Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Tokirium - 14-05-2013 11:50

(12-05-2013 15:42)MrocznyKILL napisał(a):  
(11-05-2013 12:47)Tokirium napisał(a):  Nasunął mi się pewien pomysł na nową usługę w Sejfiku, więc napiszę tutaj, żeby nie zginęło.
W ogólnych statystykach całego Sejfika jest podana ilość zarejestrowanych użytkowników i gości będących online. Gości było ponad 100 i pomyślałem sobie, że wśród nich mogą być przecież moi potencjalni poleceni (chyba, że mają już czyjeś ciasteczka z reflinkiem).
I nasunął mi się wtedy pomysł usługi pozwalającej zapraszać tych wahających się jeszcze z zapisem gości. Polegałoby to na tym, że użytkownik przygotowywałby krótki tekst zachęcający z reflinkiem (opisujący zalety programu i ewentualnie jakieś swoje obietnice pomocy dla swoich przyszłych poleconych) i po wykupieniu usługi ta informacja pokazywałaby się na określony czas (od 5 minut do kilku godzin) wszystkim niezarejestrowanym użytkownikom w widocznym okienku.

Niestety kolidowało by to z kontem VIP "Darmowi poleceni - Twój reflink będzie wyświetlany automatycznie osobom, które zapisują się bez linku polecającego lub usuną nick polecającego przy rejestracji w programie."
Niekoniecznie, bo chodzi tutaj tylko o dodatkowe okienko z treścią typu: "Jesteś widoczny jako osoba niezalogowana. Jeśli wahasz się jeszcze nad zapisem do Sejfika, to zapoznaj się z opiniami osób, które Cię gorąco zapraszają do zapisu." Wiele osób wchodzi na stronę Sejfika, ale nie zapisuje się. Ja sam nie od razu postanowiłem się zapisać mimo kilkukrotnego wchodzenia na stronę. Taka forma promocji zachęciłaby tych wahających się osób.
Reflinki (np. w postaci przycisku) byłyby podane tylko w tej ramce, więc nie kolidowałyby z zapisem przez stronę główną. Dopiero gdy ktoś zapisze się do programu po kliknięciu tego reflinka zostanie jego poleconym. To tak, jakby ktoś wykupił sobie reklamę w panelu po prawej stronie i wstawił tam swój reflink.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Archiebald - 15-05-2013 10:32

Tydzień klikania na sejfiku 30 gr zarobione i 1000 pkt'ów , do tego kupiłem poleconego za 5 zyli i okazał się przeterminowany (takie serwisy powinny usuwać nieaktywnych userów a nie ich sprzedawać aktywnym użytkownikom i to jeszcze za takie Rolleyes sumy Sex ). Póki co klikam dalej zbieram punkty na sejfie i na paru autsurfach no i zobaczymy co dalej ,może jakaś aukcja Tongue ... a i za parę dni odblokują się płatne zapisy .

Mimo wszystko sejfik wywarł na mnie pozytywne wrażenie i nadal będę aktywnie uczestniczył (skoro już zapisałem się z refa) i będę starał się rozwijać w serwisie .

Aha ,w temacie było coś o kupowaniu poleconych za sms i dostępie do tanich wiadomości . O co chodzi z tym dostępem bo nie rozumiem za bardzo ? Myślałem że skoro sms kosztuje x zł to trzeba miec te x . Tongue


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 15-05-2013 11:27

Archiebald, na jakimkolwiek buxie czy innym tego typu programie kupując rented reffereals czy direct referals nigdy nie możesz mieć pewności, że będą oni aktywni...


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Archiebald - 15-05-2013 11:58

Smile kurde namieszałem coś i napisałem 2 posty i nie potrafię jednego usunąć . Przepraszam za bałagan.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Archiebald - 15-05-2013 12:37

Ok rozumiem tylko dla mnie to jest robienie wała z ludzi . Kupujesz poleconego za 5-taka i musisz nie wiadomo jak długo go odrabiać bo on 'śpi" . Źle to jest rozwiązane skoro sprzedaje się padake .

Czyli co nie opłaca się kupować poleconych za sms bo to kot w worku ?


Hmmm ... a tą sygnaturkę już widziałem pod innymi nickami na forum. CZy to multikonto czy Michał wam płaci za jego ref? Bo jak tak to ja też sobie walnę Tongue .
A tak à propos to ile trzeba mieć postów na forum żeby swojego refka dać ? Nie potrafię się doszukać Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 15-05-2013 13:49

(15-05-2013 12:37)Archiebald napisał(a):  Ok rozumiem tylko dla mnie to jest robienie wała z ludzi . Kupujesz poleconego za 5-taka i musisz nie wiadomo jak długo go odrabiać bo on 'śpi" . Źle to jest rozwiązane skoro sprzedaje się padake .

Czyli co nie opłaca się kupować poleconych za sms bo to kot w worku ?


Hmmm ... a tą sygnaturkę już widziałem pod innymi nickami na forum. CZy to multikonto czy Michał wam płaci za jego ref? Bo jak tak to ja też sobie walnę Tongue .
A tak à propos to ile trzeba mieć postów na forum żeby swojego refka dać ? Nie potrafię się doszukać Wink

Co do zakupu sms na tą chwilę aby wyjść na swoje trzeba kupić pakiet 78 ref (po 2,44 - choć nie opłaca się jeśli nie mamy dojścia do tanich sms po około 40% ceny) z czego ponad 30 bedzie aktywnych + szansa że mają swoje siatki ref Smile

Jednym płacę inni dodali za przysługę a inni bezinteresownie Wink Sam możesz dodać własną bo spełniasz wymóg czyli masz napisane 10 postów.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Archiebald - 15-05-2013 14:41

He he Smile na taki pakiet to na razie budżet mi nie pozwoli . Ale nie potrafię dodać takiej sygnaturki jak wy macie
Kod:
Nie możesz zaktualizować sygnatury, gdyż jest za długa. Maksymalny rozmiar sygnatury to 100 znaków. Skróć ją o 53 znaków i spróbuj ponownie.



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 15-05-2013 14:56

(15-05-2013 14:41)Archiebald napisał(a):  He he Smile na taki pakiet to na razie budżet mi nie pozwoli . Ale nie potrafię dodać takiej sygnaturki jak wy macie
Kod:
Nie możesz zaktualizować sygnatury, gdyż jest za długa. Maksymalny rozmiar sygnatury to 100 znaków. Skróć ją o 53 znaków i spróbuj ponownie.

Powszechny problem ... przegięli z tym limitem 100 znaków :/ jak ktoś naprawdę chce dodać to i tak doda to co chce ale musi dodatkowo bawić się w skracanie linków :/

Skrócić link możesz np. http://skroc.pl/


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 15-05-2013 20:21

Zapraszam na moją www która opisuje serwis Sejfik z nieco innej perspektywy niż na forum http://szybko1111.za.pl Zapraszam serdecznie.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - rybaccf - 15-05-2013 20:23

Witam, a ja zwracam się z takim pytaniem, bo w sejfiku można kupić poleconych nawet przez sms, ale jest napisane aktywny 180 dni temu itp. oczywiście uzasadnione to jest od ceny, ale to nie znaczy, że jest to ktoś nieaktywny? Czy się mylę?