Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 04-04-2013 16:45

A tu pierwsza wypłata - uzbieranie tego nie trwało miesiąc.

[Obrazek: 9qK0fbR.png]


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - lamparciczka - 04-04-2013 16:52

na załączonym obrazku przez skadi widać czarno na białym zerowy potencjał tego serwisu

ile byś miała za cały miesiąc 8-9 zł ??? skoro to co pokazujesz to nie za cały miesiąc ?
bekabekabekabekabeka
straciłam tylko czas rejestrując się w tym byle czym
wpieranie ciemnoty i głupoty i opowiadanie bajek jakie to coś ma potencjał
jedna wielka żenada
wolę w taskach gdzie w 2 serwisach za 20 dni łącznie miałam 70$, więc ponad 200 zł tez za nie cały miesiąc i różnicę widać od razu - 100 może w rok w zerowym sejfiku, a w taskach ponad 2000 za ten sam okres


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 04-04-2013 17:00

Gratulacje dla użytkownika Skadi za odebranie pierwszej wypłaty Big Grin też dzisiaj dostałem swoją pierwszą pensje z sejfika. Jeśli chodzi o czas oczekiwania na nią to czekałem na jej realizacje 15 dni (a nie jak pisze większość 7), czyli nie jakoś specjalnie długo.

W porównaniu do firmy Andox, gdzie wypłaty idą po 2 miesiące i dłużej to w sejfiku przyszła naprawdę błyskawicznie. Smile Kolejny pozytyw dla sejfik.com z mojej strony


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 04-04-2013 17:59

(04-04-2013 17:00)administrator00 napisał(a):  Jeśli chodzi o czas oczekiwania na nią to czekałem na jej realizacje 15 dni (a nie jak pisze większość 7), czyli nie jakoś specjalnie długo.

Chyba nie doczytałeś regulaminu Smile Zajrzyj jeszcze raz i przeanalizuj, a zrozumiesz Wink

@Lamparciczka...a % ostrzeżeń rośnie Sad

Kasa dalej rośnie na sejfiku i będę jeszcze bardziej to rozwijać, a nakład pracy naprawdę niewielki Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 04-04-2013 18:55

(04-04-2013 16:52)lamparciczka napisał(a):  na załączonym obrazku przez skadi widać czarno na białym zerowy potencjał tego serwisu

ile byś miała za cały miesiąc 8-9 zł ??? skoro to co pokazujesz to nie za cały miesiąc ?
bekabekabekabekabeka
straciłam tylko czas rejestrując się w tym byle czym
wpieranie ciemnoty i głupoty i opowiadanie bajek jakie to coś ma potencjał
jedna wielka żenada
wolę w taskach gdzie w 2 serwisach za 20 dni łącznie miałam 70$, więc ponad 200 zł tez za nie cały miesiąc i różnicę widać od razu - 100 może w rok w zerowym sejfiku, a w taskach ponad 2000 za ten sam okres


straciłem już do ciebie cierpliwość nic do ciebie dziecinko nie trafia skoro serwis nie ma potencjału to jak wyjaśnisz moje zyski? (przypominam po raz trzeci że to nie z poleconych bo masz problem z zapamiętywaniem Tongue )


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 04-04-2013 19:03

Zgadzam się, nie doczytałem regulaminu, mój błąd ale już wszystko jasne bo przeanalizowałem go dokładniej. A teraz czas pochwalić się swoją wypłatą. Zarobiłem całe 8 pln i już zbieram na kolejną. Big Grin Z dnia na dzień idzie coraz lepiej. Po sprawdzeniu serwisu osobiście nadszedł czas na namawianie znajomych do skorzystania.

[attachment=1702]


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - markonix - 04-04-2013 19:35

lamparciczka czemu pominęłaś mój post, duma nie pozwala przyznać się do błędu, ani nie pozwala na małe przeprosiny wobec mojej osoby?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 04-04-2013 23:47

(04-04-2013 18:55)MrocznyKILL napisał(a):  straciłem już do ciebie cierpliwość nic do ciebie dziecinko nie trafia skoro serwis nie ma potencjału to jak wyjaśnisz moje zyski? (przypominam po raz trzeci że to nie z poleconych bo masz problem z zapamiętywaniem Tongue )

No skoro nie widzi potencjału tego serwisu to trudno jej sprawa i nie musi korzystać z sejfika. Może kiedyś zmieni zdanie. Chętnie posłucham jej sposobu na wyjaśnienie twoich zysków skoro nie pochodzą one od osób poleconych. Hmm ciekawe jak się wypowie, ale skoro mówi że serwis przetestowała to pewnie znajdzie jakieś wyjaśnienie dla twojego zarobku.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - lamparciczka - 05-04-2013 07:18

(04-04-2013 19:35)markonix napisał(a):  lamparciczka czemu pominęłaś mój post, duma nie pozwala przyznać się do błędu, ani nie pozwala na małe przeprosiny wobec mojej osoby?

nie mam zamiaru zbierać ostrzeżeń za odpowiadanie takim pajacom jak ty
przeprosić ???bekabekabeka za co ? chyba na głowę człowieczku upadłeś
czym mi chcesz zaimponować ? tym, że masz mgr ? wrażenia na mnie to nie robi, bo poziom dzisiejszego szkolnictwa polskiego to poziom dna, koleżeństwo, kumoterstwo, łapówki tak się dzisiaj zdobywa w polsce wykształcenie, mnie nie zaimponujesz a twoja wypowiedź pokazuje dno polskiej edukacji, jednym z milinów dna tego jesteś przedstawicielem


(04-04-2013 18:55)MrocznyKILL napisał(a):  
(04-04-2013 16:52)lamparciczka napisał(a):  na załączonym obrazku przez skadi widać czarno na białym zerowy potencjał tego serwisu

ile byś miała za cały miesiąc 8-9 zł ??? skoro to co pokazujesz to nie za cały miesiąc ?
bekabekabekabekabeka
straciłam tylko czas rejestrując się w tym byle czym
wpieranie ciemnoty i głupoty i opowiadanie bajek jakie to coś ma potencjał
jedna wielka żenada
wolę w taskach gdzie w 2 serwisach za 20 dni łącznie miałam 70$, więc ponad 200 zł tez za nie cały miesiąc i różnicę widać od razu - 100 może w rok w zerowym sejfiku, a w taskach ponad 2000 za ten sam okres


straciłem już do ciebie cierpliwość nic do ciebie dziecinko nie trafia skoro serwis nie ma potencjału to jak wyjaśnisz moje zyski? (przypominam po raz trzeci że to nie z poleconych bo masz problem z zapamiętywaniem Tongue )
nie wiesz ile mam lat więc dziecinko zachowaj dla siebie, nie przypominam sobie byśmy razem wódkę pili i na takie odzywki byli więc takie hasełka zachowaj dla spamrów takich jak ty

wiesz jak bym chciała bajki czytać to jesteś najlepszym bajkopisarzem, z powołaniem się rozminąłeś, powinieneś bajki pisać
twoje zyski ? no tak ty jeden masz potencjał, bo twoi parobkowie pokazując swoje wypłaty to pokazują dno i zerowy potencjał a te ich stópki z twoim banerem a ich wypłaty to no comment ma się to jedno do drugiego tak, że już jak komuś płacisz, o ile to co oferujesz za swój baner można nazwać zapłatą to dawaj osobom które w sejfik na 2-3 piwa miesięcznie nie zarabiają bo to jest tak żałosne i tak komicznie wygląda, że nie napiszę co o tym myślę bo kolejne % bym otrzymała
szkoda ze zgrają bajkopisarzy rozmawiać bo zebrałeś podobnych do siebie i bajdurzysz wraz z nimi a oni swoje dowody pokazując utwierdzają mnie tylko w moim dobrym zdaniu i opinii tego serwisu, że stracisz czas a wielkie G zarobisz
szkoda mojego czasu na tracenie, całego miesiąca u administrator na 8 zł i nie całego u skadi na 7 zł
bez potrzeby tylko konto zakładałam


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 05-04-2013 11:23

No może osiąga jakieś tam wyższe kwoty, nie sprawdziłaś więc nawet nie wiesz. Poza tym bez poleconych idzie nazbierać troch gotówki przez różne formy zarobkowe. Jeśli umie się je wszystkie wykorzystać to wtedy się zarabia. Jeśli ktoś ograniczy się tylko do płatnych i konkursowych klików oraz płatnego pobierania to faktycznie grosze zarobi...