Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jasmin - 06-04-2013 11:08

Dzięki Smile

Duży procent tego to PTP, a więc bezstresowe patrzenie, jak saldo kredytków rośnie...
Mroczny, czekamy na poprawiony screen. Ciekawe, ile w tym miesiącu wyciągnąłeś Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 06-04-2013 12:33

No tęż jestem ciekawy ile udało mu się zarobić. Masz racje większość zarobków stanowi zbieranie kredytek na PTP, jednak mi całkiem sporo udaje się również wyciągnąć na płatnym pisaniu bo na samych klikach płatnych i konkursowych nie mozna aż tak dużo zarobić.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 06-04-2013 19:21

(06-04-2013 11:08)jasmin napisał(a):  Dzięki Smile

Duży procent tego to PTP, a więc bezstresowe patrzenie, jak saldo kredytków rośnie...
Mroczny, czekamy na poprawiony screen. Ciekawe, ile w tym miesiącu wyciągnąłeś Smile

Poprawione Smile

Edit: było by więcej tylko cześć wydałem a i cześć musiałem zostawić w sejfiku na refinwestycję Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jasmin - 06-04-2013 19:42

(05-04-2013 20:07)MrocznyKILL napisał(a):  [Obrazek: l36gpgcwk7mv.png]

Gratulacje, na >>waciki<< na pewno starczy Smile

BTW, wiosna przyszła, w środę ma być +8 (przynajmniej we Wro), kominiarkę czas zdjąć Lol


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 07-04-2013 10:47

No to nieźle całkiem sporo udało ci się uzbierać, i jak mówisz że to jeszcze nei wszystko Smile Lampereczka jak jeszcze to czytasz to spójrz sobie na wypłatę. Mówiłaś że na sejfik.com można zarobić tylko jakieś grosze, a jak się naprawdę okazało jednak złotówki Tongue Jak ktoś umie to i ma zarobek Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 07-04-2013 21:43

(06-04-2013 19:42)jasmin napisał(a):  
(05-04-2013 20:07)MrocznyKILL napisał(a):  [Obrazek: l36gpgcwk7mv.png]

Gratulacje, na >>waciki<< na pewno starczy Smile

BTW, wiosna przyszła, w środę ma być +8 (przynajmniej we Wro), kominiarkę czas zdjąć Lol

Jeszcze zimno więc nie zdejmę Tongue przeziębnie się i co Tongue


Odp: Sejfik (Get-Paid)-łat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - miniek9090 - 07-04-2013 21:51

mroczny , czemu ty placisz na sejfiku za dodawanie pozytywnych opini w tym temacie? Jerk


RE: Odp: Sejfik (Get-Paid)-łat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 07-04-2013 21:55

(07-04-2013 21:51)miniek9090 napisał(a):  mroczny , czemu ty placisz na sejfiku za dodawanie pozytywnych opini w tym temacie? Jerk

Nie płace za dodawanie pozytywnych opinii.... Tylko za wypowiedź w temacie a to spora różnica Wink


Odp: Sejfik (Get-Pai wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - miniek9090 - 07-04-2013 22:00

Cytat: Posty w temacie o sejfik.com na forum zarabiam.com

Za pierwszy post (opinie o Sejfiku minimum 1000 znaków) - 3gr.
mnie jutro caly dzien nie bedzie , jade po okulary ;(
nie zebym cos do Cb mial , ale jak serwis sie komus podoba to sam napisze ..nie trzeba za wszystko placic..


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 07-04-2013 22:05

Tak jak napisałem za krytykę też zapłacę.

A co do wynagrodzenia jest symboliczne Wink jest to bardziej informacja o temacie w którym można się wypowiedzieć o serwisie a nie żeli szansa na zysk Wink