla Ciebie : http://zarabiam.com/Temat-Konto-w-Sejfiku-ponad-2000-ref-licytacja-od-1-zl-74333

Do końca aukcji pozostało zaledwie 48h! Zapraszam serdecznie.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - zabajka - 20-08-2013 11:28

tak liczę i obserwuję i wyciągam takie wnioski
z klików punktowych sprzedaż punktów się nie opłaca bo :
- schodzą tylko punkty w cenie 0.0004 gr za 1 pkt
- te w wyższej cenie się nie sprzedają


lepiej pod względem ekonomicznym za punkty kupować reklamę ptp sejfik i więcej z kredytek się ptp zarobi jak przy sprzedaży punktów


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 20-08-2013 14:59

Ja wolę nazbierać dużo punktów i naraz je sprzedać dostając od razu kasę na saldo, niż czekać aż się skończy promowanie PTP Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - zabajka - 20-08-2013 16:12

(20-08-2013 14:59)Skadi napisał(a):  Ja wolę nazbierać dużo punktów i naraz je sprzedać dostając od razu kasę na saldo, niż czekać aż się skończy promowanie PTP Wink

a ja tam wolę mieć dłużej ale więcej zarobić jak tracić
dla przykładu :

7500 punktów to 5000 wejśc w ptp co daje 2100 punktów wartych 3,57 pln
7500 x 0.0004 ( bo w takiej cenie schodzą ) daje 3 pln minus 10% = 2,70 pln


więc wolę poczekać i mieć 0.87 gr więcej z ptp niż sprzedać punkty i mieć o prawię złotówkę mniej


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 20-08-2013 17:51

Nie znam strony, na której zaliczałoby 100%+ PTP Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - zabajka - 21-08-2013 09:13

(20-08-2013 17:51)Skadi napisał(a):  Nie znam strony, na której zaliczałoby 100%+ PTP Wink

i na tym widzę możemy zakończyć konwersację bo ja wiem swoje a ty swoje
tobie lepiej wychodzi sprzedawać punkty, a mi lepiej wychodzi zamieniać je na kredytki ptp i zarabiać z ptp



mam jeszcze pytanie bo nigdzie nie znalazłam informacji na ten temat
otóż gram w orzeł czy reszka, wygrywam punkty i do wypłaty nie może być wygranych z gry więcej jak w stosunku 1:2 i wiadomo punkty są sprzedawane, ale jak to jest w przypadku gdy wygrywane punkty zamieniam na reklamę ptp i z ptp mam zarobek a nie sprzedaję punktów tych z płatnych klików oraz wygranych w grze, to czy też obowiązuje do wypłaty ten stosunek 1:2 czy tylko w sytuacji gdy punkty sprzedajemy a w przypadku zamiany wygranych punktów na reklamę tego obowiązku już zachowania stosunku 1:2 przy wypłacie nie ma


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - zabajka - 23-08-2013 11:22

czy odpowie ktoś na moje pytanie ???


(21-08-2013 09:13)zabajka napisał(a):  mam jeszcze pytanie bo nigdzie nie znalazłam informacji na ten temat
otóż gram w orzeł czy reszka, wygrywam punkty i do wypłaty nie może być wygranych z gry więcej jak w stosunku 1:2 i wiadomo punkty są sprzedawane, ale jak to jest w przypadku gdy wygrywane punkty zamieniam na reklamę ptp i z ptp mam zarobek a nie sprzedaję punktów tych z płatnych klików oraz wygranych w grze, to czy też obowiązuje do wypłaty ten stosunek 1:2 czy tylko w sytuacji gdy punkty sprzedajemy a w przypadku zamiany wygranych punktów na reklamę tego obowiązku już zachowania stosunku 1:2 przy wypłacie nie ma



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 23-08-2013 12:11

Skoro nikt nie odpowiada to najlepiej zapytać się poprzez "Kontakt" na stronie sejfika.

http://sejfik.com/pages/contact.php


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - zabajka - 23-08-2013 14:07

(23-08-2013 12:11)Skadi napisał(a):  Skoro nikt nie odpowiada to najlepiej zapytać się poprzez "Kontakt" na stronie sejfika.

http://sejfik.com/pages/contact.php

tam również nie otrzymałam odpowiedzi od kilku dni
jest tutaj moderator sejfik to liczyłam na odpowiedź, ale widzę że się przeliczyłam


P.S

że też ludziom nie szkoda pieniędzy na reklamę scamu
dzisiaj 12 reklam ermail w płatnych klikach ( ja tam nie narzekam niech i 100 ich będzie, ale się dziwię że ludzie wydają pieniądze na zakup reklamy scamu Big Grin