Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 26-03-2013 23:15

(26-03-2013 22:47)lamparciczka napisał(a):  
(26-03-2013 22:42)MrocznyKILL napisał(a):  
(26-03-2013 22:35)lamparciczka napisał(a):  dziękuję autorowi tematu za pomoc Smile
poczytałam i patrząc na zarobki jakie oferuje serwis w porównaniu do czasu jaki trzeba poświęcić na ich zarobienie to są zbyt niskie
także ja nie skorzystam bo czas zbyt długi a za niskie za to zarobki, ale czegoż można się po polskich stronach spodziewać Smile na nich i bez poleconych to się człowiek prędzej garba dorobi niż dorobi w pln Smile

Jak już wspomniałem Sejfika należny traktować jako dodatek do tego co robimy codzienne przed monitorem a nie główny powód dla którego włączamy komputer (choć gdy mamy odpowiednia ilość ref wtedy można zrobić wyjątek Tongue )

ja przy komputerze jestem by zarobić, a niestety zarobki w sejfik są za małe do czasu jaki musimy poświęcić
lekko licząc pod warunkiem robienia wszystkiego co dostępne bez poleconych w miesiąc po poświęceniu 5-6 h dziennie zarobimy 30-40 zł
to stanowczo za mało także ja nie skorzystam Smile ale dziękuję za odpowiedzi na moje pytania


Zarobki licząc na godziny Wink są zbliżone do stawek jakie oferuje nam 90% pracodawców czyli minimalna krajowa Wink
Ale jak uważasz jednym taka forma dodatkowego zarobku odpowiada innym nie i masz do tego pełne prawo Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 27-03-2013 10:55

Cytat:Wiadomość od admina #183 - Akceptacja PTP

Ze względu na wątpliwą sytuacje serwisów get-paid z grupy Adnox tj.
swiat-reklam.net
centrumreklamy.com
pulsreklamy.pl
zielonymail.com
imperiumreklamy.com
ekasa.org

(kolejność przypadkowa).

programy te mogą w każdej chwili stracić akceptacje w PTP.
Akceptacje, zgodnie z zasadami, otrzymują "programy get-paid, których uczciwość i wypłacalność NIE JEST wątpliwa." Nie ma ogólnoprzyjętej definicji "scam", tj. momentu w którym program nim się staje, tak samo nie ma definicji kiedy program przestaje być "uczciwy" wobec użytkowników.

Tak więc w programie sejfik, w kontekście akceptacji, zostaje przyjęta "robocza" norma "100 dni".
Ponad 3 miesiące to wg nas maksymalny, akceptowalny czas oczekiwania na wypłatę.
Od tego momentu programy, które przekroczą ten czas oczekiwania, będą traciły akceptacje w PTP.
Czas oczekiwania określany jest o publiczną listę wypłat, zgłoszenia użytkowników czy po prostu własne weryfikacje. Prosimy też w drugą stronę o informacje, gdy w programie zdjętym z listy akceptowanych, wypłaty powrócą do wyżej określonej normy - czego także bardzo chcemy i życzymy.

Proponujemy przed każdym wykupem reklamy w serwisach wymienionych wyżej i innych, gdzie sytuacja jest zbliżona, weryfikować czy program nadal posiada akceptacje.



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 27-03-2013 14:33

W pełni się zgadzam i popieram, że jeśli komuś taka forma dodatkowego zaroku nie odpowiada to niech poszuka sobie czegoś innego. Ja osobiście nie mam nic przeciwko tego, że za pomocą sejfik.com zgromadziłem kilka dodatkowych pieniędzy, mimo iż nie są to wysokie kwoty to jednak zawsze coś. Od czegoś zacząć trzeba.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Krzysiek210786 - 27-03-2013 14:41

Jeśli chodzi o sejfik to program naprawdę fajny i w dość szybkim czasie można zarobić sporą gotówkę. Ja co prawda dopiero zaczynam swoją przygodę z sejfikiem ale przez bodajże 5 dni zaroiłem już 1,65 zł i ten stan zapewne się wkrótce powiększy. Tak więc jeżeli ktoś ma ochotę to zapraszam na sejfik bo naprawdę warto. Oczywiście poleca również program partnerski, który również daje korzyści. Ogólnie rzecz biorąc sejfik to naprawdę fajny program do tego aby sobie dorobić do kieszonkowego czy też do wypłaty. Jak na razie nie znajduje minusów tego programu, wręcz przeciwnie same plusy. Z początku byłem sceptycznie nastawiony do tego programu, jednak kiedy zobaczyłem, że to naprawdę działa, to z czystym sumieniem mogę polecić ten program każdemu, kto ma ochotę dorobić trochę więcej, a kto nie ma ochoty też z czystej ciekawości może przystąpić do tego programu a gwarantuje, że zostanie w nim na dłużej.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - lamparciczka - 27-03-2013 14:42

(27-03-2013 14:33)administrator00 napisał(a):  W pełni się zgadzam i popieram, że jeśli komuś taka forma dodatkowego zaroku nie odpowiada to niech poszuka sobie czegoś innego. Ja osobiście nie mam nic przeciwko tego, że za pomocą sejfik.com zgromadziłem kilka dodatkowych pieniędzy, mimo iż nie są to wysokie kwoty to jednak zawsze coś. Od czegoś zacząć trzeba.

każdy ma prawo do własnego zdania, ja mam takie, korzystający mają inne i nie rozumiem zaraz tych wywodów i peanów w tym temacie o serwisie
dla mnie w sejfik zarobek jest zbyt mały w stosunku do poświęconego czasu i ja osobiście marnowała go na ten serwis nie będę, a nikomu nie zabraniam z niego korzystać
dla porównania wykonując po 3-4 h taski w 2 serwisach łącznie w 22 dni mam 52$ co licząc po kursie tylko 3 pln daje 156 zł ( zero poleconych)
w takim czasie godzinnym i takiej ilości dni sejfik mi takiego zarobku nie zaoferuje


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 27-03-2013 14:50

(27-03-2013 14:42)lamparciczka napisał(a):  
(27-03-2013 14:33)administrator00 napisał(a):  W pełni się zgadzam i popieram, że jeśli komuś taka forma dodatkowego zaroku nie odpowiada to niech poszuka sobie czegoś innego. Ja osobiście nie mam nic przeciwko tego, że za pomocą sejfik.com zgromadziłem kilka dodatkowych pieniędzy, mimo iż nie są to wysokie kwoty to jednak zawsze coś. Od czegoś zacząć trzeba.

każdy ma prawo do własnego zdania, ja mam takie, korzystający mają inne i nie rozumiem zaraz tych wywodów i peanów w tym temacie o serwisie
dla mnie w sejfik zarobek jest zbyt mały w stosunku do poświęconego czasu i ja osobiście marnowała go na ten serwis nie będę, a nikomu nie zabraniam z niego korzystać
dla porównania wykonując po 3-4 h taski w 2 serwisach łącznie w 22 dni mam 52$ co licząc po kursie tylko 3 pln daje 156 zł ( zero poleconych)
w takim czasie godzinnym i takiej ilości dni sejfik mi takiego zarobku nie zaoferuje

Na dzień dzisiejszy może i nie... ale trwają pracę które zmienią oblicze Sejfika zupełnie pod względem zarobkówSmile zapraszam do odwiedzenia tematu za jakiś czas być może nowa odsłona bardziej przypadnie Ci do gustu Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - lamparciczka - 27-03-2013 14:55

(27-03-2013 14:50)MrocznyKILL napisał(a):  
(27-03-2013 14:42)lamparciczka napisał(a):  
(27-03-2013 14:33)administrator00 napisał(a):  W pełni się zgadzam i popieram, że jeśli komuś taka forma dodatkowego zaroku nie odpowiada to niech poszuka sobie czegoś innego. Ja osobiście nie mam nic przeciwko tego, że za pomocą sejfik.com zgromadziłem kilka dodatkowych pieniędzy, mimo iż nie są to wysokie kwoty to jednak zawsze coś. Od czegoś zacząć trzeba.

każdy ma prawo do własnego zdania, ja mam takie, korzystający mają inne i nie rozumiem zaraz tych wywodów i peanów w tym temacie o serwisie
dla mnie w sejfik zarobek jest zbyt mały w stosunku do poświęconego czasu i ja osobiście marnowała go na ten serwis nie będę, a nikomu nie zabraniam z niego korzystać
dla porównania wykonując po 3-4 h taski w 2 serwisach łącznie w 22 dni mam 52$ co licząc po kursie tylko 3 pln daje 156 zł ( zero poleconych)
w takim czasie godzinnym i takiej ilości dni sejfik mi takiego zarobku nie zaoferuje

Na dzień dzisiejszy może i nie... ale trwają pracę które zmienią oblicze Sejfika zupełnie pod względem zarobkówSmile zapraszam do odwiedzenia tematu za jakiś czas być może nowa odsłona bardziej przypadnie Ci do gustu Smile
jeśli coś się zmieni to nie zatrzaskuję sobie drzwi, ani nie palę mostów Smile
na tą chwilę nie jest to dla mnie interesujące miejsce zarobkowe, a jeśli się coś zmieni na plus to pewnie w serwisie zagoszczę, chodź szczerze mówiąc znając polskie warunki i realia polskich serwisów to nie liczę na jakieś rewelacyjne zmiany na plus i wielki wzrost zarobków, ale może może miło się rozczaruję i będzie to pierwszy portal który coś pokaże pozytywnego Smile
czas pokaże jak będzie


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 28-03-2013 13:19

No wiesz może szału nie ma i tak jak mówisz znając polskie realia nie szybko się to zmieni, ale biorąc pod uwagę polske serwisy zarobkowe, to sejfik.com oferuje najwięcej możliwości zarobkowych i stawki są również przyzwoite. Ostatnio dołączyłem do innej strony tego typu i jak narazie również jestem zadowolony bo jest wiele możliwości zarobkowych.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - lamparciczka - 28-03-2013 13:34

(28-03-2013 13:19)administrator00 napisał(a):  biorąc pod uwagę polske serwisy zarobkowe, to sejfik.com oferuje najwięcej możliwości zarobkowych i stawki są również przyzwoite.

zależy co kto rozumie pod pojęciem przyzwoitych stawek
wczoraj zgadałam się z koleżanką, oczywiście bardzo zadowolona z sejfik, bez poleconych tracąc kilka godzin dziennie w skali jednego miesiąca zarabia 12 zł
więc dla mnie na tyle godzin straconych to nie są przyzwoite stawki, w taskach 12 zł w 2 serwisach to ja mam w 1,5 dnia a nie w 30 dni także na pewno dla mnie ten serwis nie będzie interesujący gdy dziennie nie da się tutaj zarobić 3 zł i wtedy dla mnie będą tutaj stawki przyzwoite, bo na tą chwilę jak dla mnie to one nie są w żadnej mierze przyzwoite


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 28-03-2013 13:45

(28-03-2013 13:34)lamparciczka napisał(a):  
(28-03-2013 13:19)administrator00 napisał(a):  biorąc pod uwagę polske serwisy zarobkowe, to sejfik.com oferuje najwięcej możliwości zarobkowych i stawki są również przyzwoite.

zależy co kto rozumie pod pojęciem przyzwoitych stawek
wczoraj zgadałam się z koleżanką, oczywiście bardzo zadowolona z sejfik, bez poleconych tracąc kilka godzin dziennie w skali jednego miesiąca zarabia 12 zł
więc dla mnie na tyle godzin straconych to nie są przyzwoite stawki, w taskach 12 zł w 2 serwisach to ja mam w 1,5 dnia a nie w 30 dni także na pewno dla mnie ten serwis nie będzie interesujący gdy dziennie nie da się tutaj zarobić 3 zł i wtedy dla mnie będą tutaj stawki przyzwoite, bo na tą chwilę jak dla mnie to one nie są w żadnej mierze przyzwoite
Zajmuje jej kilka h ??? ja korzystam z 93% metod oferowanych przez Sejfik i max dziennie na zarobek poświęcam 30 min (reszta to obowiązki moderatora i pisanie pierdółek na czacie Wink ). Więc nie rozumiem jak to możliwe siedzi i wpatruje się w stronę główną Tongue no chyba że jest taką spamerką jak ja na czacie ale tego do zarobków nie sposób wliczyć Wink tylko do rozrywki Wink