Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - swawolny_senior - 20-06-2013 19:44

akuratnie adf.ly nie spamuję a daje mi miesięcznie dzięki paru metodom 20$
do tego taski - 3 serwisy, w skali miesiąca 150$
ptp średnio 1,5$ za 3-4 godziny promocji w skali miesiąca daje mi 45$
easy dzięki botowi 25 $

z trzech swoich metod mam ponad 600 - 700 zł przez cały miesiąc w sumie za robienie niczego jedynie czegoś w 2 przykładzie, reszta robi się sama i nie zatrudniam bezmózgów bajkopisarzy niedorozwiniętych co wręcz rozśmieszają ludzi a nie zachęcają do zapisu
dodatkowo coś inwestuję i nie skamlę nigdzie na forum jak niedorozwoje których nie brak jak i gdzie zarobić w internecie bo zarabiam i to całkiem nieźle
zainwestowałem również w poradnik pierwszy w życiu i po 2,5 tygodnia czekam na wypłatę 500$ poświęcając na to godzinkę czy dwie dziennie gdzie ty 1500 zł w scamie zwanym sejfik tyle zbierasz pól roku opłacając mądrych inaczej by poleceni na ciebie robili i kombinując różne kombinacje byle coś uskrobać

jedni robią za murzynów miesiącami na jakiś zarobek chodź to co zarabiasz w takiej skali czasu ciężko godziwym zarobkiem/dorobkiem nazwać pod kątem prowadzonych działań a inni je na prawdę zarabiają

do tego spuść trochę z tonu bo zbyt młody jesteś by do mnie człowieka w seniorskim wieku tak z mordą skakać

i na zakończenie dodam, że np w ptp nie robiąc nic w 2,5 dnia mam tyle co w sejfik tracąc kilkadziesiąt godzin w skali miesiąca
cyfry mówią same za siebie, że na ten szajs szkoda nawet uwagi zwracać bo polskie gpt co by nie miało to i tak nie zarobi się w nim nic ciekawego i konkretnego w stosunku do poświęconego czasu i proste co się wybiera by zarabiać pieniądze i na pewno do zarobku miejscem nie jest strona o nazwie sejfik

ptp sejfik z naliczaniem to porażka, skubanie wejść pod kątem zaniżania zaliczonych a zawyżania nie zaliczonych, lepiej ptp promować gdzie indziej i innych stron


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 20-06-2013 19:56

(20-06-2013 19:44)swawolny_senior napisał(a):  akuratnie adf.ly nie spamuję a daje mi miesięcznie dzięki paru metodom 20$
do tego taski - 3 serwisy, w skali miesiąca 150$
ptp średnio 1,5$ za 3-4 godziny promocji w skali miesiąca daje mi 45$
easy dzięki botowi 25 $

z trzech swoich metod mam ponad 600 - 700 zł przez cały miesiąc w sumie za robienie niczego jedynie czegoś w 2 przykładzie, reszta robi się sama i nie zatrudniam bezmózgów bajkopisarzy niedorozwiniętych co wręcz rozśmieszają ludzi a nie zachęcają do zapisu
dodatkowo coś inwestuję i nie skamlę nigdzie na forum jak niedorozwoje których nie brak jak i gdzie zarobić w internecie bo zarabiam i to całkiem nieźle
zainwestowałem również w poradnik pierwszy w życiu i po 2,5 tygodnia czekam na wypłatę 500$ poświęcając na to godzinkę czy dwie dziennie gdzie ty 1500 zł w scamie zwanym sejfik tyle zbierasz pól roku opłacając mądrych inaczej by poleceni na ciebie robili i kombinując różne kombinacje byle coś uskrobać

jedni robią za murzynów miesiącami na jakiś zarobek chodź to co zarabiasz w takiej skali czasu ciężko godziwym zarobkiem/dorobkiem nazwać pod kątem prowadzonych działań a inni je na prawdę zarabiają

do tego spuść trochę z tonu bo zbyt młody jesteś by do mnie człowieka w seniorskim wieku tak z mordą skakać

Nie mam zamiaru udawać że deszcz pada jak ktoś na mnie pluje i nie interesuje mnie wiek bo są ludzie mający po 50 lat i nadają się jedynie do pilnowania owiec na pastwiskach a są ludzie młodzi odemknie a są tak doświadczeni życiowo że mało co ich jeszcze zaskoczy....

Zyskami chwalisz się czy żalisz osiągnij zyski takie jak Killer to mnie zaskoczysz a nie takimi zyskami jakie sam osiągam (choć moje są nieco większe).... Nie mam ochoty na przepychanki więc wejdź mi z oczu.

I co napiszesz że płacę za pisanie postów??? Tak płacę !!!!
Napiszesz że masz większe zyski ??? Nie nie masz baner nie liczy zysków z aukcji (przejrzyj temat ile dziś zarobiłeś a poznasz moje zyski z aukcji) + handluje reklamami ...

Bełkoczesz szukając poklasku poprzez udowodnienie jaki to ze mnie niegodziwiec Huh Ja niczego nie ukrywam i nie zaprzeczam ale nie mam ochoty każdego z osobna uświadamiać że w tym temacie poklasku nie znajdzie...


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - swawolny_senior - 20-06-2013 20:08

nie będziesz mi rozkazywać gdzie mam być a gdzie ma mnie nie być
zapomniałeś się widzę za bardzo
w porównaniu do twoich bezmózgów murzynów z sejfik chwalącymi się 8-10 zł ze scamu o nazwie sejfik zarabiam w sieci znacznie więcej także mam czas tracić na nic niewartą stronę to wolę iść tam gdzie zarobię
każdy kto ma coś oleju w głowie jak zobaczy dno zarobku tutaj to pójdzie stąd, same statystyki aktywnych a nieaktywnych w tym scamie mówią o tym jak więcej jest ludzi mądrych od tych co nie mają mózgu i tracą czas na scam i nic niewarte zarobki w nim


niestety rzeczywistości nie zmienisz nawet zatrudniwszy 10000000 jedno postowców piszących bajki o tym scamie, nawet jak wynajmiesz u wszystkich na forum miejsce w sygnaturze by mieli twój baner to każdy co ma cokolwiek oleju jak się zapisze to zostawi tą stronę w otchłani zapomnienia


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 20-06-2013 20:19

(20-06-2013 20:08)swawolny_senior napisał(a):  nie będziesz mi rozkazywać gdzie mam być a gdzie ma mnie nie być
zapomniałeś się widzę za bardzo
w porównaniu do twoich bezmózgów murzynów z sejfik chwalącymi się 8-10 zł ze scamu o nazwie sejfik zarabiam w sieci znacznie więcej także mam czas tracić na nic niewartą stronę to wolę iść tam gdzie zarobię
każdy kto ma coś oleju w głowie jak zobaczy dno zarobku tutaj to pójdzie stąd, same statystyki aktywnych a nieaktywnych w tym scamie mówią o tym jak więcej jest ludzi mądrych od tych co nie mają mózgu i tracą czas na scam i nic niewarte zarobki w nim


niestety rzeczywistości nie zmienisz nawet zatrudniwszy 10000000 jedno postowców piszących bajki o tym scamie, nawet jak wynajmiesz u wszystkich na forum miejsce w sygnaturze by mieli twój baner to każdy co ma cokolwiek oleju jak się zapisze to zostawi tą stronę w otchłani zapomnienia


Widać jednak twoje pokolenie myli pojęcia przeczytaj definicję SCAMu a potem używaj tego sformułowania...

Sejfik to tylko jedna z stron na jakich jestem Get paid to nie jedyne czym się zajmuje...

Ale wracając do Sejfik... Tak pracują na mnie poleceni i ja nie robię totalnie nic boli cie to ???? kilka stówek totalnie za nic za to że kupiłem swego czasu spora kampanie teraz same zyski... Czy naprawdę tak cię to boli że co miesiąc zlecam jedynie wypłatę a pracują na mnie inny. (I nie żeruję na innych czy ja komuś bronie kupić kampanię reflinka i tez zarabiać nie grosze a konkretne pieniążki )

Nie zdradzę Ci z czego i ile dokładnie zarabiam bo konkurencji mi nie trzeba!

I teraz pochwal się jeszcze czymś na pewno wszystkich to bardzo interesuje ... jak masz kompleks załóż temat "swawolny_senior osiągnięcia" i tam się podniecaj nad adf.ly i innym gównem


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 21-06-2013 12:36

Kolejna dawka drobnych aukcji http://sejfik.com/pages/aukcje.php?user=michalx2008x#aukcje Zapraszam

I przypominam że nadal zajmuje się skupem punktów w sejfiku zainteresowanych zapraszam na PW (nick: michalx2008x)


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - swawolny_senior - 22-06-2013 11:09

Mrocznykill nie wiem jak napisać byś to zrozumiał
to nie chodzi o ty czy ty zarabiasz, czy nie zarabiasz bo to mało osób obchodzi
chodzi o to, że to co robisz jest żałosne bo dawno przestało być już śmieszne
80% postów w temacie to zatrudnieni jednopostowcy wypisujący bajki na temat tego scamu i o to cały czas chodzi, że ludzie już nie chcą tego nawet czytać bo ich to nie śmieszy a wręcz wkurza bo nic nie wnoszą do tematu, te bajki każdy zna a co kilka dni jest powtórka z rozrywki czyli opłaceni idioci z gotowym tekstem na zasadzie kopiuj/wklej i to ludzi denerwuje już bardzo
ja wiem, że szukasz murzynów by robili na ciebie, wiele osób ich szuka ale nikt nie zatrudnia idiotów do wsadzania tych samych bajeczek na jedno kopyto pranych jak w manufakturze na ilość a nie jakość
tak poleconych nie pozyskasz a wręcz na odwrót każdy zlewa ten scam bo same już metody każdego odrzucają



teraz mam nadzieję, że zrozumiesz o co chodzi ludziom co zwracają ci uwagę, a pyskowaniem i obrażaniem i wyzywaniem nie zmienisz ludzkich reakcji na to co wyprawiasz bo twoje metody są po prostu już żałosne
i opis w temacie "opinie użytkowników" jest żałosny sakrazmem bo nie są w 80% to opinie użytkowników, a bezrozumnych opłaconych baranów wsadzających gotowy podany przez ciebie żałosny bajkowy tekst który nie idzie w parze z rzeczywistością zarobkową tego scamu


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 22-06-2013 11:34

(22-06-2013 11:09)swawolny_senior napisał(a):  Mrocznykill nie wiem jak napisać byś to zrozumiał
to nie chodzi o ty czy ty zarabiasz, czy nie zarabiasz bo to mało osób obchodzi
chodzi o to, że to co robisz jest żałosne bo dawno przestało być już śmieszne
80% postów w temacie to zatrudnieni jednopostowcy wypisujący bajki na temat tego scamu i o to cały czas chodzi, że ludzie już nie chcą tego nawet czytać bo ich to nie śmieszy a wręcz wkurza bo nic nie wnoszą do tematu, te bajki każdy zna a co kilka dni jest powtórka z rozrywki czyli opłaceni idioci z gotowym tekstem na zasadzie kopiuj/wklej i to ludzi denerwuje już bardzo
ja wiem, że szukasz murzynów by robili na ciebie, wiele osób ich szuka ale nikt nie zatrudnia idiotów do wsadzania tych samych bajeczek na jedno kopyto pranych jak w manufakturze na ilość a nie jakość
tak poleconych nie pozyskasz a wręcz na odwrót każdy zlewa ten scam bo same już metody każdego odrzucają



teraz mam nadzieję, że zrozumiesz o co chodzi ludziom co zwracają ci uwagę, a pyskowaniem i obrażaniem i wyzywaniem nie zmienisz ludzkich reakcji na to co wyprawiasz bo twoje metody są po prostu już żałosne
i opis w temacie "opinie użytkowników" jest żałosny sakrazmem bo nie są w 80% to opinie użytkowników, a bezrozumnych opłaconych baranów wsadzających gotowy podany przez ciebie żałosny bajkowy tekst który nie idzie w parze z rzeczywistością zarobkową tego scamu




SCAM ... nie używaj trudnych wyrazów jak nie znasz ich znaczenia Sex Jak ktoś mądrze napisał na tym forum "Gimbus to stan umysłu" .

Nie wpieprzaj mi się w paradę chłopczyku (tak bo tak się zachowujesz) bo nic nowego nie piszesz a tylko to co już wszyscy wiedzą. Ja wiem swoje ty wiesz swoje i na tym chyba zakończę dyskusję ze schizofrenikiem... (jedyna rada przyznać takiemu rację niech się buc cieszy może ulży mu to w cierpieniu...)

I mała prośba
[Obrazek: michael-scott-no.gif]
Nie nabijaj sobie tu więcej postów bo bekę to mają z ciebie tak jak i z tomazziego... Są tylko 2 osoby uważające was za bogów... wy sami... a cała reszta uważa was za pokraki które zaczepiają innych bo sami lubią być potem szmaceni... Taki fetyszyk ?????


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - swawolny_senior - 22-06-2013 11:46

nie przypominam sobie byśmy na takiej stopie byli bym był dla ciebie bucem więc bez takich wyrażeń pod moim adresem proszę
to czy twoi niewolnicy mają ze mnie polewkę czy nie mają to mało mnie obchodzi, swoje problemy przenosisz na innych
polewkę ma każdy z ciebie i twoich zatrudnionych chłopców na posyłki z jednym tekstem klepanym jak w manufakturze i co się wejdzie co kilka dni w temat to ten sam tekst na kilku kontach założonych specjalnie przez murzynów do napisania bajek
jesteś żalosnym człowiekiem, widać mama cię nie kochała, w życiu realnym się niepowodzi więc próbujesz niespełnione ambicje i wygórowane aspiracje wcielić w życie w sieci a tutaj też niewychodzi bo robisz z siebie błazna wraz ze swoimi murzynami


myślę, że na tym można zakończyć bo chory człowiek pozostanie chorym człowiekiem i bardzo jao psycholog boleję nad twoją chorobą a niestety przez sieć nie ma możliwości takich jak ty leczyć
a najlepsze na twoje objawy są psychotropy przynajmniej urojona rzeczywistość by u ciebie znikła


żegnam beż żalu


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 22-06-2013 11:55

(22-06-2013 11:46)swawolny_senior napisał(a):  nie przypominam sobie byśmy na takiej stopie byli bym był dla ciebie bucem więc bez takich wyrażeń pod moim adresem proszę
to czy twoi niewolnicy mają ze mnie polewkę czy nie mają to mało mnie obchodzi, swoje problemy przenosisz na innych
polewkę ma każdy z ciebie i twoich zatrudnionych chłopców na posyłki z jednym tekstem klepanym jak w manufakturze i co się wejdzie co kilka dni w temat to ten sam tekst na kilku kontach założonych specjalnie przez murzynów do napisania bajek
jesteś żalosnym człowiekiem, widać mama cię nie kochała, w życiu realnym się niepowodzi więc próbujesz niespełnione ambicje i wygórowane aspiracje wcielić w życie w sieci a tutaj też niewychodzi bo robisz z siebie błazna wraz ze swoimi murzynami


myślę, że na tym można zakończyć bo chory człowiek pozostanie chorym człowiekiem i bardzo jao psycholog boleję nad twoją chorobą a niestety przez sieć nie ma możliwości takich jak ty leczyć
a najlepsze na twoje objawy są psychotropy przynajmniej urojona rzeczywistość by u ciebie znikła


żegnam beż żalu

Widzę od ostatniej naszej wymiany zdań sporo poczytałeś gratuluję Big Grin Zacząłeś używać moich anegdot Sex To ja biedaku ciebie i tomazziego ciągle uświadamiam w tym że macie problemy w real i na forum się wyżywacie poczytaj forum każdy ma o was takie zdanie ... o mnie mają być może że jak sam się nazwę "łowca murzynów" niech ci będzie i dobrze mi z tym... a ciebie jak i tomazziego mają za schorowanych nie wychodzących z domu samotników biedaków którzy odreagowują na tym forum swoje cierpienie...

Czuje że dalsza dyskusja nie ma sensu w końcu masz większe doświadczenie ale nie ma co się dziwić w końcu w realu dostatecznie się nacierpiałeś...


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 22-06-2013 21:13

Jakich murzynów? Ja to nie wiem...z batem ktoś stoi nad nimi i każe klikać?