Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 25-03-2013 19:11

Trzeba mieć 1000, żeby wymienić. W dziale promowania PTP masz spis stron, na których możesz wykupić reklamę dla tego PTP extra. Gdzieś na strnie też możesz umieścić, tylko pytanie czy ktoś to będzie klikał Wink 1 klik na 24 godziny może być.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - magistero - 25-03-2013 19:40

A czy dozwolone jest klikanie samemu sobie raz na te 24 godziny ? Chociaż dodatkowo coś by wpadły a wiadomo trudno na początku uzbierać ich tysiąc. Przecież też samemu oglądamy tą stronę więc chyba powinno być tak.
Pozdrawiam


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 25-03-2013 20:51

Nie wiem jak to jest w przypadku sejfika, natomiast jeśli chodzi o inną typu stronę to próbowałem, jak piszesz sam sobie klikać i wówczas moje kliknięcie nie zostało zaliczone jako wejście na stronę. Wykup sobie reklamę na innej dozwolonej stronie i niech inni ci klikają. Big Grin


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - myszkaa - 25-03-2013 21:09

Witam Wszystkich! Jestem na stronie http://www.sejfik.com dopiero pierwszy dzień, a już wiele rozumiem i wiem co i jak robić. Strona jest prosta i przejrzysta, łatwo się po niej poruszać i znaleźć potrzebne rzeczy Wink Z pewnością zostanę tam na dłużej!. Wam również polecam ten serwis, można na nim zarobić szybką i łatwą kaskę Wink W razie problemów możemy pisać do admina (z pewnością nam pomoże) jak i również do użytkowników, którzy są bardzo chętni pomagać nowym Smile

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - JuroNH - 25-03-2013 21:48

mam pytanko moze to nie ten dział ale jestem z sejfika wiec moze pomozecie Smile chodzi mi o sygnaturke bo chce dac z sejfika ale nie moge bo mi wyskakuje ze za duzo liter a niektórzy tutaj maja taka Sad i pytanie jest czy to jest od jakiejś ilosci postów czy czegos innego ?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 25-03-2013 22:40

(25-03-2013 21:48)JuroNH napisał(a):  mam pytanko moze to nie ten dział ale jestem z sejfika wiec moze pomozecie Smile chodzi mi o sygnaturke bo chce dac z sejfika ale nie moge bo mi wyskakuje ze za duzo liter a niektórzy tutaj maja taka Sad i pytanie jest czy to jest od jakiejś ilosci postów czy czegos innego ?

Też miałem ten problem... aby dodać baner musiałem skrócić albo reflink albo adres banera. W reflink nie chciałem ingerować więc postanowiłem skrócić adres banera i to wystarczyło Smile Jak coś ja skracałem tutaj http://skroc.pl/


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - magistero - 25-03-2013 23:02

(25-03-2013 20:51)administrator00 napisał(a):  Nie wiem jak to jest w przypadku sejfika, natomiast jeśli chodzi o inną typu stronę to próbowałem, jak piszesz sam sobie klikać i wówczas moje kliknięcie nie zostało zaliczone jako wejście na stronę. Wykup sobie reklamę na innej dozwolonej stronie i niech inni ci klikają. Big Grin

Ja także miałem nie doliczanej premii w innych serwisach. No ale nie wiem czy jest to dozwolone czy nie bo nie chce stracić konta czy coś. Poszukam w regulaminie a jak nie to napisze do admina i wtedy opisze też tu.
Pozdrawiam


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 25-03-2013 23:25

(25-03-2013 23:02)magistero napisał(a):  
(25-03-2013 20:51)administrator00 napisał(a):  Nie wiem jak to jest w przypadku sejfika, natomiast jeśli chodzi o inną typu stronę to próbowałem, jak piszesz sam sobie klikać i wówczas moje kliknięcie nie zostało zaliczone jako wejście na stronę. Wykup sobie reklamę na innej dozwolonej stronie i niech inni ci klikają. Big Grin

Ja także miałem nie doliczanej premii w innych serwisach. No ale nie wiem czy jest to dozwolone czy nie bo nie chce stracić konta czy coś. Poszukam w regulaminie a jak nie to napisze do admina i wtedy opisze też tu.
Pozdrawiam


Klikać w własne linki troszkę nie za bardzo to widzę ... Lecz jest i na to metoda wszytych chcących wymienić się klikami w linki ptp zapraszam do tego tematu co 24h Smile http://zarabiam.com/Temat-Kliknij-w-3-linki-w-zamian-klikne-w-twoje-3-linki-63981

Jest to w pełni legalne ponieważ zarabiam.com znajduje się w akceptowanych serwisach PTP


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 26-03-2013 10:15

No w dzisiejszych czasach mało ludzi robi coś legalnie. Podejrzewam, że niektórzy to tylko myślą jakby tu przekręcić sejfika czy inną tego tyu stronę. Ja tam wolę nie kombinować i zbierać uczciwie. Gdzie można znaleć jakiś wykaz stron czy coś gdzie mogę zamieścić swój link PTP.?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 26-03-2013 15:35

(26-03-2013 10:15)administrator00 napisał(a):  No w dzisiejszych czasach mało ludzi robi coś legalnie. Podejrzewam, że niektórzy to tylko myślą jakby tu przekręcić sejfika czy inną tego tyu stronę. Ja tam wolę nie kombinować i zbierać uczciwie. Gdzie można znaleć jakiś wykaz stron czy coś gdzie mogę zamieścić swój link PTP.?

http://sejfik.com/pages/ptpapproved.php?pid=1 W śród tych stronek jest także zarabiam.com ... więc zapraszam 2 posty wyżej a możesz nałapać kilka kredytek Wink choć to symboliczne ilości bo większość generuje się wakując kampanie na tysiące wejść no ale zawsze coś z zarabiam.com tez wyłapać można Tongue