Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - mistrzu7 - 30-03-2013 18:07

Gorąco polecam serwis Sejfik.pl, uważam iż jest on bardzo kompetentną isnstytucją (grupą ludzi ), która w świetny a zarazem unikalny w swoim rodzaju wypełnia kolejne i kolejne potrzeby jakie są przed nimi postawione przez nowych jak i starych użytkowników owego serwisu. Nowych użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygode z sejfik.pl zachęcam do głębszego pozanania serwisu, aby zrozumięc pewną myśl przewodnią, proszę wszystkich nowych użytkownikówm, aby się nie zniechęcali, lecz wręcz przeciwnie kontynuowali swoj związek jednocześnie życząc teraz już wszystkim użytkownikow najlpeszego tego typu serwisu w Polsce jak najwięcej zarobionych w nim pieniążkow i zawziętości w tarciu na sam szczyt, a nawiązując do daty, w której pisze ten komentarz, życzę wszystkim Wesołego Jajka oraz wesołch pełnych radości i ciepła rodzinnego Świąt wielkiejnocy. ALLeluja Alleluja !!!!!!!!!![font=Arial][/font]


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - lamparciczka - 30-03-2013 18:17

dla mnie te wszystkie peany poezji 1-dno postowych kont na temat tej strony są po prostu śmieszne i żałosne
Wygląda, że pan moderator na czacie wrzucił hasło i się schodzą byle tylko opinię pozytywną napisać, takimi peanami ludzi nie ściągniecie bo nie każdy będzie marnował czas dla kilku pln na miesiąc, jak ma inne znacznie bardziej dochodowe możliwości zarobku w innych miejscach


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 30-03-2013 23:17

Widzę, że coraz to więcej osób jest pozytywnie nastawiona do sejfik.com i bardzo dobrze, a wszyscy przeciwnicy niech najpierw wypróbują jego możliwości a potem piszą negatywne opinie. Jeszcze trochę i będę zlecał swoją drugą wypłatę Big Grin


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - lamparciczka - 30-03-2013 23:23

(30-03-2013 23:17)administrator00 napisał(a):  wszyscy przeciwnicy niech najpierw wypróbują jego możliwości a potem piszą negatywne opinie

a co tu próbować ? szkoda czasu tracić dla paru złotych. Znam swoją cenę za jaką coś wykonuję a ten serwis nie oferuje takich stawek by godny był na chwilę obecną mojego zainteresowania i nawet jak by 1000 jedno postowców napisało swoje peany to rzeczywistości zarobkowych nie zmienią jakie są w tym serwisie
jego możliwości ? dla mnie są zerowe, na razie to jest jajko z którego nawet pisklę się nie wykluło
moderator szumnie zmiany zapowiadał w przyszłości tylko nie określił czy w bliższej czy dalszej, wielka nie wiadoma to może wtedy coś się zmieni bo na tą chwilę nie jest to miejsce godne uwagi zarówno pod kątem zarobków, jak i jego możliwości zarobkowych


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 31-03-2013 12:22

No wiesz, nie mówię, że masz zaraz za pomocą sejfika miliony zarobić, bo wiadome że nie bardzo to jest możliwe, ale korzystając z wolnego czasu jaki spędzam przed komputerem zawsze warto zajrzeć i zarobić troszkę pieniędzy, ale oczywiście ok możesz mieć swoje zdanie.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Knight97 - 31-03-2013 15:28

Serwis jakim jest Sejfik.com jest najlepszym polskim serwisem Paid To Click czy Paid To Read.
Pewność wypłaty, wiele klików i zadań pozwala na szybkie zarobienie minimum tylko zachęca do rejestracji na tym serwisie. Bardzo dobra komunikacja z administratorem oraz wiele opcji zarobku daje wiele do zaufania. Serwis dzięki swoim czasie „online” pokazuje że jest możliwe długo płacić, co powinno być standardem wszędzie, nie tylko w Polsce, w Europie ale na Całym Świecie.
Na początku byłem bardzo sceptycznie nastawiony – miałem przed oczami wizję podobną jak na zbieranie do minimum parę lat czy nudne reklamy. O ile reklamy czasami są troszkę nudne [bo się powtarzają] [i to wina reklamodawców], o tyle na pierwszą wypłatę czekałem dosyć krótko i regulaminowo ją dostałem
PTP sejfika jest jednym z najbardziej opłacalnych w Polsce. Promując je w wielu miejscach można wyciągnąć z tego wiele dziesiątek złotych miesięcznie. Najlepsze na tym serwisie są aukcje, najdroższe i najbardziej opłacalne. Można dość dużo zarobić jak i zakupić wszystko w opłacalnych cenach

Jednym słowem – polecam Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - lamparciczka - 31-03-2013 21:15

(31-03-2013 12:22)administrator00 napisał(a):  No wiesz, nie mówię, że masz zaraz za pomocą sejfika miliony zarobić, bo wiadome że nie bardzo to jest możliwe, ale korzystając z wolnego czasu jaki spędzam przed komputerem zawsze warto zajrzeć i zarobić troszkę pieniędzy, ale oczywiście ok możesz mieć swoje zdanie.

wiesz osobiście mając do wyboru dwie opcje :
1 nudzić się przy pc
2 zarabiać grosze na sejfik


to wolę opcję pierwszą : nudzić się, niż marnować czas na takie grosze jakie oferuje sejfik, szkoda czasu marnować na to co ten serwis oferuje bo jak pisałam wcześniej ten serwis to jajko z którego nic przez tyle dni i czasu na tą chwilę nie wykluło się nic co by zachęcało do marnowania tutaj czasu i zarobki tutaj oferowane zachęcały do poświęcania mu czasu


RE: Odp: Sejfik (Get-Paid)- Dowody - tomazzi - 31-03-2013 21:37

(26-03-2013 21:12)MrocznyKILL napisał(a):  
(26-03-2013 21:07)miniek9090 napisał(a):  bardzo fajny serwis . czasami wejde i wbije kilka centow Wink
ps. zeby tomazzi tu byl to bym mial niezla gafeimpreza

wysłano z nokii 2600

Hehe fakt już by się posypała laweta słów Ty taki Ty owaki... ogłupiałeś żeby tak robić i znowu Ty taki Ty owaki Big GrinTongue choć wcale się nie zdziwię że zrobi nowe konto za jakiś czas...
/
masz jakiś problem co do mojej osoby ?
jakoś łatwo mieć wiele do powiedzenia pod adresem kogoś kto odpowiedzieć nie może ...
no cóż to świadczy tylko o tobie i o twoim dennym poziomie
co do samego serwisu to hmmmm córka została omamiona przez koleżankę i z nudów zaczęła zarabiać tutaj, po miesiącu zarobiła 7 pln i stwierdziła, że jak ma do wyboru nudzić się a zarabiać 7 pln na miesiąc tutaj to woli się nudzić i myślę, że nic więcej dodawać nie trzeba


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 31-03-2013 22:58

Jak ktoś ogranicza się do klikania to nie dziwne, że zarabia 7zł na cały miesiąc. No, ale każdy by chciał zbijać bąki, a kasa niech płynie...Wink


RE: Odp: Sejfik (Get-Paid)- Dowody - lamparciczka - 31-03-2013 23:33

(31-03-2013 21:37)tomazzi napisał(a):  
(26-03-2013 21:12)MrocznyKILL napisał(a):  
(26-03-2013 21:07)miniek9090 napisał(a):  bardzo fajny serwis . czasami wejde i wbije kilka centow Wink
ps. zeby tomazzi tu byl to bym mial niezla gafeimpreza

wysłano z nokii 2600

Hehe fakt już by się posypała laweta słów Ty taki Ty owaki... ogłupiałeś żeby tak robić i znowu Ty taki Ty owaki Big GrinTongue choć wcale się nie zdziwię że zrobi nowe konto za jakiś czas...
/
masz jakiś problem co do mojej osoby ?
jakoś łatwo mieć wiele do powiedzenia pod adresem kogoś kto odpowiedzieć nie może ...
no cóż to świadczy tylko o tobie i o twoim dennym poziomie
co do samego serwisu to hmmmm córka została omamiona przez koleżankę i z nudów zaczęła zarabiać tutaj, po miesiącu zarobiła 7 pln i stwierdziła, że jak ma do wyboru nudzić się a zarabiać 7 pln na miesiąc tutaj to woli się nudzić i myślę, że nic więcej dodawać nie trzeba


jakoś w sielankowych peanach sielanki serwisu widzę kolejną negatywną opinię, a taka opinia w przeciwieństwie do 1-dno postowców których konto założone zostało w celu napisania niebiańskich peanów na temat sielanki tu panujących potwierdza moje zdanie na temat tracenia tutaj czasu by zarobić parę pln
z resztą je wychwalające peany tych kont są żenujące a nie sprawiające, że kogoś się przekona do tej sielanki



Skadi - Dzisiaj 10:58 PM
Jak ktoś ogranicza się do klikania to nie dziwne, że zarabia 7zł na cały miesiąc. No, ale każdy by chciał zbijać bąki, a kasa niech płynie...


poczytaj moje posty to może coś ogarniesz bo wolę robić taski gdzie w przypadku dwóch serwisów dziennie zarobię w każdym po 3-6 pln, łącznie z dwóch dziennie 6-12 pln gdzie w przypadku tej sielanki w ciągu miesiąca licząc minimum z tasków 180 zł nie zarobię, a na to co ten serwis oferuje jako jajko z którego nic się nie wykluło przez dwa lata to szkoda czas marnować