Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - razor1914 - 18-03-2013 08:53

(18-03-2013 02:39)MrocznyKILL napisał(a):  
(17-03-2013 22:07)razor1914 napisał(a):  Jak już wam się podoba takie klikanie to zainteresujcie się taskami np na honeydollarz. Zarobek jest nieporównywalnie większy, a klikania znacznie mniej. Za kilkanaście poświęconego czasu mozna zarobić ponad 1 $ czyli ok 3 zł, a jak sie ktoś postara to zarobek może byc jeszcze wyzszy.

Chyba nie przeczytałeś pierwszego posta... to nie bux i oferuje znacznie więcej metod zarobku niż ten Twój serwis... W Sejfiku jest kilkanaście metod zarobku więc radzę nieco poczytać zanim coś się napisze Wink

Nawet nie wiesz o czym piszesz, ten serwis to nie jest zaden bux. Masz tam po prostu zadania od CrowdFlower. Twoim zadaniem jest oznaczyc fotki niezgodne z regulaminem. Robota prosta, szybka i przyjemna, a zarobki niezłe. Co z tego że na Sejfiku masz mnóstwo ofert jak więszość jest mizernie płatna.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 18-03-2013 09:03

(18-03-2013 08:53)razor1914 napisał(a):  
(18-03-2013 02:39)MrocznyKILL napisał(a):  
(17-03-2013 22:07)razor1914 napisał(a):  Jak już wam się podoba takie klikanie to zainteresujcie się taskami np na honeydollarz. Zarobek jest nieporównywalnie większy, a klikania znacznie mniej. Za kilkanaście poświęconego czasu mozna zarobić ponad 1 $ czyli ok 3 zł, a jak sie ktoś postara to zarobek może byc jeszcze wyzszy.

Chyba nie przeczytałeś pierwszego posta... to nie bux i oferuje znacznie więcej metod zarobku niż ten Twój serwis... W Sejfiku jest kilkanaście metod zarobku więc radzę nieco poczytać zanim coś się napisze Wink

Nawet nie wiesz o czym piszesz, ten serwis to nie jest zaden bux. Masz tam po prostu zadania od CrowdFlower. Twoim zadaniem jest oznaczyc fotki niezgodne z regulaminem. Robota prosta, szybka i przyjemna, a zarobki niezłe. Co z tego że na Sejfiku masz mnóstwo ofert jak więszość jest mizernie płatna.

Masz racje nie wiem i nie chce wiedzieć... Ja widzę potencjał w Sejfiku i sporo z niego wyciągam (obserwuj mój baner w sygnaturze). A to że Ty nie widzisz potencjału to tylko i wyłącznie Twoje zmartwienie Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - razor1914 - 18-03-2013 09:07

Nie no widze że ty dużo wyciagasz z tego serwisu, ale to nic nie znaczy bo masz od groma poleconych. Taki zwykły szarak co dopiero zaczyna nigdy nie dojdzie do takich zarobków bez poleconych.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 18-03-2013 09:15

(18-03-2013 09:07)razor1914 napisał(a):  Nie no widze że ty dużo wyciagasz z tego serwisu, ale to nic nie znaczy bo masz od groma poleconych. Taki zwykły szarak co dopiero zaczyna nigdy nie dojdzie do takich zarobków bez poleconych.

Mylisz się moje zarobki nie opierają się na poleconych... a co do nowicjuszy osoba z 14 dniowym stażem może sprzedając usługi na Sejfikowych Aukcjach zarobić kilkadziesiąt zł w miesiąc (pod warunkiem że opinia o niej w serwisie nie będzie nadszarpnięta... )


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jasmin - 18-03-2013 10:58

(18-03-2013 09:07)razor1914 napisał(a):  Nie no widze że ty dużo wyciagasz z tego serwisu, ale to nic nie znaczy bo masz od groma poleconych. Taki zwykły szarak co dopiero zaczyna nigdy nie dojdzie do takich zarobków bez poleconych.

Co z tego, że ma jakąś tam ilość poleconych, jeśli - zwłaszcza ci nowi - nie są zbyt aktywni? Oczywiście nie znam jego szczegółowych statystyk, pewnie ma jakieś perełki, ale samo posiadanie poleconych nic nie znaczy Smile

Właśnie skończyłam robić ofertę płatnego pisania - jeszcze wczoraj poziom był "wystarczający", dzisiaj już "niski". Ludzie się wzięli do roboty Lol

P.S. Ktoś Cię znów przelicytował, Mroczny Sad


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 18-03-2013 12:21

No dokładnie sama liczba poleconych o niczym nie świadczy i jest tak ze wszystkimi programami partnerskimi tego typu, bo co z tego że mam np z 60 poleconych co klikają bardzo rzadko. To ja wolałbym mieć 5, ale takich któzy zaglądają na stronę regularnie.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Birtek - 18-03-2013 17:06

Według mnie bardzo pożyteczny serwis, który oferuje mnóstwo opcji zarobku. W poszukiwaniu odpowiedniego serwisu przeglądnąłem chyba wszystkie serwisy tego typu i Sejfik.com jest bardzo dobrym serwisem tego rodzaju. Polecam ten serwis wszystkim osobom które chcą dorobić małe kwoty, ale pewne do swojego kieszonkowego czy po prostu spędzić pożytecznie czas przed komputerem. Zawsze można dorobić sobie kilkanaście złotych i to niskim nakładem, klikając w linki reklamowe czy czytając maile od reklamodawców. A zawsze możemy znaleźć coś ciekawego lub przydatnego podczas przeglądania tych stron. Reasumując, serwis ten jest jak najbardziej pożyteczny i bardzo dobrze prowadzony.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 18-03-2013 17:33

(18-03-2013 17:06)Birtek napisał(a):  (...) Polecam ten serwis wszystkim osobom które chcą dorobić małe kwoty, ale pewne do swojego kieszonkowego czy po prostu spędzić pożytecznie czas przed komputerem. Zawsze można dorobić sobie kilkanaście złotych i to niskim nakładem, klikając w linki reklamowe czy czytając maile od reklamodawców. (...)
No ja dzięki takiemu klikania zarobiłem już na nie jedną paczkę papierosów, no niby mówi się, że nie dużo ale to jednak zawsze coś. Jeśli mam siedzieć bezczynnie przed komputerem to lepiej ten czas spędzić właśnie klikając na sejfiku, czy innych tego typu stronach, zależy kto co woli.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - JuroNH - 18-03-2013 19:46

a ja jestem tu od wczoraj i mi sie podoba 2 31 gr jest Huh


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 19-03-2013 00:55

A te 31 gr to udało ci razem uzbierać z płatnych klików i tych punktowych czy jak?
No to jak byś zarabiał po 31 groszy dziennie razy np 31 dni w miesiącu to twoja pensja wyniesie 9,61 zł Big GrinBig Grin a jeśli zdobędziesz aktywnych poleconych to nawet jeszcze więcej