Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - bonkuxD - 10-06-2013 11:40

(20-03-2012 14:15)dytka88 napisał(a):  ja również jestem tam od dawna i mogę polecić ten serwis. Z wypłatami nie ma problemów, jest wiele ciekawych form zarobku, jak również możliwość wykupienia reklam za zgromadzone złotówki i punkty.

jak najszybciej zarobić w sejfiku.com? Mozesz cos podpowiedziec? gram juz troche, ale każdy chce miec wiecej i wiecej. A jak zauwazylem graczem jestes dluzej niz ja. Cos polecasz? polecasz którąś opcje w tym portalu szczegolnie? Grałem w kilku takich portalach i wydaje mi się ze ten jest jednym z lepszych. Tez tak sądzicie? Czekam za waszą odpowiedzią. Pozdrawiam, bonkuxD


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 10-06-2013 13:47

Nie wprowadzaj ludzi w błąd bonkuxD.
Cytat:Ponad to co 210 klików zostanie wylosowany zwycięzca



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 11-06-2013 17:16

Zapraszam na moje aukcje w serwisie http://sejfik.com/pages/aukcje.php?user=michalx2008x#aukcje


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 12-06-2013 20:14

Przypominam że zajmuje się skupowaniem Sejfikowych Punktów. Kupię każdą ilość zawsze gdy tylko jestem online!

Oferuję 22 gr za każde 500 Sejfikowych Punktów. Przy większych transakcjach (pięciocyfrowych) możemy negocjować.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 13-06-2013 20:30

Co sądzicie o ofertach takich jak Supersonic Ads , Token Ads oraz MATOMY itp czy nadają się one na kolejną metodę zarobku w czysto polskim serwisie (w polskim Get-paid była by to nowość) ?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 13-06-2013 23:02

Lubiłam te oferty na zagranicznych serwisach, zwłaszcza ankiety. Można ładnie się na tym dorobić. Jedynym problemem są oszustwa polaczków w płatnych zadaniach, bo na pewno zniechęca to ludzi, którzy to udostępniają.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Duncol - 14-06-2013 13:26

Od siebie również gorąco polecam, zacząłem stosunkowo niedawno, aczkolwiek widzę solidny potencjał w tej stronie. Nie wymaga absolutnie żadnego wkładu własnego, jest prosta i przejrzysta. Fajnie wyszło, że od niej zacząłem, bo jest bardzo rozbudowana, oferuje szeroką gamę opcji zarobkowych. Jest to bardzo dobre miejsce do budowania swojej pierwszej siatki poleconych w programach typu PTC/PTW/GPTR etc. Początki wiadomo nie są różowe, ale jak wiadomo "nie od razu Kraków zbudowano" Wink.
Program ma oczywiście dwie strony medalu (obydwie moim zdaniem pozytywne Smile ) - oferuje nie tylko oglądanie reklam, czy czytanie/dodawanie wpisów, ale również promocję na przykład swojej strony internetowej/bloga/sklepu. Jest to moim zdaniem najskuteczniejsza forma szybkiej popularyzacji świeżej na rynku marki w dzisiejszych czasach, a tym samym znacznego zwiększenia zainteresowania oferowanym przez nas potencjalnym produktem, czy usługą.
Serdecznie zapraszam do wypróbowania serwisu. 30 minut dziennie - tyle maksymalnie moim zdaniem to dziennie zajmuje. Można poświęcić nawet w przerwie między przykładowo nauką/pracą, a zawsze jakaś kaska się będzie odkładać na czarną godzinę Smile.

Pozdrawiam, Duncol


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Wizzzz - 18-06-2013 00:56

Ja również polecam serwis sejfik.com zacząłem od wczoraj, mimo tego na pewno zostanę tutaj długo wiele możliwości aby zarobić (złotówki jak i punkty, które później można wymienić na pieniądze i inne rzeczy). Na serwisie można udostępniać swoje reklamy dzięki czemu można swój interes rozsławić za niewielką cenę plus dając innym ludziom zarobić. Nie próbowałem jeszcze przelewu, ponieważ nie mam zbyt wystarczającej kwoty ale widząc opinię strona jest zaufana i możemy ze spokojną głową zachęcać znajomych. Portal jest jednym z najlepszych (i pewnie najlepszy) na innych nie mogłem w tak szybki i łatwy sposób zarobić pieniędzy. Po pierwszym przelewie wyślę tutaj zdjęcie z wpłaty na konto, może wtedy więcej osób się przekona i zacznie korzystać. Oczywiście strona ma swój fanpage na facebooku na którym są też opinie ludzi, zachęcam do polubienia na facebooku. Oprócz tego można również doładować swoje konto w telefonie co jest też wygodnym rozwiązaniem. Sam mogę poręczyć za serwis jest bardzo wiarygodnym i podejrzewam, że uczciwym. Przelew pieniędzy jest dokonywany na konto bankowe i konto PayPal. Na stronie dodatkowo są różnorodne konkursy, gry oraz forum gdzie można rozmawiać z innymi użytkownikami serwisu. Tak więc zachęcam do korzystania z serwisu, polecania go znajomym, polubienia na facebooku, wysyłanie reklam, dzielenia się opinią i chwalenia się zarobkami. Życzę wszystkim miłego korzystania z portalu oraz wysokich i szybkich zarobków. [/font]Pozdrawiam Wizzzz


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Duncol - 18-06-2013 11:01

Używam już sejfika parę ładnych dni i się zastanawiam co dalej? Jest opcja płatnych zapisów, ale korzystniej wychodzi chyba założyć aukcje i "się sprzedać" za kilka złotych już Big Grin. Problem tylko w tym, że trzeba czekać 14 dni od założenia konta, aby móc brać udział w aukcjach. Macie jakieś rady? Jakie były wasze początki w sejfiku?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - fearofthedark - 18-06-2013 17:29

Wysokość zarobków zależy tylko i wyłącznie od Twojego zaangażowania jeśli chcesz sprawdzić na ile wykorzystujesz możliwości Sejfika oto swego rodzaju "rachunek sumienia" http://sejfik.com/pages/earn_more.php (po kliknięciu dowiemy się z ilu metod zarabiania oferowanych przez Sejfik już skorzystaliśmy a ile jeszcze mamy do wypróbowania) Jeśli Twój wynik jest większy niż 75% to wtedy masz prawo mówić że Sejfik jest przeciętny/
Punkty dają nam wbrew pozorom spore pole do popisu i warto je zbierać (np. za pobieranie plików, manualsurf, kliki konkursowe). Nie można jednoznacznie określić wartości 1 punka ponieważ możemy je wykorzystać na reklamę, w grze orzeł czy reszka, samodzielnie wymienić na gotówkę w zakładce "wymień punkty" lub sprzedać je innemu użytkownikowi Sejfika (osobiście polecam sprzedaż ponieważ otrzymamy dużo więcej pieniążków niż przy samodzielnej wymiennie nawet na poziomie platynowym- sam również zajmuje się skupowaniem punktów oferuję 22 gr za każde 500 pkt więc jeśli chcesz szybko i korzystnie sprzedać punkty napisz do mnie PW w serwisie a może cena nawet nieco wzrośnie).
Osobiście bardzo polecam ten serwis. zarejestrowałam się kilka dni temu i już udało mi się uzbierać całkiem dużą liczbę punktów Smile Rejestrując się nic nie tracimy a mozemy tylko zyskać.