Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - JuroNH - 19-03-2013 18:08

(19-03-2013 00:55)administrator00 napisał(a):  A te 31 gr to udało ci razem uzbierać z płatnych klików i tych punktowych czy jak?
No to jak byś zarabiał po 31 groszy dziennie razy np 31 dni w miesiącu to twoja pensja wyniesie 9,61 zł Big GrinBig Grin a jeśli zdobędziesz aktywnych poleconych to nawet jeszcze więcej

tylko z klikow i zadan Smile poleconych na razie nie mam , a dzisiaj zaczalem sciaganie platnych plikow i mam juz 60 gr lacznie Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - magistero - 19-03-2013 18:35

Witam.
Ja również polecam sejfik.com. Jest wpłacalny w przeciwieństwie do innych tego typu stron np. zlotoweczka itp. Kasa jest w porównianiu do innych też większa. Ogólnie wiadome że nie zarobimy miesięcznie po 2 tysiące złotych, ale zawsze jakieś zaskurniaki są. Nudząc się wchodzę codziennie i klikam. Dużo czasu nie zajmuje a zawsze dodatkowo jest. Ogólnie fajna atmosfera, dodatkowe premie za np. synchronizację z profilem na FB, czy dodanie numeru gadu-gadu. Mili moderatorzy. Naprawdę polecam bo nie ma sensu klikać gdzieś indziej i nie otrzymać kaski. Wchodzcie na sejfik.com bo naprawdę warto a co najważniejsze serwis jest wypłacalny. Samemu już trochę zebrałem i mam nadzieje że zbiorę więcej.
Pozdrawiam


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 19-03-2013 19:36

(19-03-2013 18:08)JuroNH napisał(a):  tylko z klikow i zadan Smile poleconych na razie nie mam , a dzisiaj zaczalem sciaganie platnych plikow i mam juz 60 gr lacznie Smile

No to dobrze. Ja osobiście mogę polecić zarobek na pisaniu opinii na pipul.pl bo za napisanie dosłownie kilku słów oferują całkiem przyzwoitą stawkę. Jeden minus jaki widzę akurat w tej ofercie płatnego pisania jest taki że trzeba długo czekać na weryfikację poprawności formularza i ograniczenia co do ilości.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jasmin - 19-03-2013 21:52

(19-03-2013 19:36)administrator00 napisał(a):  
(19-03-2013 18:08)JuroNH napisał(a):  tylko z klikow i zadan Smile poleconych na razie nie mam , a dzisiaj zaczalem sciaganie platnych plikow i mam juz 60 gr lacznie Smile

No to dobrze. Ja osobiście mogę polecić zarobek na pisaniu opinii na pipul.pl bo za napisanie dosłownie kilku słów oferują całkiem przyzwoitą stawkę. Jeden minus jaki widzę akurat w tej ofercie płatnego pisania jest taki że trzeba długo czekać na weryfikację poprawności formularza i ograniczenia co do ilości.

Szkoda, że poziom "wykańczania się" kampanii nie jest podany w procentach. Bo "niski" nic nie mówi Idea
Na zatwierdzenie zgłoszenia mają tydzień.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - JuroNH - 19-03-2013 22:42

(19-03-2013 19:36)administrator00 napisał(a):  
(19-03-2013 18:08)JuroNH napisał(a):  tylko z klikow i zadan Smile poleconych na razie nie mam , a dzisiaj zaczalem sciaganie platnych plikow i mam juz 60 gr lacznie Smile

No to dobrze. Ja osobiście mogę polecić zarobek na pisaniu opinii na pipul.pl bo za napisanie dosłownie kilku słów oferują całkiem przyzwoitą stawkę. Jeden minus jaki widzę akurat w tej ofercie płatnego pisania jest taki że trzeba długo czekać na weryfikację poprawności formularza i ograniczenia co do ilości.

napisalem opinie przed wczoraj i jak do tad mi jej nie zaakceptowali Smile ciagle mam w oczekujacych wiec raczej nie korzystam z tego zadania


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 20-03-2013 11:50

Ja korzystam z opcji pisania płatnych opinii, tylko jak wysyłam zgłoszenie to dopiero wtedy jak uzbieram maximum, żeby zgłosić właśnie ze względu na długi czas oczekiwania. Na zgłaszanie po jednej opinii szkoda moim zdaniem czasu. Ostatnio na weryfikację poprawności czekałem ponad 10 dni.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 20-03-2013 12:25

Zapraszam na moja aukcję w Sejfiku! Nie lada okazja dla posiadaczy konta w serwisie ZielonyMail.com http://sejfik.com/pages/aukcje.php?user=michalx2008x#aukcje


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Yogii - 20-03-2013 12:40

cale konto sie przejmuje czy mozna refow przepisac/przeniesc??


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 20-03-2013 12:44

Można kupić same refy... Uzgodniłem to z Adminem ZielonegoMaila


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Yogii - 20-03-2013 12:48

ok - dzieki za info