Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Odp: Sejfik (Get-Paid)- Dowody - lamparciczka - 02-04-2013 20:16

(02-04-2013 19:51)MrocznyKILL napisał(a):  w tym miesiącu łącznie zarobiłem ~300 zł (baner nie uwzględnia prowizji z aukcji dlatego kwotę która jest na nim umieszczona zaokrąglać można pomnożyć x2 ) a zyski z miesiąca na miesiąc rosną o ~100% (podstawowy bez aukcji)

jesteś śmieszny a zarazem żałosny
nagonkę z czatu serwisu robisz by jedno postowcy poezję pisali jakie tu nie wiadomo co jest a tym nic nie zdziałasz bo nawet jak ktoś się zapisze to jak zobaczy zarobki to większość osób da sobie spokój szkoda sobie gitarę tą stroną zawracać
chyba, że będzie to taki maniak- niewolnik co będzie się takimi marnymi zarobkami onanizował i robił by je mieć
jeśli coś się w wysokości zarobków tutaj zmieni to może kiedyś będzie godny zwrócenia na niego uwagi, bo na tą chwilę to co oferuje to szkoda nawet konta zakładać bo o zarobku jako tako godziwym nie ma co się łudzić, że będzie


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 02-04-2013 20:32

Ale na tym forum chamstwa jest -.-' Każdy ma prawo spróbować i sam ocenić czy mu się chce czy nie chce klikać. Na pewno na jednym buxie dużo się nie zarobi. Nie można się też skupiać na klikaniu, a niektórzy to nawet punktów nie wyklikują.

Jeszcze raz przypomnę, że to jest Polska i wątpię, że stawki kiedykolwiek wyrównają się z zagranicznymi stronami, ponieważ żaden reklamodawca nie chce dawać dużo za reklamę, a to jest podstawa do wypłacania pieniędzy.


Odp: RE: Odp: Sejfik (Get-Paid)- Dowody - miniek9090 - 02-04-2013 20:37

(02-04-2013 20:16)lamparciczka napisał(a):  
(02-04-2013 19:51)MrocznyKILL napisał(a):  w tym miesiącu łącznie zarobiłem ~300 zł (baner nie uwzględnia prowizji z aukcji dlatego kwotę która jest na nim umieszczona zaokrąglać można pomnożyć x2 ) a zyski z miesiąca na miesiąc rosną o ~100% (podstawowy bez aukcji)

jesteś śmieszny a zarazem żałosny
nagonkę z czatu serwisu robisz by jedno postowcy poezję pisali jakie tu nie wiadomo co jest a tym nic nie zdziałasz bo nawet jak ktoś się zapisze to jak zobaczy zarobki to większość osób da sobie spokój szkoda sobie gitarę tą stroną zawracać
chyba, że będzie to taki maniak- niewolnik co będzie się takimi marnymi zarobkami onanizował i robił by je mieć
jeśli coś się w wysokości zarobków tutaj zmieni to może kiedyś będzie godny zwrócenia na niego uwagi, bo na tą chwilę to co oferuje to szkoda nawet konta zakładać bo o zarobku jako tako godziwym nie ma co się łudzić, że będzie

niektorzy zbieraja agencie na reklame , bo w odroznieniu od innych stron jest skuteczna... nie ma sztucznych wejsc tyle same uniki . wszyscy poleceni z sejfika sa aktywni i klikaja tylko jak im sie podobaWink

wysłano dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - tomazzi - 02-04-2013 20:42

(02-04-2013 20:32)Skadi napisał(a):  Każdy ma prawo spróbować i sam ocenić czy mu się chce czy nie chce klikać.

na takie zarobki to szkoda czasu marnować by cokolwiek próbować, więc w cale nie dziwią mnie negatywne opinie, są miejsca gdzie więcej się zarobi

mroczny się 300 zł za miesiąc stąd chwali dzięki w głównej mierze białym murzynom, mnie za 300 zł za miesiąc zarobku by się nawet pc nie chciało włączać i szukać białych murzynów, ale każdy robi to co lubi Smile
co do tematu jedno postowców tutaj poruszanego też się zgodzę - to się śmieszne już robi czytać te bajki i pieśni pochwalne o cudzie tego serwisu


RE: Odp: Sejfik (Get-Paid)- Dowody - MrocznyKILL - 02-04-2013 20:50

(02-04-2013 20:16)lamparciczka napisał(a):  
(02-04-2013 19:51)MrocznyKILL napisał(a):  w tym miesiącu łącznie zarobiłem ~300 zł (baner nie uwzględnia prowizji z aukcji dlatego kwotę która jest na nim umieszczona zaokrąglać można pomnożyć x2 ) a zyski z miesiąca na miesiąc rosną o ~100% (podstawowy bez aukcji)

jesteś śmieszny a zarazem żałosny
nagonkę z czatu serwisu robisz by jedno postowcy poezję pisali jakie tu nie wiadomo co jest a tym nic nie zdziałasz bo nawet jak ktoś się zapisze to jak zobaczy zarobki to większość osób da sobie spokój szkoda sobie gitarę tą stroną zawracać
chyba, że będzie to taki maniak- niewolnik co będzie się takimi marnymi zarobkami onanizował i robił by je mieć
jeśli coś się w wysokości zarobków tutaj zmieni to może kiedyś będzie godny zwrócenia na niego uwagi, bo na tą chwilę to co oferuje to szkoda nawet konta zakładać bo o zarobku jako tako godziwym nie ma co się łudzić, że będzie

Chyba sobie żartujesz! sugerujesz że robię mulit konta albo każe komuś co ma pisać!
Powiem tylko 2 rzeczy...
-aktualnie moje zarobki tylko w niewielkim procencie są generowane dzięki poleconym
-obserwuj mój baner i za 45dni gdy osiągnę postawione sobie cele wrócimy do dyskusji o zarobkach Wink (inf w temacie mówi o przeciętnych internautach... i sugerując się tylko tym nie masz pojęcia o czym mówisz choć uważam że zapis też by to nie wiele zmienił ja w serwisie jestem ponad 1000 dni a potencjał dostrzegłem dopiero 4 miesiące temu)


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 02-04-2013 20:55

(02-04-2013 20:42)tomazzi napisał(a):  
(02-04-2013 20:32)Skadi napisał(a):  Każdy ma prawo spróbować i sam ocenić czy mu się chce czy nie chce klikać.

na takie zarobki to szkoda czasu marnować by cokolwiek próbować, więc w cale nie dziwią mnie negatywne opinie, są miejsca gdzie więcej się zarobi

mroczny się 300 zł za miesiąc stąd chwali dzięki w głównej mierze białym murzynom, mnie za 300 zł za miesiąc zarobku by się nawet pc nie chciało włączać i szukać białych murzynów, ale każdy robi to co lubi Smile
co do tematu jedno postowców tutaj poruszanego też się zgodzę - to się śmieszne już robi czytać te bajki i pieśni pochwalne o cudzie tego serwisu

Tomazzi nie jestem na forum od wczoraj wiem co było w Twoich sygnach co pisałeś w tematach i jakie prowadziłeś osobiście Wink więc pożartowaliśmy ("mnie za 300 zł za miesiąc zarobku by się nawet pc nie chciało włączać") i wróćmy do konkretów Wink

Jeśli chodzi o posty pojedynczych userów fakt zareklamowałem temat (BEZ SPAMU) ale nie znam osób które się wypowiedziały a już na pewno nie sugerowałem im słodzenia opinii!


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - lamparciczka - 02-04-2013 21:51

(02-04-2013 20:55)MrocznyKILL napisał(a):  Jeśli chodzi o posty pojedynczych userów fakt zareklamowałem temat (BEZ SPAMU) ale nie znam osób które się wypowiedziały a już na pewno nie sugerowałem im słodzenia opinii!

ty wiesz co to jest reklama bez spamu ?
na 99% reklama w twojej wizji i wydaniu to spam, spam, spam

nie trzeba daleko wstecz szukać : reklama i-gagnant
gdzie bym nie weszła na jakie forum tam spam, spam spam albo konto o nicku mrocznykill, albo zatrudnione przez ciebie pachołki spamujące twoim opisem i reflinkiem
w mojej ocenie jeśli coś reklamowałęś ( ten temat) to wszyscy jedno postowcy tutaj wypisujący poezję przychodzą albo "dobrowolnie" za odpowiednią zapłatę, albo za inne profity patrząc przez pryzmat tego co było z i-gagnant, to twoje metody działania znane doskonale jak ty reklamujesz i jakie narzędzia do tego wykorzystujesz
inaczej te pieśni chwalebne by wyglądały stale, a w tej sytuacji moja negatywna opinia o tym serwisie po przyglądnięciu mu się dokładnym i naglę kilkanaście kont sypiących samymi różami jaki to cudowny serwis
paskudnie to wygląda, ale widać nie masz innego pomysłu by zniwelować złe wrażenie tego edenu który to obraz został zachwiany, więc tonący brzytwy się chwyta i wszelkie chwyty i metody byle obraz edenu uratować dozwolone

widząc twoje zaangażowanie w szukanie maniaków klikania to niedługo na 99% gdzie na jakie forum się nie wejdzie to będzie spam sejfik w wydaniu mrocznykill, lub specjalnie do tego zatrudnionych pachołków bo tacy ludzie innych metod nie znają jak reklama spamem i płacenie komuś za spam


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 02-04-2013 22:43

O jezu...jestem pachołkiem? Białym niewolnikiem? ;( Gdyby nie MrocznyKILL to bym nie wiedziała o istnieniu tego forum. Przepraszam...wiedziałam. Ale jak tu weszłam pierwszy raz to odrzuciło mnie cwaniactwo i chamskość. Za te posty, które pisze nikt mi nie płaci.

tomazzi nie wiem jakim cudem dostałeś ub, bo chyba na każdego buxa bezsensownie najeżdżasz i wywołujesz kłótnie i był błogi spokój jak Ciebie zbanowali Jerk

lamparciczka nie wiem skąd w Tobie tyle jadu. U Ciebie to chyba jedna zazdrość się przebija, że on tyle wyciąga z tych serwisów.

Każdy ma prawo pisać co chce, ale każdy też ma prawo to komentować. Z Wami obydwojgiem w dalszą dyskusję nie wchodzę, bo Wy macie swój obraz świata i nic do Was nie dotrze facepalm

Tak w ogóle pojawiło się dziś nowe zadanie w płatnym pisaniu. Polecam Big Grin


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - tomazzi - 02-04-2013 22:51

(02-04-2013 22:43)Skadi napisał(a):  tomazzi nie wiem jakim cudem dostałeś ub, bo chyba na każdego buxa bezsensownie najeżdżasz i wywołujesz kłótnie i był błogi spokój jak Ciebie zbanowali Jerk

z tego co widzę dyskusja trwała jak miałem tygodniową przerwę więc od mojej osoby się odkolegój bo nie ja napisałem co myślę o zarobkach tutaj i co i jak wygląda która kogoś opinia wywowała dyskusję i nalot jedno postowych poetów ( ty nie widzę byś był/a jedno postowcem, więc do ciebie nic nie kieruję ale uderz w stół a nożyce się odezwą, widać masz coś za uszami skoro 1 postu nie masz a o swojej osobie piszesz
może zaraz wymyślisz, że ja kogoś nasyłam bo ktoś wam wasz niebiański serwis ma śmiałość skrytykować
akuratnie tego serwisu nie nazywam bux=em bo bux dla mnie to miejsce gdzie klikasz za 3 gr i każdy bux to scam
tutaj dziennie o ile się nie mylę masz więcej i płaci więc scamem nie jest
dla mnie różnica ogromna

i na tym kończę dysputę bo z fanatykami się nie da rozmawiać Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 03-04-2013 00:26

(...)gdzie bym nie weszła na jakie forum tam spam, spam spam albo konto o nicku mrocznykill, albo zatrudnione przez ciebie pachołki spamujące twoim opisem i reflinkiem
w mojej ocenie jeśli coś reklamowałęś ( ten temat) to wszyscy jedno postowcy tutaj wypisujący poezję przychodzą albo "dobrowolnie" za odpowiednią zapłatę, albo za inne profity patrząc przez pryzmat tego co było z i-gagnant, to twoje metody działania znane doskonale jak ty reklamujesz i jakie narzędzia do tego wykorzystujesz (...)

Wiesz co powiem ci tak a co ci do tego w jaki sposób użytkownik zdobywa swoich poleconych. To jest chyba jego sprawa i jeśli nawet ludzi jak mówisz maniacy klikania rejestrują się z jego reflinku to jest to ich świadomy wybór, bo równie dobrze mogli by skorzystać z czystego adresu strony.

Użytkownik MrocznyKILL ma sposób na zdobywanie poleconych i szczerze mało mnie to obchodzi jakimi sposobami robi, czy przez forum czy inne strony, ale ważne że skutkuje.

Aha pamiętaj że inni internauci zawsze mają wybór albo reflink albo czysty link i to do nich należy wybór z którego skorzystać, a reklama robi swoje...


[/quote]