Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - magistero - 24-03-2013 22:34

Ja na początku myślałem że to ten sam serwis co zlotoweczka- czyli że nie wypłacalny. A jednak myliłem się. Bo szukałem w necie i wypłacalny jest portal nawet można zobaczyć dane z przelewów i potwierdzenia. Także polecajcie innym i dużych zarobków.
Pozdrawiam


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - bialy52 - 25-03-2013 15:21

W SEJFIKU na wypłatę nie musisz czekać, dostajesz ją w regulaminowym czasie, minimum które musisz uzyskać to 10 zł.
Wystarczy po uzyskaniu minimum zlecić wypłatę.
Nie musisz też się martwić o naliczenie i pobranie podatku – SEJFIK zrobi to za Ciebie.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - magistero - 25-03-2013 15:50

(25-03-2013 15:21)bialy52 napisał(a):  W SEJFIKU na wypłatę nie musisz czekać, dostajesz ją w regulaminowym czasie, minimum które musisz uzyskać to 10 zł.
Wystarczy po uzyskaniu minimum zlecić wypłatę.
Nie musisz też się martwić o naliczenie i pobranie podatku – SEJFIK zrobi to za Ciebie.

Tak minimum to 10zł przy wypłacie na konto bankowe a 3 zł na paypal. Wypłacalny to jest 100% pewne i to najważniejsze. A z tym podatkiem to nie wiedziałem. Czy przyjdzie jakiś PIT czy coś później do rozliczenia ?
Pozdrawiam


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - kornel45 - 25-03-2013 15:52

A powiedzcie mi proszę jak to jest z sekcją promowanie PTP? To jest trzeba mieć 20% aktywności w reklamach klikowych, minimum 1000 wyświetleń. Podczas robienia tych reklam natknąłem się na takie przypadki, że ludzie wykupowali właśnie reklamę tejże strony, która produkuje im kredytki. Zgodne jest to z regulaminem?

PS jeśli możesz kliknij i wspomóż biedaka Wink
Click
Click
Click

To są linki do stron za które dostanę kredytki


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - twisted123 - 25-03-2013 16:28

Najlepsze na tym serwisie są aukcje, najdroższe i najbardziej opłacalne.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 25-03-2013 16:30

Promowanie PTP Sejfika w Sejfiku jest legalne. ALE opłacalne jest TYLKO i wyłącznie kupienie reklamy na link numer 2 PTPEXTRA a wiele osób błędnie rozumuje naliczanie linku nr.1 i potem wychodzą na minusie...

Najkorzystniejsze efekty są przy zakupie 20000 tys wejść na link ptp extra akurat dziś jest promocja 20000 wejść kosztuje 7.74 zamiast 9 zł więc warto Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - ewelinkac91 - 25-03-2013 17:10

mam do Was pytanie. Czy te zadania do wykonania się zmieniają? Czy np jeżeli nie wykonam jednego to nie będzie kolejnych. Tak samo jest z tymi plikami do pobierania. Czy będą przychodzi nowe ? Dopiero poznaje sejfik więc proszę o rady
Pozdrawiam serdecznie


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - miniek9090 - 25-03-2013 17:18

ja zaczynam używać tego serwisu do sprzedaży usług , bardzo dobrze się sprzedają Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 25-03-2013 17:26

(25-03-2013 17:10)ewelinkac91 napisał(a):  mam do Was pytanie. Czy te zadania do wykonania się zmieniają? Czy np jeżeli nie wykonam jednego to nie będzie kolejnych. Tak samo jest z tymi plikami do pobierania. Czy będą przychodzi nowe ? Dopiero poznaje sejfik więc proszę o rady
Pozdrawiam serdecznie

Nie zależnie od tego czy jakieś wykonasz czy nie tak samo z pobieraniem będą się pojawiać nowe oferty.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - magistero - 25-03-2013 17:48

A ja mam pytanie odnośnie PTP. Jak najlepiej wypromować ? Np. umieścić na stronie czy jak ? I jak jest z tymi kredytkami czy trzeba mieć minimum 1000 żeby wymienić czy można mieć np. 500 i będzie proporcjonalne do kursu ?
Pozdrawiam