Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 16-05-2013 11:51

To jest temat o sejfiku, a nie o innych programach. Kiedyś napisałam tutaj, że to najlepszy polski serwis, ale na zagranicznych więcej się zarobi, bo jednak przelicznik jest dla nas na plus Wink Nie mam zamiaru tego dodawać do wszystkich postów.

Te 7 złotych nie zarobiłam w miesiąc, no ale Wy chyba myślicie, że trzeba klikać każdą nową reklamę, być przyklejonym do monitora, żeby zarabiać na buxach i gptr Wink Nie znam Twoich domysłów, ale może wiesz, że istnieje coś takiego jak bezinteresowność? Kojarzysz? No chyba trybiki w głowie Ci zaskoczyły Smile Taki mam interes w bronieniu sejfika, że każdy wie, że kokosów się nie zbije na buxaxh czy gptr i trzeba się z tym liczyć jak się zaczyna zarabiać w ten sposób. Dla jednych wystarczy coś tam sobie nazbierać na piwo, a inni odkładają na większe rzeczy. Chyba nie znam osoby, która siedzi tylko na jednym serwisie. Sejfik w tym momencie traktuje bardziej towarzysko, bo jak jest się poza domem po 13h to na siłę klikać nie będę Wink Serwis jest wypłacalny, z adminem można spokojnie się porozumieć, czy czegoś więcej potrzeba?

Nie wiem co masz do naganiaczy. Czy ktokolwiek każe ludziom się rejestrować? Nie. Jak ja sobie naganiałam to prowadziłam dość długie rozmowy z "kandydatami" i jedni się decydowali, a inni nie. Ich sprawa. Sam jesteś w tej chwili naganiaczem do tego swojego programiku, skoro masz sygnaturkę jaką masz Smile

Nic mnie nie kole w oczy. Znam system działania takich serwisów, nikt nie ukrywa jak jest Smile

Nigdzie nie napisałam, ze nie ma naganiaczy tutaj Wink Ludzie mają zapłacone za opinie...nigdzie nie jest zaznaczone, że ma być pozytywna...no ale wiem...myślenie boli.

Nie znam Ciebie, ale mogę wnioskować co chcę po tym co Ty piszesz. Widzę, że zdanie, które "polska trudna język być" postanowiłeś ominąć, bo sam go nie rozumiesz beka


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Archiebald - 16-05-2013 12:13

(16-05-2013 11:38)malawazka napisał(a):  Archiebald naganiacze nie mają zapłacone za to by pisać całą prawdę
Też tak to niestety widzę ,
Bo po co z czyimś refem w sygnaturce biegać jak można dać swojego i łapać swoich poleconych ? Ale po co jak mogę komuś łapać ,po co mi swoi jak jestem tu dla przyjemności?
Ha swoich możesz kupić ale nie wiesz czy będą działali beka .

To jest forum o zarabianiu a nie o dostawaniu marnych groszy , bo jak z psem do lasu szedłem dziś rano to po drodze jak zwykle minąłem kilka butelek po piwie i pomyślałem sobie sprzedam 10 i wyjdę na tym lepiej niż na sejfiku Idea )
Ale ok : "Róbta co chceta " SIEMA , każdy ma prawo do swojego zdania i opinii a ja swoją zawsze się podzielę jak ktoś się spyta a reszta mnie nie obchodzi


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 16-05-2013 12:39

I dalej pomijanie swojego niezrozumiałego zdania...beka

Po co mam wstawiać swojego reflinka skoro odsuwam od siebie zarabianie w ten sposób z powodu braku czasu? Jeden polecony czy dwóch nie robią różnicy Wink Płaczesz o te 5zł jakbyś zainwestował milion...pewnie nawet do Ciebie nie dociera, że jest wiadome, że nie kupujesz refa, który na 100% będzie aktywny Smile

Ciekawe, w którym sklepie w dzisiejszych czasach skupują butelki...co najwyżej można dać na wymianę, a w niektórych to tylko z paragonem, więc powodzenia w tym biznesie. Na pewno będziesz lepszy od panów ruszających na łowy o 4-5 nad ranem Smile

I już uspokój swoją padakę nad klawiaturą, bo słówka Ci się mieszają "jak ktoś spyta jak ktoś się spyta" beka


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Archiebald - 16-05-2013 13:55

Widzę że sporo wiesz o butelkach i kaucji impreza .
W dup.. mam tego piątaka to tylko nieudana inwestycja i kolejny życiowy błąd i tyle.
Nie dyskutuje z tobą już bo nie ma o czym i takie pierdoły możemy sobie wypisywać do usranej śmierci (ping / pong , ping / pong , ping /pong ).
Obydwoje wiemy jak jest i ciiii ... , a padakę z tego co widzę to ty też masz . Hmm może to przez ten serwis. Ufff na szczęście w miarę szybko uciekłem .


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - malawazka - 16-05-2013 14:04

Archiebald skadi to szczeka jak nakręcona telemarketerka po mitingu na dopingu wciskając ciemnotę
nie bój się mroczny wie kogo na obronę brać swojej pół prawdy by wraz z nim szczekali jednym głosem
mówię ci szkoda z wariatami dyskutować bo nikt normalny nie jest na tej stronie bo to nie miejsce ani na zarobek, ani na dorobek do czegokolwiek bo to co tu dostaniesz to ni w pi****** ni w oko


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 16-05-2013 14:06

Jak się zbrukało swoje ręce pracą na kasie to się wie Wink

Jak stratę 5 złotych nazywasz życiowym błędem to współczuję beka

Nie ciiii, bo nikt tu nie ukrywa jak działają takie systemy. Chyba nie wiesz co to padaka Smile

Uciekłeś? Ktoś siłą trzymał? Sad

Też uważam dyskusję z Tobą (tak, z Tobą, a nie z tobą, bo jak piszemy do kogoś, to piszemy z wielkiej litery, podstawówka się kłania...) zakończoną. Miłego dnia, życia i prób zarabiania Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - malawazka - 16-05-2013 14:10

skadi niestety Archiebald dobrze pisze, na szacunek trzeba sobie zasłużyć, a takie sprzedajne najemnicze ...... zasługują tylko na małą literę
zapracuj na szacunek to może dużą literę zobaczysz, na przyjemność trzeba sobie zasłużyć a ty jak na razie wpieraniem i wciskaniem ciemnoty telemarketerko bo mroczny ci za to zapłacił jak i on tak i ty nie zasłużyliście ani na szacunek ani na dużą literę


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - rybaccf - 16-05-2013 14:54

Ale wydawanie ~ 100zł na początek to nie jest opłacalny interes. Najlepiej kupić byłoby poleconego który był aktywny dzień temu, cena jego jest przerażająca bo nie wiadomo czy jest on początkujący czy ma potężną siatkę poleconych.

Wszystko idzie w ciemno. Jak ma ktoś jakiś sposób lub chce w miarę tania sprzedać refa to zapraszam na PW.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 16-05-2013 14:54

malawaszka vel lamparciczka i tomazzi


malawaszka dobrze wiem że sama działasz w buxach i manulasurfach i szczycisz się ile "nagoniłaś niewolników" jak to nazywasz... twoje wypociny to najzwyklejsza zazdrość bo sama chwalisz się że masz łącznie 200 ref w all serwisach.

tomazzi ty pseudo dolarku do puki płacił 20dollars2surf promowałeś go i inne syfy do dziś bawisz się w groszowe interesy więc milcz bo jak już kiedyś pisałem nie jestem na forum od wczoraj i wiem co i kiedy promowałeś w sygnach i tematach... i również do dziś jak maławaszka bawisz się w groszowe biznesy

i nie wymawiajcie się zwłaszcza ty tomazzi promowanie dolarka i innych syfów ciągnie się za tobą jak smród po gaciach i dobrze o tym wiesz bo do dziś się bawisz w podobne rzeczy...

Skamlecie jak psy lub piszczycie jak małe dziewczynki a konkretnych argumentów alternatywnych metod brak Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - malawazka - 16-05-2013 15:32

(16-05-2013 14:54)MrocznyKILL napisał(a):  malawaszka vel lamparciczka i tomazzi


malawaszka dobrze wiem że sama działasz w buxach i manulasurfach i szczycisz się ile "nagoniłaś niewolników" jak to nazywasz... twoje wypociny to najzwyklejsza zazdrość bo sama chwalisz się że masz łącznie 200 ref w all serwisach.

polecam zmienić wróżkę bo złe wróżby podaje albo osoby sobie pomyliłeś
nagoniłaś ???? nie wiedziałem, że kobietą jestem bekabeka
lecz się człowieku bo choroba psychiczna postępuje