Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - magistero - 20-03-2013 17:02

Ja akurat także korzystałem z płatnego pisania opinii, i od razu nastepnego dnia już została doliczona prowizja. Czekałem tylko przez noc. Faktycznie powinno pokazywać się budżet w procentach bo nie wiadomo dokładnie. Ale ogólnie źle nie jest i polecam to każdemu kto chce coś zarobić. Jak pisałem wcześniej najważniejsze to to że serwis jest wypłacalny.
Pozdrawiam


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 20-03-2013 17:57

No może czas oczekiwania w płatnych opiniach jest różny bo ja akurat bardzo długo zawsze czekam na ich zaakceptowanie i trochę mnie to denerwuje, no ale cóż jakoś mi się nie spieszy.

Zleciłem właśnie swoja pierwszą wypłatę. Ile czasu czekacie zwykle na jej realizację?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 20-03-2013 19:29

(20-03-2013 17:57)administrator00 napisał(a):  No może czas oczekiwania w płatnych opiniach jest różny bo ja akurat bardzo długo zawsze czekam na ich zaakceptowanie i trochę mnie to denerwuje, no ale cóż jakoś mi się nie spieszy.

Zleciłem właśnie swoja pierwszą wypłatę. Ile czasu czekacie zwykle na jej realizację?


Przeczytaj w regulaminie kiedy są realizowane wypłaty i będziesz wiedział Angry


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 20-03-2013 20:24

(20-03-2013 17:57)administrator00 napisał(a):  No może czas oczekiwania w płatnych opiniach jest różny bo ja akurat bardzo długo zawsze czekam na ich zaakceptowanie i trochę mnie to denerwuje, no ale cóż jakoś mi się nie spieszy.

Zleciłem właśnie swoja pierwszą wypłatę. Ile czasu czekacie zwykle na jej realizację?

Jak na kogoś kto tyle udziela się w tym temacie... naprawdę zaskakujące pytanie Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - magistero - 20-03-2013 20:27

Jak dobrze pamiętam to wypłaty są realizowane raz w miesiącu zbiorczo. Prawdopodobnie na początku miesiąca. Najlepiej sprawdź w regulaminie i tam jest napisane.
A co do tego okresu oczekiwania. Faktycznie u mnie jest podobnie. W jednych programach jest to szybciej w innych trzeba czekać trochę dłużej. Stan można sprawdzić w historii. Ale i tak poczekać te 2-3 dni to nic się nie stanie bo przecież nie zarobisz z tego 20 zł za jeden wpis. Więc jest dobrze.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - JuroNH - 20-03-2013 23:06

tez zalezy to od zleceniodawcy czy chce mu sie sprawdzac czy napewno napisales czy nie Smile jedni podchodza do tego powaznie a inni tylko po to zeby wchodzic na strone i pisac Xpokerface


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - anulek7772 - 21-03-2013 10:52

Macie jakieś sposoby za zdobywanie poleconych do Sejfika ?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 21-03-2013 14:12

(21-03-2013 10:52)anulek7772 napisał(a):  Macie jakieś sposoby za zdobywanie poleconych do Sejfika ?

Nie ma złotego środka... Choć jednym ze skuteczniejszych sposobów jest reklama swojego reflinka w konkurencyjnych serwisach Sejfika (aby nie inwestować własnych środków klikasz tam a zarobki wydajesz na reklamę linku z Sejfika)


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - kornel45 - 21-03-2013 22:37

Na razie serwis jak najbardziej na plus, teraz sprawdzam płatne pisanie i jak dostanę/ewentualnie jak nie dostanę nagrody to jutro dam edita. Nazbierałem w prawdzie 30 groszy dopiero, ale się rozkręcam Big GrinSex


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - anulek7772 - 23-03-2013 14:41

(21-03-2013 14:12)MrocznyKILL napisał(a):  
(21-03-2013 10:52)anulek7772 napisał(a):  Macie jakieś sposoby za zdobywanie poleconych do Sejfika ?

Nie ma złotego środka... Choć jednym ze skuteczniejszych sposobów jest reklama swojego reflinka w konkurencyjnych serwisach Sejfika (aby nie inwestować własnych środków klikasz tam a zarobki wydajesz na reklamę linku z Sejfika)

Zmieniłam sygnaturkę na baner sejfika może ktoś dołączy Huh