Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 22-05-2013 16:03

Zapewne to mieli na myśli ci którzy mówili że w Sejfiku są śmieszne pieniądze Wink

[Obrazek: 20130522165939uid14.jpg]


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Evid3nce - 26-05-2013 20:01

Założyłem konto i pierwsze wrażenie bardzo dobre Wink
Zobaczymy jak mi pójdzie ;D


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 26-05-2013 20:09

Na spokojnie poczytaj tam wszystko, a Mroczny i tak pewnie podeśle Tobie poradnik jak będzie online Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Archiebald - 27-05-2013 11:02

(22-05-2013 16:03)MrocznyKILL napisał(a):  Zapewne to mieli na myśli ci którzy mówili że w Sejfiku są śmieszne pieniądze Wink

[Obrazek: 20130522165939uid14.jpg]
Albo technikę manipulacyjną , która nazywa się "śmieszne pieniądze" . Tongue


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 28-05-2013 13:05

(27-05-2013 11:02)Archiebald napisał(a):  
(22-05-2013 16:03)MrocznyKILL napisał(a):  Zapewne to mieli na myśli ci którzy mówili że w Sejfiku są śmieszne pieniądze Wink

[Obrazek: 20130522165939uid14.jpg]
Albo technikę manipulacyjną , która nazywa się "śmieszne pieniądze" . Tongue

Zarabianie w sieci na tym polega..
Czy to np w programie partnerskim mbanku czy w ppa czy w sms czy cokolwiek innego każdy szuka odbiorców swojego towaru uslugi i aby zarobić trzeba werbować klijenówt. Oskarżono mnie że żeruje na innych a czy jak komuś bronie samodzielnie promować reflink i zarabiać z poleconych ??? Czyste lenistwo nikt wam nie zapłaci kokosów za klikanie w same reklamy trzeba albo zabrać się za handel usługami/ reklamami lub za promowanie ref lub jedno i drugie a nie ględzić... Staram się pomóc swoim poleconycm ale jak czasem zdarzają się ludzie któży myślą że podam im wszytko na tacy a oni tylko co mieciąc zleca wypołatę są w błędzie


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 28-05-2013 22:44

Taka prawda, że na jakiejkolwiek stronie za samo klikanie niczego nie osiągniemy. Trzeba robić zadania wszelkiego typu jakie wpadają nam w ręce i jesteśmy w stanie zrobić. Do tego promować reflink na własne sposoby i ciągle poszerzać siatkę poleconych. Zainteresować się promowaniem PTP. Zajrzeć na każdą możliwość zarobku i czytać, czytać, czytać, a potem pytaćTongue

Wiem, że fajnie byłoby, żeby kasa sama rosła, ale nigdzie Wam za darmo jej nie dadzą Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Tokirium - 29-05-2013 00:15

Dokładnie. Ja jeszcze dodam, że przy okazji poszerzania swoich możliwości zarabiania w Sejfiku można nauczyć się też czegoś pożyteczniejszego, co może przydać się już w późniejszym życiu zawodowym. Mnie np. chęć pozyskania poleconych zmobilizowała do stworzenia strony internetowej i poszerzenia swoich umiejętności w zakresie tworzenia stron. Umiem już zrobić prostą stronę w html opartą na css, a nawet php przestało być już dla mnie czarną magią. Oczywiście daleko jeszcze mi do doskonałości, a z braku czasu praca nad stroną idzie wolno, ale gdyby nie programy typu Sejfik to dalej moje umiejętności kończyłyby się na poziomie jakiejś jednej, naprędce skleconej stronki na informatykę w gimnazjum.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 29-05-2013 21:10

Zapraszam na moją aukcję http://sejfik.com/pages/aukcje.php?user=michalx2008x#aukcje


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Archiebald - 30-05-2013 11:42

Mroczny ja wcale nie twierdze że zarabianie na tym nie polega. Zastanawiasz co mieli na myśli ludzie mówiąc śmieszne pieniądze to ci odpowiadam .


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 01-06-2013 22:53

W tym miesiącu nie dodam w pierwszym poście najnowszego dowodu wypłaty ponieważ zapomniałem ją zlecić Wink lecz nie zmienia to faktu że serwis jest w 100% wypłacalny i za miesiąc wpadnie większa kwota.