Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



Odp: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - Slight - 08-02-2013 22:08

U mnie jeszcze 2,70 i wypłatka. Tongue

Wysłane z mojego GT-S5660


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - Pablo1979 - 09-02-2013 13:47

Ja tam zbieram na konkretną wypłatę Huh


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - MrocznyKILL - 10-02-2013 13:13

(09-02-2013 13:47)Pablo1979 napisał(a):  Ja tam zbieram na konkretną wypłatę Huh

Może to i dobry pomysł ... bo zawsze te kilka dyszek znika nawet nie wiem gdzie i kiedy Tongue a jak by tak więcej pozbierał to by portfel to odczuł wreszcie Cool


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - MrocznyKILL - 11-02-2013 10:59

Zapraszam osoby które chcą się pozbyć sejfikowych punktów szybko w dobrej cenie: http://sejfik.com/pages/bazar.php?id=225


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - Krzysztof97 - 11-02-2013 16:43

A łapaj refaBig Grin


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - MrocznyKILL - 14-02-2013 15:40

MINI JOBS

Napisz posta z opinią o Sejfiku a otrzymasz 1 FG oraz reputacje na forum +1.
Posty w stylu :
-Sejfik jest super!!!
-Sejfik jest do d..y!!!
Nie będą brane pod uwagę... Można tak zacząć posta Tongue Wink ale trzeba uzasadnić swoją wypowiedź


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - Pablo1979 - 14-02-2013 16:07

Sejfik to chyba najlepszy Polski serwis który pozwala nam na zarabianie w internecie. Sam do niego przekonywałem się dosyć długo gdyż miałem słabe doświadczenie z Polskimi programami, ale w końcu się zdecydowałem. Czy żałuje ? NIE !!! Lol. Jestem szczęśliwym użytkownikiem od niespełna 2 miesięcy i mogę powiedzieć że jest nieźle obecnie zarobiłem już ponad 70 Pln praktycznie bez żadnych poleconych. Sejfik oferuje chyba największą liczbę możliwości zarabiania które zebrane są w jednym programie są to np:
-Płatne linki
-Linki konkursowe
-Płatne zadania
-Płatne pisanie na forach
-Promowanie PTP
-Aukcje
-Płatne zapisy.
I wiele innych Big Grin. Myślę że każdy kto zostanie uczestnikiem nie będzie żałował i znajdzie swoje miejsce na dłużej w tym programie. I na koniec najważniejsze wypłaty , które realizowane są regularnie co miesiąc co jest naprawdę niespotykaną rzeczą w Polskich programach. A tutaj możemy być pewni że do 10 każdego miesiąca ją otrzymamy.
Może być? Big Grin


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - BlackDead - 14-02-2013 16:45

Masz refa.
Sejfik to naprawdę bardzo przyjazny serwis.Polecam go reklamodawcą jak i chcącym zarobić.Ważną cechą tej strony jest niskie minimum bo tylko 3zł na PP


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - MrocznyKILL - 18-02-2013 19:17

Wszystkie moje osobiste dowody wypłacalności Sejfika znajdują się na : http://zarabiam.com/Temat-Wyplaty-sejfik-michalx2008x-63271


RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj! - kris009c - 18-02-2013 19:45

masz refa ;D