Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - ewelinkac91 - 26-03-2013 17:21

dlaczego w zadaniach płatnych cały czas pokazuje mi w nawiasie 2. Gdy klikam zadanie jest tylko jedno a gdzie niby jest to drugie ? Smile Bardzo dziękuje za odp i Pozdrawiam serdecznie


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 26-03-2013 19:59

(26-03-2013 17:21)ewelinkac91 napisał(a):  dlaczego w zadaniach płatnych cały czas pokazuje mi w nawiasie 2. Gdy klikam zadanie jest tylko jedno a gdzie niby jest to drugie ? Smile Bardzo dziękuje za odp i Pozdrawiam serdecznie

Dziękuje za informację okazało się że to powszechny malutki błąd. Zgłosiłem to Adminowi i jak tylko się pojawi powinien to poprawić Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - lamparciczka - 26-03-2013 20:24

czy ktoś mógłby na pw krok po kroku łopatologicznie wytłumaczyć szczerze jak tutaj zarobić i bez owijania w bawełnę napisać średnie dzienne zarobki bez posiadania jakichkolwiek poleconych



za pomoc dziękuję Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 26-03-2013 20:39

(26-03-2013 20:24)lamparciczka napisał(a):  czy ktoś mógłby na pw krok po kroku łopatologicznie wytłumaczyć szczerze jak tutaj zarobić i bez owijania w bawełnę napisać średnie dzienne zarobki bez posiadania jakichkolwiek poleconych



za pomoc dziękuję Smile

Bardzo chętnie Ci pomogę ale jak wspomniałem w pierwszym poście pomagam jedynie swoim poleconym


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - lamparciczka - 26-03-2013 20:44

(26-03-2013 20:39)MrocznyKILL napisał(a):  
(26-03-2013 20:24)lamparciczka napisał(a):  czy ktoś mógłby na pw krok po kroku łopatologicznie wytłumaczyć szczerze jak tutaj zarobić i bez owijania w bawełnę napisać średnie dzienne zarobki bez posiadania jakichkolwiek poleconych



za pomoc dziękuję Smile

Bardzo chętnie Ci pomogę ale jak wspomniałem w pierwszym poście pomagam jedynie swoim poleconym
nie wchodzę w coś czego nie znam, jeśli mnie zaciekawi i będzie to warte mojej rejestracji i poświęcenia temu czasu wtedy zarejestruję się z reflinku


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 26-03-2013 21:00

(26-03-2013 20:44)lamparciczka napisał(a):  
(26-03-2013 20:39)MrocznyKILL napisał(a):  
(26-03-2013 20:24)lamparciczka napisał(a):  czy ktoś mógłby na pw krok po kroku łopatologicznie wytłumaczyć szczerze jak tutaj zarobić i bez owijania w bawełnę napisać średnie dzienne zarobki bez posiadania jakichkolwiek poleconych



za pomoc dziękuję Smile

Bardzo chętnie Ci pomogę ale jak wspomniałem w pierwszym poście pomagam jedynie swoim poleconym
nie wchodzę w coś czego nie znam, jeśli mnie zaciekawi i będzie to warte mojej rejestracji i poświęcenia temu czasu wtedy zarejestruję się z reflinku

W takim razie zapraszam do dokładnego zapoznania się z postem nr 1 tam są najważniejsze inf. A jeśli chodzi o opinie innych użytkowników takowe sensowne i dłuższe zaczynają się od 64 posta http://zarabiam.com/Temat-Sejfik-Get-Paid-Dowody-wyplat-Opinie-uzytkownikow-Porady-jak-zarabiac-wiecej-51152?pid=553088#pid553088


Odp: Sejfik (Get-Paid)- Dowody - miniek9090 - 26-03-2013 21:07

bardzo fajny serwis . czasami wejde i wbije kilka centow Wink
ps. zeby tomazzi tu byl to bym mial niezla gafeimpreza

wysłano z nokii 2600


RE: Odp: Sejfik (Get-Paid)- Dowody - MrocznyKILL - 26-03-2013 21:12

(26-03-2013 21:07)miniek9090 napisał(a):  bardzo fajny serwis . czasami wejde i wbije kilka centow Wink
ps. zeby tomazzi tu byl to bym mial niezla gafeimpreza

wysłano z nokii 2600

Hehe fakt już by się posypała laweta słów Ty taki Ty owaki... ogłupiałeś żeby tak robić i znowu Ty taki Ty owaki Big GrinTongue choć wcale się nie zdziwię że zrobi nowe konto za jakiś czas...


Odp: Sejfik Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - miniek9090 - 26-03-2013 21:19

na 99% ma juz nowe konto . bedzie powoli nas cisnal( z jego punktu widzenia) oraz nabijal posty typu "zgloszone , do kosza" "klikaja glupki w te guziki w scamach" itd .
mroczny masz moze gg lub jskis inny kontakt preferujesz?

wysłano z nokii 2600


RE: Odp: Sejfik Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 26-03-2013 21:22

(26-03-2013 21:19)miniek9090 napisał(a):  na 99% ma juz nowe konto . bedzie powoli nas cisnal( z jego punktu widzenia) oraz nabijal posty typu "zgloszone , do kosza" "klikaja glupki w te guziki w scamach" itd .
mroczny masz moze gg lub jskis inny kontakt preferujesz?

wysłano z nokii 2600

Oto GG 2606410 lecz szczerze mówiąc ciężko mnie tam złapać najłatwiej złapać mnie na PW w Sejfiku bo jestem tam moderatorem i najwięcej czasu tam spędzam