Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - lamparciczka - 03-04-2013 10:46

(02-04-2013 22:43)Skadi napisał(a):  lamparciczka nie wiem skąd w Tobie tyle jadu. U Ciebie to chyba jedna zazdrość się przebija, że on tyle wyciąga z tych serwisów.

zazdroszczę ? a niby czego ? że zarabia, jest spamerem, że jedyna forma reklamy w jego wykonaniu to spam osobiście lub przez innych ? nie mam czego zazdrościć, sama zarabiam i jak dla mnie i na moje wymagania kwoty są dla mnie satysfakcjonujące
a spamem to tylko sobie opinię wyrabia, a osoba spamująca dobrej opinii nigdzie nie ma i miała nie będzie
napisałam tylko prawdę a twego "przewodnika duchowego" chyba nie można dotknąć bo zaraz w obronie jak lwica młodych z pazurami wyskakujesz


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 03-04-2013 11:47

[
(03-04-2013 11:04)davv napisał(a):  zamiast tylko jechać po każdym serwisie polskim jaki Ci się nawinie pod palce?
Byłoby lepiej, pomogłabyś ludziom chociaż a nie spamowała... Bo spam, to robisz Ty, a nie inne osoby. Smile

Przecież kiedyś podzieliła się jakąś stroną GPTBanks.com o ile dobre pamiętam i to właśnie tam zarabia te rzekomo duże sumy. Tylko na sejfiku.com jeśli się naprawdę chce to też można sporo zarobić. No ale jak chce jechać po polskich serwisach tego typu to cóż ma do tego prawo tylko niech się wtrąca do metod zdobywania poleconych.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 03-04-2013 19:27

(03-04-2013 10:46)lamparciczka napisał(a):  
(02-04-2013 22:43)Skadi napisał(a):  lamparciczka nie wiem skąd w Tobie tyle jadu. U Ciebie to chyba jedna zazdrość się przebija, że on tyle wyciąga z tych serwisów.

zazdroszczę ? a niby czego ? że zarabia, jest spamerem, że jedyna forma reklamy w jego wykonaniu to spam osobiście lub przez innych ? nie mam czego zazdrościć, sama zarabiam i jak dla mnie i na moje wymagania kwoty są dla mnie satysfakcjonujące
a spamem to tylko sobie opinię wyrabia, a osoba spamująca dobrej opinii nigdzie nie ma i miała nie będzie
napisałam tylko prawdę a twego "przewodnika duchowego" chyba nie można dotknąć bo zaraz w obronie jak lwica młodych z pazurami wyskakujesz

Fakt pisze na forach ale moje tematy to nie jest spam !!! tematy są zgodne z regulaminem!!! A co do Gagnat poszukaj na forum w dziale refbacki płaciłem 10 zł za pisane na forach nic nie poradzę że cześć z piszących nie była fer i spamowała gdzie popadnie dziś już tego jak widać nie robię ... jak wiadomo człowiek uczy się na błędach... POWTARZAM WSZYSTKIE TEMATY MOJEGO AUTORSTWA NIE ŁAMIĄ REGULAMINÓW I NIE WCISKAJ LUDZIOM CIEMNOTY!

Twoje wypowiedzi nie wnoszą do tematu zupełnie nic a swoimi postami pokazujesz tylko tyle że nie potrafiłaś dotrzeć potencjału serwisu Sejfik i z zawiesiści bluzgasz na niego... przez swoje ograniczone myślenie zarabiasz w takich serwisach jak Sejfik kilka gr dziennie przypominam (NAJWAŻNIEJSZE RZECZY PISZE 2 RAZY PO MASZ PROBLEM Z WYŁAPYWANIEM NAJWAŻNIEJSZYCH ARGUMENTÓW A ODPOWIADASZ TYKO NA BŁAHOSTKI I ZACZEPKI) moje zyski opierają się tylko w niewielkim stopniu na ref więc argument że nabijam kasę z jak to nazywasz "murzynów" nie ma tu racji bytu...


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - davv - 04-04-2013 05:25

Ciekawe dlaczego mój poprzedni post został usunięty bez jakiegokolwiek uprzedzenia... :x

Podzieliła się tylko jednym serwisem, i takich serwisów widziałem wiele, opierają się głównie na ankietach(które nie kazdy potrafi sobie jakby to ująć... uruchomić) oraz CrowdFlower taskach, które nie zawsze są dostepne dla Polaków... Więc mimo wszystko nie mają aż tylu zalet i tak fajnego, szybkiego zarabiania jak serwisy, które oferują dość stały zarobek(typu sejfik) i dodatkowo wiele możliwości tego zarobku.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 04-04-2013 10:30

(03-04-2013 19:27)MrocznyKILL napisał(a):  Fakt pisze na forach ale moje tematy to nie jest spam !!! tematy są zgodne z regulaminem!!! A co do Gagnat poszukaj na forum w dziale refbacki płaciłem 10 zł za pisane na forach nic nie poradzę że cześć z piszących nie była fer i spamowała gdzie popadnie dziś już tego jak widać nie robię ... jak wiadomo człowiek uczy się na błędach... POWTARZAM WSZYSTKIE TEMATY MOJEGO AUTORSTWA NIE ŁAMIĄ REGULAMINÓW I NIE WCISKAJ LUDZIOM CIEMNOTY!

W sumie jeśli twoje tematy by naruszały regulamin to zostały by usunięte czy coś, ale jak widać inni użytkownicy zazdroszczą jak to mówisz potencjału i nie wykorzystują sejfika w pełni. Każdy może mieć swoje zdanie, ale zanim wyda jakąkolwiek opinię powinien dokładnie sprawdzić dany serwis a dopiero później się wypowiadać a nie odwrotnie. Sam zamieszczam swoje reflinki gdzie tylko mogę Tongue


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - lamparciczka - 04-04-2013 10:49

(04-04-2013 10:30)administrator00 napisał(a):  
(03-04-2013 19:27)MrocznyKILL napisał(a):  Fakt pisze na forach ale moje tematy to nie jest spam !!! tematy są zgodne z regulaminem!!! A co do Gagnat poszukaj na forum w dziale refbacki płaciłem 10 zł za pisane na forach nic nie poradzę że cześć z piszących nie była fer i spamowała gdzie popadnie dziś już tego jak widać nie robię ... jak wiadomo człowiek uczy się na błędach... POWTARZAM WSZYSTKIE TEMATY MOJEGO AUTORSTWA NIE ŁAMIĄ REGULAMINÓW I NIE WCISKAJ LUDZIOM CIEMNOTY!

jak to mówisz potencjału i nie wykorzystują sejfika w pełni. Każdy może mieć swoje zdanie, ale zanim wyda jakąkolwiek opinię powinien dokładnie sprawdzić dany serwis a dopiero później się wypowiadać

o jakim ty potencjale tego serwisu bredzisz ?
o zerowym? bo taki tylko i wyłącznie posiada i tutaj w zupełności się z tobą zgadzam w tematyce zerowości potencjału tej stronki
sprawdziłam serwis, straciłam czas, zarobiłam 0.72 gr bekabekabekabeka
szkoda było w ogóle konto zakładać by tyle zarobić, dobre miejsce by czas tracić a nie zarobić nic więcej


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 04-04-2013 12:21

No mi jakoś za pośrednictwem sejfik.com udało się zarobić znacznie więcej niż 0,72gr nie siedząc całymi dniami przed komputerem. Wchodzę tam kilka razy dziennie. Korzystam ze wszystkich dostępnych opcji i rzekome grosze przeradzają się w złotówki. Jedyny minus jaki widzę póki co to trochę długi czas oczekiwania na wypłatę zgromadzonych środków.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - markonix - 04-04-2013 14:04

lamparciczka, kwota groszy (tj. niecały grosz sugeruje około 2-3 reklamy, których kliknięcie zajmuje około 5 sekund).
Mam rozumieć, że oceniasz serwis po 10 sekundach uczestnictwa?

@up. Czas oczekiwania jest stały i wynosi do 7 dni, porównując do innych programów (takich które wypłaty miesięczne przekraczają chociaż 1k zł) to chyba nie jest taki zły wynik..


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - lamparciczka - 04-04-2013 14:15

(04-04-2013 14:04)markonix napisał(a):  lamparciczka, kwota groszy (tj. niecały grosz sugeruje około 2-3 reklamy, których kliknięcie zajmuje około 5 sekund).
Mam rozumieć, że oceniasz serwis po 10 sekundach uczestnictwa?

matematyki jak widzę uczył cię poganiacz podczas wypasu krów jak uczył cię jak się je wypasa a jak wyszła ta nauka to sam wykazałeś w swojej wypowiedzi, że dla ciebie 70 gr a 7 to jedno i to samo
czas wybrać się do podstawówki by liczyć nauczyli i tego jak cyferki wyglądają i co one znaczą
zarobiłam 0.72 gr a nie 0.07
straciłam czas na płatne pobierania, zapisy i inne gówna dostępne w tej stronce i nie trwało to 10 s

wnioski są takie jak napisałam wcześniej i zdania nie zmienię : to jest miejsce do tracenia czasu i zarobienia wielkiego G a nie pieniędzy


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - markonix - 04-04-2013 14:57

Cóż za chamskie odzywki i wyrażenia.. Coraz częściej mam wrażenie, że kobiety nie odbiegają od płci przeciwnej pod tym względem.

O moją matematykę się nie martw, skończyłem ekonomiczną szkołę wyższą, raczej by mi się to nie udało gdybym nie znał ułamków.

Kwota "0,72gr". to inaczej 72/100 gr czyli w przybliżeniu trzy ćwierci grosza. Nigdzie nie napisałem o 7 groszach.