Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 08-07-2013 14:06

[Obrazek: wyplata6.png]


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 09-07-2013 09:13

Gratulacje Cool


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - kubusss - 11-07-2013 13:01

Witam, wpadłem na strone sejfik.com przypadkiem, szukałem jak zarobić w internecie.
Od razu spodobała mi sie ta strona wiec sie na niej zarejestrowałem, i teraz klikam w linki i zarabiam prawdziwe pieniądze.

Wystraczy poświecic z 30 min wolnego czasu a już coś zarabiamy, najważniejsza jest cierpliwośc i dązenie do osiegniecia jak najwiekszej kwoty

sejfik jak najbardziej jest wyplacalny nie jest to zaden SCAM

jest duzo mozliwosci aby zarobic w sejfik, np przez GG albo facebook. ustawić strone startową i juz zarabiamy , klikanie w reklamy i juz leca na pieniażki

mozna takze wykonywac zadania platne lub pisać wszystko za pieniażki; )

jest takze gra w ktorej rozbiajmy sejfik , kto szybciej wpisze kod to wygrywa , jest to dobra zabawa.

Bardzo wielu juz otrzymalo swoją wpłate z sejfika i działaja dalej, jest to dobra metoda by zarobić na drugie kieszonkowe; D

Polecam jestem nowym uzytkokowniekiem serwisu sejfik.com i bardzo mi sie podoba, polecam bardzo gorąco i zapraszam

pozdrawiam kubusss


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Br0nek1234 - 11-07-2013 13:03

Nie ma to jak przekupione postySmile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 11-07-2013 13:17

(11-07-2013 13:03)Br0nek1234 napisał(a):  Nie ma to jak przekupione postySmile

Nie ma to jak pisanie po raz n-ty tego samego, a tym samym robienie offtopicu Undecided

Wygram sejfikowy konkurs samym czatem beka


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Mafiozo19990 - 11-07-2013 13:34

Szukam sposobu na zarobek..Wink
chyba zaloze konto w sejfiku, ile tygodniowo/miesiecznie mozna zarobić bez poleconych?

może z czyjegoś refa bym się zarejestrował


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 14-07-2013 13:44

(11-07-2013 13:34)Mafiozo19990 napisał(a):  Szukam sposobu na zarobek..Wink
chyba zaloze konto w sejfiku, ile tygodniowo/miesiecznie mozna zarobić bez poleconych?

może z czyjegoś refa bym się zarejestrował

Odezwij się na GG 2606410 postaram się pomóc


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 14-07-2013 17:25

Promocje
PTC o wartości 1pkt - 20000 wejść/4sek (tylko do PTP)
7.65zł zamiast 9zł


Jak zarobić szybko i bez wysiłku?

1. Kupujemy 20000 wejść na nasz link ptp extra
2. Po zakończeniu kampanii zarabiamy ~14zł
3. Wypłycamy Smile

W jednym czasie może być aktywna tylko jedna kampania linku ptpextra ponieważ zalicza tylko wejścia UV (drugie wejście nie było by już wejściem UV)


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jakubkoterski - 15-07-2013 21:24

1000 znaków, nic nie będę reklamował, bo narazie po 2 godzinach ślęczenia na sejfiku tylko targają mną emocje. 3 grosze za 1000 znaków? to jakiś żart? na wiele stron nie mogę wejść, piszą że dla mojej lokalizacji nie udostępniają tego czy tamtego, wyślij zgłoszenie NIE DZIAŁA. Przez klikanie zarabiam jakieś punkty któ¶e nie wiem ile są warte na pieniądze, ściągam durne pliki tekstowe po kilkadziesiąt mb od dziwnych użytkowników, z głupimi hasłami, jak oni na tym zarabiają???? Inaczej to sobie wyobrażałem...napisanie własnego tekstu możliwe tylko dla jakiegoś portalui dla gejów prawdziwy facet czy coś tam. Proponowany temat to OPONY BEZ POWIETRZA-cena za artykół oczywiście tylko dopuszczony, to .....:35 groszy_Smile czy wy wiecie ile trzeba czasu i wiedzy i zdolności na napisanie artykółu??? Przykro mi, ale mam wrażenie żę to jakaś totalna ściema, zaczynam żałować zę założyłem tam konto i obawiam się żeby nie było z tego problemów. Nigdzie nie widzę możliwości pisania płatnych postół. PORAŻKA ogólnie, ale dam WAM szansę Panowie.
Pozdrawiam.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jakubkoterski - 15-07-2013 21:31

"Każdy kolejny post wnoszący coś do tematu (minimum 200 znaków) - 0.25gr" To przypomina piramidę finansową, tzn: piszcie że można zarobić, a damy wam zarobić grosika, albo pół grosika, albo ćwiartkę grosika...Smile Rejestrujcie się, a my pokażemy reklamodawcą, zę mamy tylu użytkowników i niech się u nas reklamują za grube pieniądze, a my część z tych pieniędzy rozdamy naiwnym "klikaczom" po ćwiartce grosika...
Panowie, uiem pisać teksty, czekam na konkretne propozycje.
Dziękuję, dobranoc_Smile