Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - tomazzi - 16-05-2013 15:36

(16-05-2013 14:54)MrocznyKILL napisał(a):  tomazzi ty pseudo dolarku do puki płacił 20dollars2surf promowałeś go i inne syfy do dziś bawisz się w groszowe interesy więc milcz bo jak już kiedyś pisałem nie jestem na forum od wczoraj i wiem co i kiedy promowałeś w sygnach i tematach... i również do dziś jak maławaszka bawisz się w groszowe biznesy

czy ja kiedykolwiek powiedziałem, że nie zarabiałem w dolarku ?
zarabiałem i to nie małe pieniądze i zarobiłem dzięki zagranicznym poleconym, 0 polaków bo w polsce linku ref nie reklamowałem
baa nawet zarabiam dalej, bo poleceni aktywni, $ co miesiąc z nich są, wypłata zlecona po ponad roku otrzymana, kody kupuję i idą na giełdzie jak świeże bułeczki bo fanów co dostają pieniądze nie brak na kody scamu ku mej wielkiej radości Smile

jak kolega wyżej - zmień wróżkę bo w grosze interesy ja się nie bawię, kiedyś był bux.to masa polecony również zagranicznych masę kasy zarobiłem, ale nigdy nie były to te grosze które tak przeżywasz i się nimi podniecasz chodź nie ma czym i z czego
milczeć będę kiedy uznam za stosowne, że mam milczeć, za duży małolat jesteś byś mi rozporządzał co mam robić a czego nie robić, coś ci nie pasuje to znajdź inne miejsce na wciskanie ciemnoty pół prawdą i szukania niewolników


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 16-05-2013 15:38

(16-05-2013 15:32)malawazka napisał(a):  
(16-05-2013 14:54)MrocznyKILL napisał(a):  malawaszka vel lamparciczka i tomazzi


malawaszka dobrze wiem że sama działasz w buxach i manulasurfach i szczycisz się ile "nagoniłaś niewolników" jak to nazywasz... twoje wypociny to najzwyklejsza zazdrość bo sama chwalisz się że masz łącznie 200 ref w all serwisach.

polecam zmienić wróżkę bo złe wróżby podaje albo osoby sobie pomyliłeś
nagoniłaś ???? nie wiedziałem, że kobietą jestem bekabeka
lecz się człowieku bo choroba psychiczna postępuje

Fakt jeśli szybko podejmiesz leczenie jest spora szansa na poprawę twojego stanu zdrowia... twoje wypowiedzi to sam jad zero argumentów... Widać że masz sporo problemów ale tu pomocy nie znajdziesz dziecinko....


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - malawazka - 16-05-2013 15:43

(16-05-2013 15:38)MrocznyKILL napisał(a):  
(16-05-2013 15:32)malawazka napisał(a):  
(16-05-2013 14:54)MrocznyKILL napisał(a):  malawaszka vel lamparciczka i tomazzi


malawaszka dobrze wiem że sama działasz w buxach i manulasurfach i szczycisz się ile "nagoniłaś niewolników" jak to nazywasz... twoje wypociny to najzwyklejsza zazdrość bo sama chwalisz się że masz łącznie 200 ref w all serwisach.

polecam zmienić wróżkę bo złe wróżby podaje albo osoby sobie pomyliłeś
nagoniłaś ???? nie wiedziałem, że kobietą jestem bekabeka
lecz się człowieku bo choroba psychiczna postępuje

Fakt jeśli szybko podejmiesz leczenie jest spora szansa na poprawę twojego stanu zdrowia... twoje wypowiedzi to sam jad zero argumentów... Widać że masz sporo problemów ale tu pomocy nie znajdziesz dziecinko....

ja pomocy w przeciwieństwie do ciebie psychiatry nie potrzebuję, ty jesteś już tak skrajnym przypadkiem, że w żadnym szpitali nie chcą cię leczyć
biedny ten twój los chorego psychicznie człowieka, spróbuj za granicą może tam cię zamkną w pokoju bez drzwi, klamek i okien i postarają się chociaż złagodzić objawy choroby bo wyleczyć cię niestety niewyleczą

argumentów podałem nie tylko ja całą masę, ale lepiej udawać, że ich nie ma
teraz czekamy na nagonkę zatrudnionych 1-postowców z gotowym oklepanym tekstem przygotowanym przez mroczny w ramach promocji tego cuda bo trzeba schować krytykę bo wielu niewolnikom nie chce się cofać kilka stron do tyłu więc duże szanse, że prawdy nie zobaczą


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 16-05-2013 15:48

(16-05-2013 15:36)tomazzi napisał(a):  
(16-05-2013 14:54)MrocznyKILL napisał(a):  tomazzi ty pseudo dolarku do puki płacił 20dollars2surf promowałeś go i inne syfy do dziś bawisz się w groszowe interesy więc milcz bo jak już kiedyś pisałem nie jestem na forum od wczoraj i wiem co i kiedy promowałeś w sygnach i tematach... i również do dziś jak maławaszka bawisz się w groszowe biznesy

czy ja kiedykolwiek powiedziałem, że nie zarabiałem w dolarku ?
zarabiałem i to nie małe pieniądze i zarobiłem dzięki zagranicznym poleconym, 0 polaków bo w polsce linku ref nie reklamowałem
baa nawet zarabiam dalej, bo poleceni aktywni, $ co miesiąc z nich są, wypłata zlecona po ponad roku otrzymana, kody kupuję i idą na giełdzie jak świeże bułeczki bo fanów co dostają pieniądze nie brak na kody scamu ku mej wielkiej radości Smile

jak kolega wyżej - zmień wróżkę bo w grosze interesy ja się nie bawię, kiedyś był bux.to masa polecony również zagranicznych masę kasy zarobiłem, ale nigdy nie były to te grosze które tak przeżywasz i się nimi podniecasz chodź nie ma czym i z czego
milczeć będę kiedy uznam za stosowne, że mam milczeć, za duży małolat jesteś byś mi rozporządzał co mam robić a czego nie robić, coś ci nie pasuje to znajdź inne miejsce na wciskanie ciemnoty pół prawdą i szukania niewolników


Każdy kiedyś zaczynał w sejfiku dopiero zaczytam aktualnie wychodzi średnia 400 zł miesięcznie (aukcje plus zyski z serwisu).

Kokosy nie ośmieszaj się ... dział wypłaty i twoje tematy nie są zbyt ukryte... nędzne kilka dolców facepalm

Zaprzeczasz sam sobie pamiętaj co sam piszesz i gdzie a potem wypowiadaj się w moim temacie bo twoje argumenty jak dotąd padają jak muchy...


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 16-05-2013 15:50

(16-05-2013 15:43)malawazka napisał(a):  
(16-05-2013 15:38)MrocznyKILL napisał(a):  
(16-05-2013 15:32)malawazka napisał(a):  
(16-05-2013 14:54)MrocznyKILL napisał(a):  malawaszka vel lamparciczka i tomazzi


malawaszka dobrze wiem że sama działasz w buxach i manulasurfach i szczycisz się ile "nagoniłaś niewolników" jak to nazywasz... twoje wypociny to najzwyklejsza zazdrość bo sama chwalisz się że masz łącznie 200 ref w all serwisach.

polecam zmienić wróżkę bo złe wróżby podaje albo osoby sobie pomyliłeś
nagoniłaś ???? nie wiedziałem, że kobietą jestem bekabeka
lecz się człowieku bo choroba psychiczna postępuje

Fakt jeśli szybko podejmiesz leczenie jest spora szansa na poprawę twojego stanu zdrowia... twoje wypowiedzi to sam jad zero argumentów... Widać że masz sporo problemów ale tu pomocy nie znajdziesz dziecinko....

ja pomocy w przeciwieństwie do ciebie psychiatry nie potrzebuję, ty jesteś już tak skrajnym przypadkiem, że w żadnym szpitali nie chcą cię leczyć
biedny ten twój los chorego psychicznie człowieka, spróbuj za granicą może tam cię zamkną w pokoju bez drzwi, klamek i okien i postarają się chociaż złagodzić objawy choroby bo wyleczyć cię niestety niewyleczą

argumentów podałem nie tylko ja całą masę, ale lepiej udawać, że ich nie ma
teraz czekamy na nagonkę zatrudnionych 1-postowców z gotowym oklepanym tekstem przygotowanym przez mroczny w ramach promocji tego cuda bo trzeba schować krytykę bo wielu niewolnikom nie chce się cofać kilka stron do tyłu więc duże szanse, że prawdy nie zobaczą

Ego urosło facepalm szkoda że w real mają cię za cwela beka

Co do argumentów nadal czekam na prawdziwe konkrety nie wiem czy wiesz ale pisanie że sejfik to syf badziewie głupota idiotyzm to nie są argumenty...


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - tomazzi - 16-05-2013 15:54

mroczny w swej mądrości zauważ jedną rzecz lub przeczytaj ze zrozumieniem to co ktoś pisze bo widać twoje ograniczenia na każdym kroku
to co czasem zamieszczę na forum z tego co robię w sieci jako miejsca i wysokość zarobków to do jednej i drugiej rzeczy to nie jest nawet 0.00000000000000000000000000000000001% tego co robię
ze swoich zarobków rozliczam się tylko i wyłącznie przed US i tylko US widzi moje 100% zarobków, do takich kwot jakie ja zarabiam w internecie to młodzieńcze wiele wody w rzece upłynie nim dojdziesz o ile dojdziesz i na tym mogę zakończyć dyskusję bo twój rozumek jak kubuś puchatek musi zjeść miodku, a potem pół roku trawić i przemyśleć to co mu się napisze


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - malawazka - 16-05-2013 15:57

(16-05-2013 15:50)MrocznyKILL napisał(a):  
(16-05-2013 15:43)malawazka napisał(a):  
(16-05-2013 15:38)MrocznyKILL napisał(a):  
(16-05-2013 15:32)malawazka napisał(a):  
(16-05-2013 14:54)MrocznyKILL napisał(a):  malawaszka vel lamparciczka i tomazzi


malawaszka dobrze wiem że sama działasz w buxach i manulasurfach i szczycisz się ile "nagoniłaś niewolników" jak to nazywasz... twoje wypociny to najzwyklejsza zazdrość bo sama chwalisz się że masz łącznie 200 ref w all serwisach.

polecam zmienić wróżkę bo złe wróżby podaje albo osoby sobie pomyliłeś
nagoniłaś ???? nie wiedziałem, że kobietą jestem bekabeka
lecz się człowieku bo choroba psychiczna postępuje

Fakt jeśli szybko podejmiesz leczenie jest spora szansa na poprawę twojego stanu zdrowia... twoje wypowiedzi to sam jad zero argumentów... Widać że masz sporo problemów ale tu pomocy nie znajdziesz dziecinko....

ja pomocy w przeciwieństwie do ciebie psychiatry nie potrzebuję, ty jesteś już tak skrajnym przypadkiem, że w żadnym szpitali nie chcą cię leczyć
biedny ten twój los chorego psychicznie człowieka, spróbuj za granicą może tam cię zamkną w pokoju bez drzwi, klamek i okien i postarają się chociaż złagodzić objawy choroby bo wyleczyć cię niestety niewyleczą

argumentów podałem nie tylko ja całą masę, ale lepiej udawać, że ich nie ma
teraz czekamy na nagonkę zatrudnionych 1-postowców z gotowym oklepanym tekstem przygotowanym przez mroczny w ramach promocji tego cuda bo trzeba schować krytykę bo wielu niewolnikom nie chce się cofać kilka stron do tyłu więc duże szanse, że prawdy nie zobaczą

Ego urosło facepalm szkoda że w real mają cię za cwela beka

Co do argumentów nadal czekam na prawdziwe konkrety nie wiem czy wiesz ale pisanie że sejfik to syf badziewie głupota idiotyzm to nie są argumenty...

cwelem to sam jesteś, chyba się zagalopowałeś i pomyliłeś pastwisko i swoich kolegów wypasaczy krów z którymi na co dzień w swej dochodowej pracy z robót interwencyjnych ulice zamiatasz, bądź rowy czyścisz

argumentów cała masa, ale chory rozum nie widzi, a z rozumem chory i wzrok, nie chcę być złą wróżbą jak twoja zła wróżka ale w tak szybko postępującej chorobie to kostucha szybko zapuka po ciebie


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 16-05-2013 15:58

(16-05-2013 15:54)tomazzi napisał(a):  mroczny w swej mądrości zauważ jedną rzecz lub przeczytaj ze zrozumieniem to co ktoś pisze bo widać twoje ograniczenia na każdym kroku
to co czasem zamieszczę na forum z tego co robię w sieci jako miejsca i wysokość zarobków to do jednej i drugiej rzeczy to nie jest nawet 0.00000000000000000000000000000000001% tego co robię
ze swoich zarobków rozliczam się tylko i wyłącznie przed US i tylko US widzi moje 100% zarobków, do takich kwot jakie ja zarabiam w internecie to młodzieńcze wiele wody w rzece upłynie nim dojdziesz o ile dojdziesz i na tym mogę zakończyć dyskusję bo twój rozumek jak kubuś puchatek musi zjeść miodku, a potem pół roku trawić i przemyśleć to co mu się napisze

A świstak siedzi i zawija w te sreberka Jerk2


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 16-05-2013 16:29

(16-05-2013 15:54)tomazzi napisał(a):  mroczny w swej mądrości zauważ jedną rzecz lub przeczytaj ze zrozumieniem to co ktoś pisze bo widać twoje ograniczenia na każdym kroku
to co czasem zamieszczę na forum z tego co robię w sieci jako miejsca i wysokość zarobków to do jednej i drugiej rzeczy to nie jest nawet 0.00000000000000000000000000000000001% tego co robię
ze swoich zarobków rozliczam się tylko i wyłącznie przed US i tylko US widzi moje 100% zarobków, do takich kwot jakie ja zarabiam w internecie to młodzieńcze wiele wody w rzece upłynie nim dojdziesz o ile dojdziesz i na tym mogę zakończyć dyskusję bo twój rozumek jak kubuś puchatek musi zjeść miodku, a potem pół roku trawić i przemyśleć to co mu się napisze

Czyli robisz tak jak ja te groszowe zyski to dodatek hobby... co podkreślam non stop a wy mi wciskacie że to moja metoda na zarobek...

Zarabiam to w real i nie wyskakuj mi tu z sumkami bo mam je w dupie bo sam w real zarabiam nie mało

Ogarnij się robisz tak jak ja zarabiasz gdzie indziej a bawisz się gdzie indziej. Więc skończ się błaźnić i brnąć w to dalej nigdy nikogo tu nie okłamałem zawsze staram się pomóc mówię wprost jakie są zyski a ty na siłę szukasz poklasku u malejwaszki... gratuluje dobraliście się doskonale beka


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Tokirium - 16-05-2013 16:30

Oni chyba się jakiegoś szczawiu najedli, jak pewien znany ktoś kto się tym chwalił, bo objawy widzę podobne Wink Z tej dyskusji widać, że z takimi ludźmi nie da się poważnie dyskutować, o ile w ogóle da się ten bełkot zrozumieć. Każdy kto ma choć trochę oleju w głowie sam zobaczy, że te ich wypociny nic nie wnoszą do tematu poza bezsensownymi epitetami.