Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - rybaccf - 07-05-2013 18:04

Wszystko zostało wyjaśnione, na chwile serwer zrobił strajk i przestał działać. Administrator wyjaśnił na czacie że to pewnie przez ilość użytkowników i przerażające liczby (zarobki), z którymi nie mógł sobie poradzić ;]


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - rybaccf - 07-05-2013 18:07

A jeszcze takie pytanko, czy pomógłby mi ktoś w zdobyciu kilku poleconych? Chodzi o to że tak samemu to zarabia się o wiele mniej, a z poleconymi dużo więcej.

I kolejne pytanko: Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć w jakiej cenie można kupić aktywnego poleconego min. 6 miesięcy z siatką własnych poleconych?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 07-05-2013 21:57

(07-05-2013 18:07)rybaccf napisał(a):  A jeszcze takie pytanko, czy pomógłby mi ktoś w zdobyciu kilku poleconych? Chodzi o to że tak samemu to zarabia się o wiele mniej, a z poleconymi dużo więcej.

I kolejne pytanko: Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć w jakiej cenie można kupić aktywnego poleconego min. 6 miesięcy z siatką własnych poleconych?


Jeśli jesteś moim poleconym mogę udzielić kilku wskazówek jeśli chodzi o ref.

Co do zakupów z tym różnie bywa zacznijmy od tego jaki masz budżet na ten cel ?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 09-05-2013 13:50

(07-05-2013 07:21)machoney napisał(a):  Tak nawiązując do poleconych.. To, że z nimi zarabia się więcej jest najprawdziwszą prawdą i nie ma sensu się kłócić. Ja osobiście raz na jakiś czas sprzedaję (na aukcji bądź nie) jakiegoś refka, a kasę przeznaczam na zdobycie kolejnych.. Regulamin nie zabrania mi takich praktyk, a ja wychodzę na swoje. ;-]


Jak będziesz miał coś ciekawego na handelek daj znać Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - rybaccf - 09-05-2013 14:31

Niestety nie jestem twoim poleconym ale chciałbym otrzymać pomoc w sposobie zdobycia poleconych, szybko i tanio.
Ewentualnie zakupić ale nie wiem jak przebiegają koszty takowej transakcji. Proszę o pomoc bo chciałbym zdobyć/zakupić ale nie wiem co i jak. Z góry dzięki.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 09-05-2013 16:57

(09-05-2013 14:31)rybaccf napisał(a):  Niestety nie jestem twoim poleconym ale chciałbym otrzymać pomoc w sposobie zdobycia poleconych, szybko i tanio.
Ewentualnie zakupić ale nie wiem jak przebiegają koszty takowej transakcji. Proszę o pomoc bo chciałbym zdobyć/zakupić ale nie wiem co i jak. Z góry dzięki.


Przykro mi ale muszę trzymać się założeń z pierwszego postu i pomagać jedynie własnym poleconym. Niestety świat polskiego Get-paid jest dość niewielki pomagając Tobie odbieram źródełka poleconych sobie i swoim poleconym.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - rybaccf - 09-05-2013 22:00

No nie spodziewałem się odpowiedzi akurat od ciebie, widać w sygnaturce że zarobiłeś sporo w sejfiku, a skoro jest to temat o sejfiku to masz tą sygnaturkę.

Ale to że będziesz skąpy się nie spodziewałem, zarobiłeś już pewnie kilka do kilkanastu tysiący a nie chcesz pomóc komuś zdobyć choć 1-2 refów, podpowiedzieć i doradzić nawet na PW?

Człowieku zlituj się i nie bądź pazerny na kasę tylko pomóż zarobić trochę grosza Cool


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Tokirium - 09-05-2013 23:50

Generalnie to tam jakiejś wielkiej filozofii nie ma - trzeba promować swój reflink i tyle. Promować można w dowolny sposób, byle nie stosując spamu. Jak ktoś chce, to może nawet wykupić sobie reklamę na bilboardach przy autostradach Wink Nie spotkałem się jeszcze z tym, by ktoś komuś podał swój konkretny, sprawdzony sposób na pewnych poleconych, to taka trochę tajemnica zawodowa. Wink Ale ja akurat wielu poleconych nie mam, więc specem od tego i tak nie jestem (nie staram się na razie, aczkolwiek parę pomysłów mam Wink).


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 09-05-2013 23:55

(09-05-2013 22:00)rybaccf napisał(a):  Ale to że będziesz skąpy się nie spodziewałem, zarobiłeś już pewnie kilka do kilkanastu tysiący a nie chcesz pomóc komuś zdobyć choć 1-2 refów, podpowiedzieć i doradzić nawet na PW?

Człowieku zlituj się i nie bądź pazerny na kasę tylko pomóż zarobić trochę grosza Cool

Lol...to takie polaczkowate myślenie, że skoro się ktoś dorobił to najlepiej niech da za darmo beka

Ty mu nie dajesz zarobić, to czemu on miałby Ci pomagać i sobie szkodzić? Big Grin

Zakładka zarabiaj i jedziesz Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - rybaccf - 10-05-2013 00:52

Nie mówię od razu, że sobie szkodzić, ale pomoc każda się liczy, próbuję wszystkiego, co możliwe. Łapie każdą okazję jaka się nadarza i próbuję coś zarobić, szukam poleconych bo tak to będzie długo i mało.

Mogę nawet ich kupić, no oczywiście w rozsądnej cenie ;]