Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! (/Temat-Sejfik-com-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-SERWIS-WYPLACA-OD-PONAD-10-LAT-51152)



RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - kleomenes - 10-03-2013 22:50

Oj tam pluć, to tylko moja skromna opinia Smile Nie znam ? Jestem tam zarejestrowany, dodam że pod tobą, ale jak zobaczyłem możliwości zarobkowe to spadłem z krzesła i zrezygnowałem.
Co do porównania, napisałem przecież że zgodzę się co do tego że sejfik to sporo możliwości w jednym miejscu(czego o "syfiastych buxach" nie można powiedzieć)
W sumie to swoją opinię o sejfiku już wyraziłem nawiązując do ankiety i to tyle jeśli chodzi o mnie w tym temacie.
Tobie życzę wysokich zarobków i powodzenia Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 10-03-2013 23:01

(10-03-2013 22:50)kleomenes napisał(a):  Oj tam pluć, to tylko moja skromna opinia Smile Nie znam ? Jestem tam zarejestrowany, dodam że pod tobą, ale jak zobaczyłem możliwości zarobkowe to spadłem z krzesła i zrezygnowałem.
Co do porównania, napisałem przecież że zgodzę się co do tego że sejfik to sporo możliwości w jednym miejscu(czego o "syfiastych buxach" nie można powiedzieć)
W sumie to swoją opinię o sejfiku już wyraziłem nawiązując do ankiety i to tyle jeśli chodzi o mnie w tym temacie.
Tobie życzę wysokich zarobków i powodzenia Smile

No cóż każdy ma prawo do swojej opinii. Jedni widzą potencjał w Get-paid inni gdzieś indziejCool Choć to opinia negatywna dziękuję za nią bo jako jedyny ją uzasadniłeś a nie tylko wiozłeś udział w ankiecie.
Również życzę wysokich zarobkówSmile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 10-03-2013 23:24

(10-03-2013 20:50)Tokirium napisał(a):  (...) Jeśli klikanie pochłania większość czasu, zaniedbuje się przy tym szkołę, pracę i rodzinę, a zarobki nie są powalające, to lepiej zrezygnować (sprzedać) z części programów i jeśli klikać, to klikać tam, gdzie się to bardziej opłaca (np. na Sejfiku Wink ). Klikanie ma sens, jeśli zarabia się aktywnie na poleconych i innych formach zarobku, (...)

Nie no, może źle napisałem że klikanie mnie tak wciągnęło że siedzę po nocach i nic nie robię tylko klikam w sejfiku. Chodziło mi bardziej o to, że klikam między przerwami przy pracy, a to że długo siedzę przy komputerze i często w nocy to jakoś tak samo się złożyło. Zamiast robić przerwę na papierosa ja robię przerwę i zaglądam do sejfika. Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 13-03-2013 03:17

Niedawno weszło kilka elementów społecznościowych... Co o nich sądzicie i w jakim kierunku chcielibyście aby się rozwijały ?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 13-03-2013 10:55

No moim zdaniem to dobrze, że sejfik w dalszym ciągu się rozwija i idzie do przodu tylko zamiast skupiać się na elementach społecznościowych powinni zwrócić uwagę jak efektywniej przycągnąć ludzi do sejfika, na przykład przez nowe metody zarobku, ale nie powiem ludzie tworzący tę społeczność też są ważni Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jasmin - 13-03-2013 11:30

(13-03-2013 10:55)administrator00 napisał(a):  No moim zdaniem to dobrze, że sejfik w dalszym ciągu się rozwija i idzie do przodu tylko zamiast skupiać się na elementach społecznościowych powinni zwrócić uwagę jak efektywniej przycągnąć ludzi do sejfika, na przykład przez nowe metody zarobku, ale nie powiem ludzie tworzący tę społeczność też są ważni Smile

A co byś proponował?


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - administrator00 - 13-03-2013 23:27

No nie mówię, że zmian nie pochwalam są ok. A jeśli chodzi o formy zarobku to nie wiem na przykład jakieś gierki czy łamigłówki z drobnymi nagrodami czy coś w tym stylu. Oczywiście mogłoby też być więcej płatnych klików. Myślę, że ciekawą formązarobku było by tak jak na przeczytam wszystkich punktowane pytania do jakiegoś artykułu czy informacji zawartej na stronie


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - jasmin - 13-03-2013 23:48

Można zaproponować jakieś nowości adminowi. Pamiętaj, że muszą się znaleźć zleceniodawcy.
Z tym wcale nie jest tak źle - przypomnę 3 zadania z subskrypcją, z których można było dostać na Sejfiku ok. 17 zł Smile


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - Tokirium - 14-03-2013 17:48

Mi brakuje jakichś bardziej rozbudowanych statystyk aktywności użytkownika, np. dziennych zarobków, średnich, z możliwością ich udostępnienia w profilu i porównywania do średnich zarobków wszystkich klikaczy. Mogą też być jakieś wykresy itp. Byłaby to nawet ciekawa forma rywalizacji - kto wyciągnie więcej Wink


RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej - MrocznyKILL - 14-03-2013 18:01

(14-03-2013 17:48)Tokirium napisał(a):  Mi brakuje jakichś bardziej rozbudowanych statystyk aktywności użytkownika, np. dziennych zarobków, średnich, z możliwością ich udostępnienia w profilu i porównywania do średnich zarobków wszystkich klikaczy. Mogą też być jakieś wykresy itp. Byłaby to nawet ciekawa forma rywalizacji - kto wyciągnie więcej Wink

Zdradzę Ci w sekrecie że aktualnie trwają prace nad rankingami... Wink