Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - lamparciczka - 28-03-2013 14:04

(28-03-2013 13:45)MrocznyKILL napisał(a):  
(28-03-2013 13:34)lamparciczka napisał(a):  
(28-03-2013 13:19)administrator00 napisał(a):  biorąc pod uwagę polske serwisy zarobkowe, to sejfik.com oferuje najwięcej możliwości zarobkowych i stawki są również przyzwoite.

zależy co kto rozumie pod pojęciem przyzwoitych stawek
wczoraj zgadałam się z koleżanką, oczywiście bardzo zadowolona z sejfik, bez poleconych tracąc kilka godzin dziennie w skali jednego miesiąca zarabia 12 zł
więc dla mnie na tyle godzin straconych to nie są przyzwoite stawki, w taskach 12 zł w 2 serwisach to ja mam w 1,5 dnia a nie w 30 dni także na pewno dla mnie ten serwis nie będzie interesujący gdy dziennie nie da się tutaj zarobić 3 zł i wtedy dla mnie będą tutaj stawki przyzwoite, bo na tą chwilę jak dla mnie to one nie są w żadnej mierze przyzwoite
Zajmuje jej kilka h ??? ja korzystam z 93% metod oferowanych przez Sejfik i max dziennie na zarobek poświęcam 30 min (reszta to obowiązki moderatora i pisanie pierdółek na czacie Wink ). Więc nie rozumiem jak to możliwe siedzi i wpatruje się w stronę główną Tongue no chyba że jest taką spamerką jak ja na czacie ale tego do zarobków nie sposób wliczyć Wink tylko do rozrywki Wink

z tego co pisała to będąc przy komputerze ma odświeżanie ( tak jak ja na taskach) i klika jak się pojawi reklama punktowa lub płatne linki i co tam jeszcze jest stąd te kilka h Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 28-03-2013 16:00

Jakbym miała siedzeć przy komputerze kilka godzin tylko po, żeby patrzeć czy pojawiła się jakaś now areklama to bym oszalała beka

Przecież te reklamy się kumulują...może jakaś zniknie, ale raczej dużo ich jest jak zaglądasz raz dziennie beka


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Dragana - 28-03-2013 17:25

Witam wszystkich Big Grin,
Jestem nowa na forum, jestem nowa również na sejfik.pl, o którym się tutaj dyskutuje, ale cóż, jestem dobrej myśli. Właśnie dzisiaj, dosłownie przed chwilą, założyłam tam konto i na "dzień dobry" zarobiłam 20 groszy. Niedużo, ale zawsze jakiś początek. Zobaczymy, co będzie dalej, w każdym razie jestem pełna nadziei i entuzjazmu i dobrej myśli, oby ten entuzjazm nie ostygł, ale też wiem, że wiele zależy ode mnie, mojego systemu pracy i zapraszania znajomych. Nie spodziewam się zarobić milionów, na pewno nie uda mi się zebrać wielkiej siatki "poleconych", jestem raczej typem wilka samotnika niż marketingowej duszy towarzystwa, a tacy jak ja zarabiają marne grosze na tego typu portalach. Jednak wcześniej klikałam w wielu buxach (polskie centrum reklamy, imperium reklamy, świat reklam, puls reklamy, zielony mail) i po roku nie doklikałam się nawet nędznego minimum. Nie wymagam dużo, wiem, że nie mam potencjału żeby zarabiać na życie wyłącznie poprzez klikanie w internecie. Do tego trzeba być chyba mega obrotnym, a ja niestety do takich nie należę. Ale w sejfiku widzę, że jest jakaś szansa na minimum co miesiąc, nawet dla takiego dłubacza jak ja. Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, ale chyba tak będzie. Będę dawać znać jak mi idzie i czy udało mi się zebrać minimum na waciki Lol


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 28-03-2013 21:22

(28-03-2013 13:34)lamparciczka napisał(a):  wczoraj zgadałam się z koleżanką, oczywiście bardzo zadowolona z sejfik, bez poleconych tracąc kilka godzin dziennie w skali jednego miesiąca zarabia 12 zł
więc dla mnie na tyle godzin straconych to nie są przyzwoite stawki (...)

Zgadzam się, że bez żadnych poleconych dużo nie uda się zarobić, ale tak jest w większości serwisach, że trzeba mieć poleconych bo inaczej lipa, a takie strony gdzie oferują nie wiadomo jak wysokie stawki to naciągacze, którzy marnują nasz czas. Do takich przykładów należy PTCBank, gdzie stawki wysokie a kasy zero.

Dlatego wole zarobić mało ale w rzetelnych i wypłacalnych firmach niż dużo u oszustw, bo co z tego że zarobię dużo wirtualnie a realnie kasy zero !!


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - lamparciczka - 28-03-2013 21:51

(28-03-2013 21:22)administrator00 napisał(a):  
(28-03-2013 13:34)lamparciczka napisał(a):  wczoraj zgadałam się z koleżanką, oczywiście bardzo zadowolona z sejfik, bez poleconych tracąc kilka godzin dziennie w skali jednego miesiąca zarabia 12 zł
więc dla mnie na tyle godzin straconych to nie są przyzwoite stawki (...)

Zgadzam się, że bez żadnych poleconych dużo nie uda się zarobić, ale tak jest w większości serwisach, że trzeba mieć poleconych bo inaczej lipa, a takie strony gdzie oferują nie wiadomo jak wysokie stawki to naciągacze, którzy marnują nasz czas. Do takich przykładów należy PTCBank, gdzie stawki wysokie a kasy zero.

Dlatego wole zarobić mało ale w rzetelnych i wypłacalnych firmach niż dużo u oszustw, bo co z tego że zarobię dużo wirtualnie a realnie kasy zero !!

a ja wolę np gptbanks gdzie dziennie mam 1,5-2$ z samych tasków, pieniądze zlecone wieczorem, rano trafiają na konto
w 2 serwisach dziennie 3-4$ = 9-12 pln lekko licząc bez jakichkolwiek poleconych, jakiekolwiek ptc polskie czy zagraniczne co czytam i liczę zarobki nie są interesujące pod kątem zysków i strat tzn strat czasu na wykonanie tego co w nich jest do zrobienia a wynagrodzenia, jego wysokości jakie otrzymamy za poświęcony czas

podsumowując : wolę taski, niż sejfik i 12 pln bez poleconych przez cały miesiąc


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 29-03-2013 01:03

Każdy ma prawo wygłosić własną opinię i nic mi do tego. Swoją drogą dzięki za propozycje, może kiedyś i ja skorzystam, co nie oznacza, że opuszczę sejfik bo w najbliższym czasie nie planuje.

Brawo dla takich ludzi, którzy jak wygłaszają jakąś negatywną czy neutralną opinie na temat sejfika to potrafią ją jakoś uzasadnić Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - davv - 29-03-2013 21:00

Może i jestem w tym serwisie krótko, jednak po wielu opiniach(oczywiście pozytywnych Smile ), czasie, przez jaki ten serwis już funkcjonuje oraz ciągłej aktywności tego serwisu(wygrane w konkursie na "kliki" praktycznie co 15 minut, na czacie ciągle ktos przebywa i rozmawia, aukcje ciągle się zmieniają i ludzie biorą w nich udział, codziennie dochodzi kilka nowych reklam oraz ofert mailingu) wystawiłbym bardzo pozytywną ocenę temu serwisowi, mianowicie 8/10.

Pewnie zapytacie, dlaczego nie 10/10? Otóż zarobki w porównaniu z niektórymi polskimi serwisami nie powalają, zwłaszcza na początku gdy człowiek to próbuje ogarnąć. Z naszego PCT dostalem na start dużą sumkę i dodatkowo dostaję kilka emaili wartych okrągły grosz, przez co zarabiam trochę więcej niż na Sejfiku. Jednak nie narzekam za bardzo, ponieważ te zarobki można mnożyć, rejestrując się do wielu serwisów jednocześnie, co pozwala na zgarnięcie większej kwoty miesięcznie niż przy korzystaniu z jednego lub dwóch serwisów.

Oczywiście większa ilość serwisów wymaga poświęcenia większej ilości czasu, dodatkowo Sejfik jest trochę czasochłonny w porównaniu z np. PCT czy ZielonyMail.

Mimo wszystko sądzę, że ocena 8/10 to i tak bardzo sporo jak na POLSKIE serwisy zarobkowe tego typu. Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - ewelinkac91 - 30-03-2013 14:20

Ile można czekać za pisanie w pipul.pl ? Czekam już kilka dni i nic. Zaczynam sie martwić że nie dostane pieniędzy.....


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - davv - 30-03-2013 15:17

To tylko i wyłącznie zależy od tej osoby, która te pisanie udostępnia. Dodatkowo zauważ, iż budżet tego zadania jest niski, co też świadczy o czym że Twoja "wypłata" za pisanie będzie spóźniona. Daj człowiekowi wytchnąć, też musi zarobić by dać. Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - mistrzu7 - 30-03-2013 18:06

[/quote]