Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 25-04-2013 16:47

(25-04-2013 10:40)razor1914 napisał(a):  Ile wam płacą za tą reklame? Jerk Nie wierze że gość zarejstrował się tylko po to żeby napisać megasuper opinie o sejfiku, swoją drogą połowa odpowiedzi w tym temacie to tego typu zachwalanie użytkowników co dopiero się zarejstrowaliBig Grin
Takie pytanie już padało w tym temacie i została udzielona odp skoro przeglądasz temat na pewno prędzej czy później znajdziesz odp na swoje pytanie Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 26-04-2013 11:33

Mam takie pytanie:
Czy gdyby został wprowadzony konkurs na poleconych rozstrzygany raz na 2 miesiące z nagrodami identycznymi jak w konkursie klikacza (dwumiesięcznym) wypłynęło by to na siłę promowanie Twojego reflinku ?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 26-04-2013 19:11

Dziwne pytanie Tongue

Myślę, że niektórych by korciło, żeby być tym najlepszym. Ja klikam kiedy mogę, bardziej na PTP się opieram. Zawsze to lepiej wygląda jak są jakieś konkursy Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Tokirium - 26-04-2013 22:04

Kiedyś był taki jednorazowy konkurs na poleconych, że w dość krótkim czasie trzeba było zdobyć aktywnych poleconych. Liczyli się tylko ci poleceni, którzy przez określony czas zarobili określoną sumę, więc chodziło nie o ilość, a o jakość. Wtedy też mnie korciło by ponamawiać parę osób, ale jakoś nie miałem wtedy czasu i cierpliwości, a wtedy dopiero poznawałem Sejfik (nie podchodziłem wtedy do niego tak entuzjastycznie jak do innych programów).


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - bialy52 - 28-04-2013 18:00

(25-04-2013 10:40)razor1914 napisał(a):  Ile wam płacą za tą reklame? Jerk Nie wierze że gość zarejstrował się tylko po to żeby napisać megasuper opinie o sejfiku, swoją drogą połowa odpowiedzi w tym temacie to tego typu zachwalanie użytkowników co dopiero się zarejstrowaliBig Grin

Sejfik nic nie płaci za reklamę na tym forum. Zapewne nie czytałeś nawet 10% odpowiedzi a wyrażasz opinię o przynajmniej połowie.
Zdecydowanie potwierdzam na SEJFIKU można dość szybko zarobić minimum do wypłaty, nawet bez poleconych. Wypłaty otrzymałem już kilka, kilka razy została mi także doliczona premia (bonus lojalnościowy). Opcji zarabiania jest naprawdę sporo. Jak już kiedyś napisałem fortuny w ten sposób nie zarobisz ale zarobki są adekwatne do wkładu pracy.

Chcesz spróbować zarejestruj się:

[url="http://sejfik.com/pages/index.php?refid=bialy52"][Obrazek: userbar.php?k=YmlhbHk1Mg==][/url]


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 29-04-2013 09:39

Mała inf dla userów Sejfika i nie tylko Wink

Zapraszam na moje aukcje w Sejfiku:

-siatka poleconych 389 ref w Centrym reklamy
-konto w ClixSense

http://sejfik.com/pages/aukcje.php?user=michalx2008x#aukcje

btw: przypominam że zajmuje się skupowaniem Sejfikowych Punktów zainteresowanych zapraszam na PW


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 29-04-2013 13:20

Dzisiaj zostanie zlecona kolejna wypłata Smile Chociaż rezygnuję z kilku buxów, bo czasu będzie mniej (praca) to na sejfiku na pewno zostanę i dalej będę zbierać punkty oraz pieniądze. Jak będę nie widzieć potrzeby wypłaty to chętnie wykorzystam ten serwis na reklamę swojej strony internetowej. Nie wiem czy wiecie, ale dobrze jest też ściągać pliki z płatnego pobierania Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - mireck - 30-04-2013 22:03

Nie ma co zarejestrowałem się, przekonaliście mnie Smile

Z tego co widziałem metod zarabiania Tyle że głowa boli :O

Toż to cały dzień można siedziec Tongue


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 01-05-2013 15:44

(30-04-2013 22:03)mireck napisał(a):  Nie ma co zarejestrowałem się, przekonaliście mnie Smile

Z tego co widziałem metod zarabiania Tyle że głowa boli :O

Toż to cały dzień można siedziec Tongue

Dzięki za rejestrację z ref. Jeśli masz pytania zapraszam na PW


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - lukasz1950 - 02-05-2013 15:33

Były już wypłaty czy dopiero po poniedziałku będą?