Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 09-04-2013 17:55

Dzięki za radę spróbuje promować zgodnie z radą PTP Extra i zobaczymy co z tego wyjdzie. Ja również PTP z sejfika zacząłem promować na sejfiku i na serwisach firmy Andox bo na wypłatę środków się długo czeka a tak pieniądze nie pójdą na marne. Wykorzystam wszystkie zarobki jakie tam mam i żegnam się z tą firmą. Zostanę w sejfiku.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 09-04-2013 22:26

Tylko nie promuj tego linku naraz na kilku serwisach, bo pamiętaj, że zwykle to te same osoby siedzą.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 10-04-2013 20:23

Próbował ktoś z was promować ptp multi w autosurfach na większą skale ? Jeśli tak to zysk na jakim poziomie ?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - endi2020 - 12-04-2013 10:23

Jeśli chodzi o autosurfy to polecam http://hitleap.com/ choć rewelacji nie ma. Jest on bardzo prosty w obsłudze. Wyciągam na nim od 30-40 kredytek dziennie.
Jakby co to będzie mi miło jak się ktoś zarejestruje z tego linku: http://cc.cc/nzrB


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 12-04-2013 12:25

Ja próbowałem umieścić link PTP Multi w autosurfie jednak wydaje mi się że zysk z tego niewielki ponieważ zalicza mało wejść. Miałem więcej wejść niezaliczonych niż zaliczonych i różnica była bardzo spora.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 17-04-2013 13:34

Cytat:Wiadomość od admina #185 - Kilka informacji - aukcje, VIP, SubKonto

Niedawno użytkownicy głosowali w sprawie aukcji sejfik. Niestety demokracja nie okazała się tu skuteczna bo wszystkie 3 istotne odpowiedzi mają taką samą ilość głosów stąd tymczasowo zostaje wprowadzone rozwiązanie pośrednie tj.
wydłużenie czasu na reklamacje z dwóch tygodni na trzy.

Ze zmiany płyną same korzyści dla kupujących.
Sprzedający mogą być już troszkę bardziej zniechęceni jednakże powinni zauważyć, że dzięki większemu zainteresowaniu kupujących oni także skorzystają na tej zmianie (przyjmujemy uczciwych sprzedających, inni nie mają czego szukać na aukcjach). Ponad to należy pamiętać, że moment zamówienia prowizji do wypłaty nie ma znaczenia bo wypłaty w programie robione są zawsze w te same dni.

Ze względów technicznych osoby, które miały już oczekujące prowizje przed zmianą i nie są zadowolone z dodatkowych 7 dni proszone są o kontakt.



DOBRA WIADOMOŚĆ dla posiadaczy kont VIP i dla potencjalnych nabywców.

Do korzyści został dodany bonus w postaci premii z poleconych pierwszego poziomu - 8% od płatnych zapisów i zadań (podstawowe premie od poleconych dotyczą tylko podstawowych form zarobku tj maili i wszelkich klików).
Cena poleconego pozostała bez zmian (bez podwyżki).



W zakładce SubKonta została dodana informacja o możliwości zasilenia go większą kwotą tradycyjnym przelewem. Dzięki temu można zyskać dodatkowe 2% wartości całego doładowania.



Przy okazji chciałbym podziękować i jednocześnie poinformować o bardzo miłym fakcie.
Przez ostatnie miesiące wzrosła aktywność w alternatywnych formach zarobku tj płatnych zadaniach, zapisach i pisaniu. Aktywność była zawsze duża ale często dużo osób wysyłało bezmyślnie formularze tym samym zniechęcając reklamodawców jak i administracje sejfika. Teraz gdy to się odmieniło na lepsze będziemy przykładać większą uwagę tak aby pojawiało się więcej ofert zadań, zapisów i pisania oraz żeby premie były zawsze jak największe i adekwatne do trudności.



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - zar0wiasty - 17-04-2013 23:50

Zarejestrowałem się dziś z refa podanego na pierwszej stronie Wink Serwis jak na razie mi się podoba, proszę jednak o wskazówki.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 18-04-2013 17:32

(17-04-2013 23:50)zar0wiasty napisał(a):  Zarejestrowałem się dziś z refa podanego na pierwszej stronie Wink Serwis jak na razie mi się podoba, proszę jednak o wskazówki.

Do 25 kwietnia jestem w delegacji i kontakt ze mną jest bardzo utrudniony Ciebie jak i pozostałe osoby które prosiły mnie o pomoc proszę o kontakt po 25 kwietnia.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - miniek9090 - 18-04-2013 20:19

czy do promowania trzeba mieć ileś tam wyklikanych reklam ?
ps.
Mroczny , gz za przekroczenie progu 1000 zł Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - mireck - 18-04-2013 20:32

Z ciekawości długo zbieraliście tego tysiaka ;> ??