Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 05-05-2013 17:34

I kolejna wypłata dotarła cała i zdrowa.
[Obrazek: nOzUCtp.png]


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jasmin - 05-05-2013 20:57

(05-05-2013 17:34)Skadi napisał(a):  I kolejna wypłata dotarła cała i zdrowa.
Gratki. Ja tam wolę wypłacać na konto bankowe, jeśli tylko mogę. Tylko nie można zapomnieć o numerze konta beka Cudne rzeczy się dzieją na czacie, jak mnie nie ma...


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - rkac1997 - 05-05-2013 21:12

No to wielkie gratulacje Skadi Smile ! To kolejny dowód że sejfik.com nie zawodzi Smile ! Bux przy takim natłoku ludzi jak w sejfik.com (ilość userów nie jest już byle jaka) dawno by wszystkich Sex i się zawinął szybciej niż powstał!


Odp: Sejfik (Get-Paidt, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - miniek9090 - 05-05-2013 21:26

Admin zarabia i to nawet sporo. Wlozyl w ten serwis sporo pracy , woec zmywanie sie nie mialoby najmniejszego sensu ;l

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - rkac1997 - 05-05-2013 21:35

Ja nie mówię że admin chciałby nas wykołować => nawet mi to do głowy nie przyszło Smile ! Swoją drogą przychód ma ładny ale wkład własny czasu ma też nie najmniejszy a co tu mówić o wkładzie finansowym jaki włożył na rozwinięcie serwisu Smile ! Wiadome jest => jak wszędzie! Najpierw inwestycja potem kilkukrotny zwrot i spokojne miłe życie!


Odp: Sejfik (Get-Paid)- DoOpinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - miniek9090 - 05-05-2013 21:38

Majac spora ilosc poleconych mozna niezle sumki wbijacWink np. Michal wyciska ponad 300 zl miesiecznie . Bez poleconych to zarobki z rzedu 5 zl miesiecznie .

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 05-05-2013 22:03

Miniek weź głupot nie pisz. Mam 21 poleconych, ale nieaktywnych. Promując PTP, klikając płatne kliki, konkursowe kliki (punkty sprzedaje Mrocznemu), czasem Manualsurf, do tego jak mi odpowiada to jakiś płatny zapis na jakieś forum czy grę, bawienie się w aukcje (na razie 1, bo nie mam czasu na więcej), płatne pobieranie, płatne pisanie i mam to co mam. Wystarczy chcieć. Dużo czasu mi to nie zabiera, ale nigdy nie liczyłam. Zwykle klikam jak coś jeszcze robię.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - rkac1997 - 05-05-2013 22:07

Dokładnie to! Ja na ten przykład zapisany przedwczoraj (dołączyłem ponownie) na swoim koncie zaczynam zbierać od nowa i od zera się wybiłem! A wiele cennego czasu nie poświęciłem Wink Wystarczy chcieć bo leń nigdy nic nie osiągnie !


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Archiebald - 06-05-2013 06:48

Zapisałem się z twojego refa Mroczny (nick Archiebald) poproszę o jakieś wskazóweczki na start . Pozdrawiam


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - marcinex1232 - 06-05-2013 07:03

bez poleconych można 100 zł mies. zyskać jak się umie ;p