Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Tokirium - 14-03-2013 18:23

To robi się ciekawie Smile Ale fajnie by było, gdyby pozycja w tych rankingach odbiła się też na stanie zarobków - jakiś mały bonusik chociaż niezależnie od konkursu aktywności, lub wręcz coś w stylu statusu premiowanego, np. darmowi poleceni na parę dni.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 14-03-2013 18:59

No takie statystyki też by się przydały. W sumie to chciałbym wiedzieć ile wynosi moja dniówka wyklikana na sejfiku Big Grin I owszem jakiś bonusik dla użytkowników którzy danego dnia uzyskają największe zarobki, ale same statystyki też będą ok


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 14-03-2013 21:39

Na Sejfiku klikam jakieś dwa tygodnie. Reklam jest dużo co jest ogromnym plusem. Kilka razy dziennie dostaję płatne mejle do skrzynki. Jest wiele innych możliwości zarabiania, wystarczy chcieć. Nie wiem ile czasu mi zajmuje wyklikanie tego, bo nigdy tego nie liczę Wink Na czacie zawsze można kogoś spotkać i popisać dosłownie o wszystkim. Polecam ten serwis wszystkim znajomym i jak na razie też klikają Smile Myślę, że moja współpraca z tym serwisem będzie trwała bardzo długo Big Grin

Mogę tylko żałować, że nie zainteresowałam się wcześniej stronami tego typu :/


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Cezz - 14-03-2013 21:51

Ale fajnie by było, gdyby pozycja w tych rankingach odbiła się też na stanie zarobków Robi się Jerk2 ciekawie


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 15-03-2013 00:11

(14-03-2013 21:39)Skadi napisał(a):  (...) Reklam jest dużo co jest ogromnym plusem. Kilka razy dziennie dostaję płatne mejle do skrzynki. Jest wiele innych możliwości zarabiania, wystarczy chcieć. (...)
Owszem zgadzam się, że klików pieniężnych i punktowych razem wziętych jest naprawdę sporo, chociaż zdecydowanie więcej tych punktowych, wystarczy tylko trochę czasu w dniu wygospodarować.

Tylko jeśli chodzi o mejle to nie wiem czy wykupowałeś jakieś koto vip czy coś bo mówisz że mejle masz kilka razy w dniu. Osobiście jak dostanę 2 mejle dziennie to jest super, bo zazwyczaj przychodzi tylko 1 na dzień.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jasmin - 15-03-2013 10:45

(15-03-2013 00:11)administrator00 napisał(a):  
(14-03-2013 21:39)Skadi napisał(a):  (...) Reklam jest dużo co jest ogromnym plusem. Kilka razy dziennie dostaję płatne mejle do skrzynki. Jest wiele innych możliwości zarabiania, wystarczy chcieć. (...)
Owszem zgadzam się, że klików pieniężnych i punktowych razem wziętych jest naprawdę sporo, chociaż zdecydowanie więcej tych punktowych, wystarczy tylko trochę czasu w dniu wygospodarować.

Tylko jeśli chodzi o mejle to nie wiem czy wykupowałeś jakieś koto vip czy coś bo mówisz że mejle masz kilka razy w dniu. Osobiście jak dostanę 2 mejle dziennie to jest super, bo zazwyczaj przychodzi tylko 1 na dzień.

Skadi żadnego konta VIP nie ma, poza tym to kobieta Lol
Czasem maili przychodzi więcej (a może ona wchodzi na nie co kilka dni Smile ), ale jeden dziennie jest gwarantowany - Mail promocyjny od admina. Ostatnio jednak się ich trochę namnożyło, a Skadi jest na Sejfiku od dwóch tygodni, pewnie stąd to wrażenie.


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Skadi - 15-03-2013 10:54

(15-03-2013 00:11)administrator00 napisał(a):  Tylko jeśli chodzi o mejle to nie wiem czy wykupowałeś jakieś koto vip czy coś bo mówisz że mejle masz kilka razy w dniu. Osobiście jak dostanę 2 mejle dziennie to jest super, bo zazwyczaj przychodzi tylko 1 na dzień.

2 to już kilka Smile Nie wiem ile dokładnie dostaję na dzień, co nie zmienia faktu, że kilka na pewno Tongue I nie mam konta VIP i nie zamierzam mieć. Nadal uważam, że warto być na Sejfiku Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 15-03-2013 16:03

No nie inaczej, ja również nadal uważam, że warto być w sejfiku, mimo iż nie zarabia się dużych kwot to zawsze jednak jest coś. "Grosz do grosza i będzie kokosza" Big Grin

a że Skadi to kobieta to nawet nie zwróciłem uwagi, z góry przepraszam za swą pomyłkę Tongue


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 17-03-2013 05:56

(15-03-2013 10:54)Skadi napisał(a):  
(15-03-2013 00:11)administrator00 napisał(a):  Tylko jeśli chodzi o mejle to nie wiem czy wykupowałeś jakieś koto vip czy coś bo mówisz że mejle masz kilka razy w dniu. Osobiście jak dostanę 2 mejle dziennie to jest super, bo zazwyczaj przychodzi tylko 1 na dzień.

2 to już kilka Smile Nie wiem ile dokładnie dostaję na dzień, co nie zmienia faktu, że kilka na pewno Tongue I nie mam konta VIP i nie zamierzam mieć. Nadal uważam, że warto być na Sejfiku Smile

Co do ilości otrzymywanych maili zdarzają się rozbieżności nie zapominajmy że w Sejfiku są również emaile z targetem (przykładowo tylko do kobit czy studentów)


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Tokirium - 17-03-2013 10:48

Warto jeszcze dodać, że dość często w Sejfiku zdarzają się okazjonalne promocje, konkursy i niespodzianki. Rok temu podczas świąt użytkownicy zawzięcie szukali na podstronach Sejfika jajek niespodzianek Smile Warto było, bo niektóre były warte nawet kilka złotych Smile Tak więc zapraszam do zapisu.