Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 15-05-2013 23:16

A tak z innej beczki... czy pisząc tutaj po prawisz sobie humor ? Nazywając innych niewolnikami i pisząc że to syf badziewie i nie warte uwagi byle co ?

Zrozum Sejfik ma w sobie również elementy społecznościowe (znajomi, profile, czat itp) oraz Aukcje. Jedni tu dorabiają inni się bawią jeszcze inni wymieniają zbędną kasę na tel poprzez smsy na kasę w banku.... możliwości jest ogrom nie tylko zarobkowych... Ty tego nie możesz ogarnąć swoim ograniczonym myśleniem malawazka ...

Jeśli masz trudności w prawdziwym życiu i opluwanie innych za "zasłonką" sprawia ci przyjemność możemy nadal dyskutować ale wiec że im bardziej "plujesz" tym bardziej całą reszta to czytających ma cię za ofiarę która próbuje problemy z real leczyć w sieci...

Masz 2 opcje:

-odpisz i zeszmać mnie doszczętnie...
-odejdź i popracuj nas sobą...




Każdy zdrowo myślący wie o czym to świadczy gdy wybierzesz pierwszą opcję ...


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - malawazka - 16-05-2013 06:27

pokazuję tylko drugą stronę medalu której ty nie pokazujesz tego badziewia bo oczywiście niewolnicy by kolejni nie przyszli a ty byś podniety wraz z orgazmem na banerku bez niewolników nie przeżył bo sumka by nie rosła

jeśli ktoś jest ograniczony i nie wie, że traci na wymianach sms w sejfik na kasę w banku to ja nic nie poradzę, że to kraj imbecylów

sprzedać sms za 62 gr a tutaj wymienić na 45 gr licząc tylko za 1,23 to liczby mówią same za siebie ile tracą, tutaj masz gówno a nie możliowści zarobkowe więc skończ człowieku pierdolić bo się czytać tego nie da, lub naucz się liczyć jak się tutaj traci a nie zarabia, dorabia jak to pieprzysz jak zacięta płyta w katarynce, do czego dorobisz te 120 zł przez cały rok w tym badziewiu ? nawet za bardzo nic za to nie kupisz, więc rusz poganiaczu mózgiem bo jesteś żałosny i tylko pośmiewisko z siebie robisz

szmacić to może ty szmacisz żonę w domu, dziewczynę a może jest szmatą nie wiem nie wnikam, ale z życia codziennego co z nią robisz nie przenoś na innych ludzi bo szmaciarzem ja nie jestem a na pewno nie dla takiego poganiacza niewolników jak ty



P.S
opłać teraz nowych niewolników by w postaci jedno postowców przyszli bajki opowiadać o tym badziewiu bo to przecież znana twoja żałosna i denna metoda by zatuszować i ukryć negatywną opinię, bo za drugą stronę medalu bez plebsu i ich opowiastek nowych niewolników czasem nie zyskasz i podniety z orgazmem nie przeżyjesz bo banerek się nie zmieni i u ciebie i u twoich pantofli którym 10 gr dałeś za trzymanie u siebie w profilu twojego badziewia

jesteś mroczny żałosnym, ograniczonym prymitywem z plebsu i motłocu, który w życiu codziennym siedzi na żebrackim systemie społecznym, biorąc zasiłek z ludzi którzy harują jak niewolnicy by dla takich pasożytów na zasiłki było i szukasz niewolników by w sejfik ci nazbierali pieniądze bo bez nich byś na piwo nie miał, więc wydatek na opłacenie bajkopisarzy jedno postowych musi być wielką traumą bo to przecież ileś piw nie wypitych przez ciebie, a płacz, że cię nie stać na sms by niewolników dostępnych w badziewiu zakupić też mówi sam za siebie o twoich zarobkach w postaci comiesięcznej zapomogi z mops-u bekabekabekabeka


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - tomazzi - 16-05-2013 07:16

(16-05-2013 06:27)malawazka napisał(a):  pokazuję tylko drugą stronę medalu której ty nie pokazujesz tego badziewia bo oczywiście niewolnicy by kolejni nie przyszli a ty byś podniety wraz z orgazmem na banerku bez niewolników nie przeżył bo sumka by nie rosła

jeśli ktoś jest ograniczony i nie wie, że traci na wymianach sms w sejfik na kasę w banku to ja nic nie poradzę, że to kraj imbecylów

sprzedać sms za 62 gr a tutaj wymienić na 45 gr licząc tylko za 1,23 to liczby mówią same za siebie ile tracą, tutaj masz gówno a nie możliowści zarobkowe więc skończ człowieku pierdolić bo się czytać tego nie da, lub naucz się liczyć jak się tutaj traci a nie zarabia, dorabia jak to pieprzysz jak zacięta płyta w katarynce, do czego dorobisz te 120 zł przez cały rok w tym badziewiu ? nawet za bardzo nic za to nie kupisz, więc rusz poganiaczu mózgiem bo jesteś żałosny i tylko pośmiewisko z siebie robisz

szmacić to może ty szmacisz żonę w domu, dziewczynę a może jest szmatą nie wiem nie wnikam, ale z życia codziennego co z nią robisz nie przenoś na innych ludzi bo szmaciarzem ja nie jestem a na pewno nie dla takiego poganiacza niewolników jak ty



P.S
opłać teraz nowych niewolników by w postaci jedno postowców przyszli bajki opowiadać o tym badziewiu bo to przecież znana twoja żałosna i denna metoda by zatuszować i ukryć negatywną opinię, bo za drugą stronę medalu bez plebsu i ich opowiastek nowych niewolników czasem nie zyskasz i podniety z orgazmem nie przeżyjesz bo banerek się nie zmieni i u ciebie i u twoich pantofli którym 10 gr dałeś za trzymanie u siebie w profilu twojego badziewia

jesteś mroczny żałosnym, ograniczonym prymitywem z plebsu i motłocu, który w życiu codziennym siedzi na żebrackim systemie społecznym, biorąc zasiłek z ludzi którzy harują jak niewolnicy by dla takich pasożytów na zasiłki było i szukasz niewolników by w sejfik ci nazbierali pieniądze bo bez nich byś na piwo nie miał, więc wydatek na opłacenie bajkopisarzy jedno postowych musi być wielką traumą bo to przecież ileś piw nie wypitych przez ciebie, a płacz, że cię nie stać na sms by niewolników dostępnych w badziewiu zakupić też mówi sam za siebie o twoich zarobkach w postaci comiesięcznej zapomogi z mops-u bekabekabekabeka

malawazka znasz zasadę nie ruszaj gówna bo będzie śmierdziało ? daj sobie człowieku na wstrzymanie bo walka z fanatykami i próba otwarcia im oczu to tak jak walka don kichota z wiatrakami, z fanatykiem nie wygrasz, a ostrzeżenia załapiesz
niech mroczny spamuje, zatrudnia spamerów, 1dno postostowców opowiadających bajeczki i sam bajki niech opowiada to są jedyne metody jakie zna i niech sobie robi co chce jego sprawa, ci których zagoni co mądrzejsi i zobaczą jakie kwoty tutaj dorobią to odejdą ( suma nieaktywnych kont mówi sama za siebie, że normalni ludzie odchodzą bo szkoda ich czasu) a te aktywne to sami fanatycy i takich ludzi nie wyplenisz bo to jak chwast, nie posiejesz a i tak wyrośnie Smile
ja doskonale rozumiem, że człowieka krew zalewa jak to widzi, ale nie wyplenisz tego tak jak bux-ów i dzieci w nich klikających za 3 centy dziennie, a potem orgazm przeżyty bo scamowaty bux za wyklikanie 100 klików im 3 centy wypłacił, tacy ludzie są maniakami takich rzeczy i zamiast ten czas stracony na klikanie poświęcić na zrobienie czegoś innego gdzie indziej i zarobić więcej to maniak klikania będzie ciułać klikając i takich ludzi nie zmienisz, świata też i lepiej olać fanatyków jak psuć sobie nerwy


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Archiebald - 16-05-2013 08:32

Ja jednak usuwam w tym czymś konto. Chyba się napaliłem za bardzo.
Poczytałem trochę o tym serwisie oraz jak działają podobne tej strony.

Zresztą wystarczy dokładnie przeczytać wątki w temacie i łatwo tu dostrzec grupkę naganiaczy i spamerów(żołnierzy sejfika Tongue ) wstawiających posty typu : sejfik jest super , jestem tu już jeden dzień i wszystko jest zajefajne super admini, da się też tu zauważyć sporo dzieci , które dały się wciągnąć w grę bo rodzice są biedni i małolaty nie mają na słodycze (pewnie ponad połowa userów to kidy) . itp itd .
Czy te hasła na banerkach : Zapisz się i zarabiaj ... Bzdura ! Powinno być zapisz się i zarabiaj dla nas Tongue .
Dopiero zaczynam swoją przygodę z zarabianiem w necie . Chciałem wystartować od czegoś prostego aby zarobić na opłaty na jakiś serwerek itp itd .
Wybrałem sejfik ale szybko mnie zraził gdyż słowa takie jak np scam.

NIE MA TU MOWY O ZARABIANIU ! Za czas poświęcony tu nie zwróci się nawet za prąd.

Nie inwestujcie kasy w ten serwis bo nie warto! Zasady nie są jasne i nie wiesz za co płacisz a ktoś zaciera ręce że na tobie zarobił .
Ja na dzień dobry za 5 zł dostałem kota w worku Tongue . Ok lubie koty ale ten mój był zdechły .
Rozumiem business is business , nikt tu nikogo do niczego nie zmusza ale ten sposób żyrowania na naiwności ludzkiej mi się nie podoba .
Inteligentni ludzie są w stanie inaczej zarabiać kasę a nie ....
Nasuwa mi się tu na myśl utwór O.S.T.R : "Jak gówno z siebie dajesz to do Ciebie wraca" i jeżeli w mojej i moich przedmówców wypowiedziach jest krzta prawdy to wróci , tak samo jak powstał chocapic Smile w reklamie płatków .
DZIĘKUJE , NIE CHCE , POZDRAWIAM


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 16-05-2013 10:04

Ja i tak Was wszystkich nie rozumiem. Nikt nie jest niewolnikiem, bo każdy może przestać klikać. Kupno gdziekolwiek poleconych to zawsze ryzyko.

Jakby rodzice byli tak biedni, że nie mogli by kupić dziecku czegoś słodkiego to wątpię, że pozwalaliby dziecku siedzieć długo na komputerze, o ile by taki posiadali Wink Zresztą ta wypowiedź świadczy o Twoim bardzo niskim poziomie.

"Wybrałem sejfik ale szybko mnie zraził gdyż słowa takie jak np scam. " polska trudna język być?

Jest mowa o zarabianiu większych pieniędzy (nie kokosy, co zresztą każdy zaznacza), ale trzeba się wysilić, a nie klikać co dają Wink

Nikt nie żeruje na niczyjej naiwności, wszystko jest jasno opisane na stronie.

Inteligentni ludzie są w stanie z wszystkiego stworzyć zarobki Wink

A koniec wypowiedzi Archiebalda to już totalna abstrakcja beka


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - malawazka - 16-05-2013 10:27

co prawda to prawda, z psychicznie chorymi ludźmi szkoda rozmowy prowadzić

ale to komicznie wykląda bekabekabekabekabekabekabekabekabeka chwalić się swoją jałmużną niecałe 20 pln a w stópce baner swojego poganiacza z 1200 pln którą wynajęło się za 10 gr i myśli, że się błyszczy
żenujący jesteś mroczny i takich padalców tak ty to ze świecą trzeba szukać bo ciężko takiego wyszukać, jak już szukasz idiotów co latać będą po forum z twoim banerkiem to szukaj takich co w tym badziewiu twoim niewolnikiem czy niewolnicą nie są i nie szczycą się swoimi zarobkami w nim bo to taki kabaret, że pęka się ze śmiechu bekabekabekabekabekabekabekabekabekabeka


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Archiebald - 16-05-2013 10:32

(16-05-2013 10:04)Skadi napisał(a):  Ja i tak Was wszystkich nie rozumiem. Nikt nie jest niewolnikiem, bo każdy może przestać klikać. Kupno gdziekolwiek poleconych to zawsze ryzyko.

Jakby rodzice byli tak biedni, że nie mogli by kupić dziecku czegoś słodkiego to wątpię, że pozwalaliby dziecku siedzieć długo na komputerze, o ile by taki posiadali Wink Zresztą ta wypowiedź świadczy o Twoim bardzo niskim poziomie.

"Wybrałem sejfik ale szybko mnie zraził gdyż słowa takie jak np scam. " polska trudna język być?

Jest mowa o zarabianiu większych pieniędzy (nie kokosy, co zresztą każdy zaznacza), ale trzeba się wysilić, a nie klikać co dają Wink

Nikt nie żeruje na niczyjej naiwności, wszystko jest jasno opisane na stronie.

Inteligentni ludzie są w stanie z wszystkiego stworzyć zarobki Wink

A koniec wypowiedzi Archiebalda to już totalna abstrakcja beka



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - tomazzi - 16-05-2013 10:34

(16-05-2013 10:27)malawazka napisał(a):  co prawda to prawda, z psychicznie chorymi ludźmi szkoda rozmowy prowadzić

ale to komicznie wykląda bekabekabekabekabekabekabekabekabeka chwalić się swoją jałmużną niecałe 20 pln a w stópce baner swojego poganiacza z 1200 pln którą wynajęło się za 10 gr i myśli, że się błyszczy
żenujący jesteś mroczny i takich padalców tak ty to ze świecą trzeba szukać bo ciężko takiego wyszukać, jak już szukasz idiotów co latać będą po forum z twoim banerkiem to szukaj takich co w tym badziewiu twoim niewolnikiem czy niewolnicą nie są i nie szczycą się swoimi zarobkami w nim bo to taki kabaret, że pęka się ze śmiechu bekabekabekabekabekabekabekabekabekabeka
to prawda komicznie to wygląda Big Grin ale cóż poradzisz ten typ tak ma i lepiej by wyglądało w stópkach osób które tutaj nie są i nie chwalą się swoimi "zarobkami" z tego serwisu, bo tak to większość wiadomo co sobie myśli widząc dowód wypłaty, a widząc baner w stópce ale nie wszyscy używają mózgu do myślenia tak jak i ten co wynajmuje stópki Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Archiebald - 16-05-2013 11:11

No tak na innych serwisach można zarobić po 2-3 dolce na dzień bez fraudowania wykonując taski i klikając jak sejfikowy bot , który nic prawie nie zarabia.
Dlaczego Skadi nie faworyzujesz takich właśnie serwisów tylko wymachujesz kwitem z zarobinymi 7,5 pln w miesiąc w sejfiku i jescze machasz michałową sygnaturą? Ja się domyślam dlaczego ... Undecided (ale mam to w d....) Jaki masz interes w bronieniu sejfa? (też mogę się domyślać i też mam to w d....)

Nie wiem ile faktycznie zarabiacie i nie obchodzi mnie to . Bo zwykły user jest Sex i na waciki ledwo w sejfiku zarobi.

Prawda przysłowiowo w oczy jednak widzę kole. Skoro jesteś tylko sejfikowym userem a nie naganiaczem to powinnaś mieć oko całe Wink .

A jak chcesz Skadi porozmawiać o jasności sejfika , czy o naganiaczach których tu nie ma oczywiście to mogę przytoczyć parę wypowiedzi ludzi od których pw dostałem na sejfiku.
I proszę nie oceniaj mojego poziomu bo mnie nie znasz to raz , a dwa obrażasz mnie. Temat jest o sejfiku anie o mnie ani o tobie i wyraziłem moją opinię na temat serwisu. To tyle ... Undecided


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - malawazka - 16-05-2013 11:38

Archiebald naganiacze nie mają zapłacone za to by pisać całą prawdę
mroczny wynajął i zapłacił za pisanie pół prawdy w celu naganiania mu niewolników, co też wynajęci naganiacze czynią bo za to mają zapłacone
jest kilka negatywnych opini o tym badziewiu, to popołudni jak mroczny wróci z prac interwencyjnych przy zamiataniu ulic, lub czyszczenia rowów to odżałuje z traumatycznym przeżyciem swoje grosze z trudem zbierane dzięki niewolnikom na wynajęcie nowych jedno postowców i przeżyjemy nowy nalot bajkopisarzy opiewających cuda tego badziewia

oni nie mają płacone też za chwalenie innych serwisów, oni mają zlecenie z gotowym tekstem od mroczny i to robią, za free na chacie sejfik też pospolite ruszenie w sprawie przygnania tu obrońców naganiaczy wielki moderator też uczyni tylko z chata to plus dla niego bo nie musi naganiaczom za to zapłacić